Larnaka, Kipra

Lēti turp un atpakaļ no Rīgas līdz Larnakai.

no Rīgas 197 EUR no Tallinas 213 EUR no Helsinkiem 246 EUR

Meklēt vairāk lidojumu no Rīgas līdz Larnakai

Pasteidzies! Pārdošana un piedāvājumi ierobežotā laikā!

Kārtot pēc datuma

Septembris, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 20m
Trešd 02.09.2020 18:15 - 01:35
  • BT 18:15 Riga (RIX) 18:45 Copenhagen (CPH)
  • W6 20:35 Copenhagen (CPH) 01:35 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 50m
Svētd 13.09.2020 03:45 - 07:35
  • BT 03:45 Larnaca (LCA) 07:35 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 20m
Trešd 02.09.2020 18:15 - 01:35
  • BT 18:15 Riga (RIX) 18:45 Copenhagen (CPH)
  • W6 20:35 Copenhagen (CPH) 01:35 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 45m
Piektd 11.09.2020 10:35 - 17:20
  • W6 10:35 Larnaca (LCA) 14:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:30 Vilnius (VNO) 17:20 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 40m
Pirmd 07.09.2020 18:15 - 02:55
  • BT 18:15 Riga (RIX) 18:45 Copenhagen (CPH)
  • W6 21:55 Copenhagen (CPH) 02:55 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 50m
Sestd 19.09.2020 18:40 - 22:30
  • BT 18:40 Larnaca (LCA) 22:30 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 40m
Pirmd 07.09.2020 18:15 - 02:55
  • BT 18:15 Riga (RIX) 18:45 Copenhagen (CPH)
  • W6 21:55 Copenhagen (CPH) 02:55 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 50m
Trešd 16.09.2020 03:45 - 07:35
  • BT 03:45 Larnaca (LCA) 07:35 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 20m
Trešd 09.09.2020 18:15 - 01:35
  • BT 18:15 Riga (RIX) 18:45 Copenhagen (CPH)
  • W6 20:35 Copenhagen (CPH) 01:35 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 50m
Sestd 19.09.2020 18:40 - 22:30
  • BT 18:40 Larnaca (LCA) 22:30 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

Rādīt vairāk (1)

 

Oktobris, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 30m
Piektd 30.10.2020 18:25 - 02:55
  • BT 18:25 Riga (RIX) 19:05 Copenhagen (CPH)
  • W6 21:55 Copenhagen (CPH) 02:55 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 55m
Otrd 10.11.2020 17:55 - 21:50
  • BT 17:55 Larnaca (LCA) 21:50 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 11h 50m
Trešd 28.10.2020 07:45 - 19:35
  • BT 07:45 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 55m
Svētd 08.11.2020 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 10h 30m
Thu 29.10.2020 09:05 - 19:35
  • BT 09:05 Riga (RIX) 10:00 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 55m
Svētd 08.11.2020 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 30m
Piektd 30.10.2020 18:25 - 02:55
  • BT 18:25 Riga (RIX) 19:05 Copenhagen (CPH)
  • W6 21:55 Copenhagen (CPH) 02:55 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 55m
Svētd 08.11.2020 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 50m
Sestd 31.10.2020 18:20 - 22:10
  • BT 18:20 Riga (RIX) 22:10 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 55m
Otrd 10.11.2020 17:55 - 21:50
  • BT 17:55 Larnaca (LCA) 21:50 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 19 pirms minūtēm.

 

Kārtot pēc datuma

Novembris, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 11h 50m
Otrd 10.11.2020 07:45 - 19:35
  • BT 07:45 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 55m
Otrd 17.11.2020 17:55 - 21:50
  • BT 17:55 Larnaca (LCA) 21:50 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 11h 50m
Trešd 11.11.2020 07:45 - 19:35
  • BT 07:45 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 55m
Svētd 22.11.2020 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 10h 30m
Thu 12.11.2020 09:05 - 19:35
  • BT 09:05 Riga (RIX) 10:00 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 55m
Svētd 22.11.2020 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 11h 50m
Otrd 17.11.2020 07:45 - 19:35
  • BT 07:45 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 55m
Otrd 24.11.2020 17:55 - 21:50
  • BT 17:55 Larnaca (LCA) 21:50 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 11h 50m
Trešd 18.11.2020 07:45 - 19:35
  • BT 07:45 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 55m
Svētd 29.11.2020 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

Rādīt vairāk (32)

 

Kārtot pēc datuma

Decembris, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 11h 50m
Otrd 08.12.2020 07:45 - 19:35
  • BT 07:45 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 40m
Sestd 19.12.2020 15:40 - 23:20
  • W6 15:40 Larnaca (LCA) 18:40 Kyiv (IEV)
  • W6 21:35 Kyiv (IEV) 23:20 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 30m
Piektd 11.12.2020 18:25 - 02:55
  • BT 18:25 Riga (RIX) 19:05 Copenhagen (CPH)
  • W6 21:55 Copenhagen (CPH) 02:55 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 40m
Sestd 19.12.2020 15:40 - 23:20
  • W6 15:40 Larnaca (LCA) 18:40 Kyiv (IEV)
  • W6 21:35 Kyiv (IEV) 23:20 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 11h 50m
Trešd 09.12.2020 07:45 - 19:35
  • BT 07:45 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 40m
Sestd 19.12.2020 15:40 - 23:20
  • W6 15:40 Larnaca (LCA) 18:40 Kyiv (IEV)
  • W6 21:35 Kyiv (IEV) 23:20 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 10h 30m
Thu 10.12.2020 09:05 - 19:35
  • BT 09:05 Riga (RIX) 10:00 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 40m
Sestd 19.12.2020 15:40 - 23:20
  • W6 15:40 Larnaca (LCA) 18:40 Kyiv (IEV)
  • W6 21:35 Kyiv (IEV) 23:20 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 30m
Piektd 18.12.2020 18:25 - 02:55
  • BT 18:25 Riga (RIX) 19:05 Copenhagen (CPH)
  • W6 21:55 Copenhagen (CPH) 02:55 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 40m
Otrd 29.12.2020 15:40 - 23:20
  • W6 15:40 Larnaca (LCA) 18:40 Kyiv (IEV)
  • W6 21:35 Kyiv (IEV) 23:20 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

Rādīt vairāk (26)

 

Kārtot pēc datuma

Janvāris, 2021

ĀRPUSĒ      Ilgums: 11h 50m
Sestd 23.01.2021 07:45 - 19:35
  • BT 07:45 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 55m
Svētd 31.01.2021 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 11h 50m
Sestd 30.01.2021 07:45 - 19:35
  • BT 07:45 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 55m
Svētd 07.02.2021 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 30m
Pirmd 04.01.2021 18:25 - 02:55
  • BT 18:25 Riga (RIX) 19:05 Copenhagen (CPH)
  • W6 21:55 Copenhagen (CPH) 02:55 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 10m
Piektd 15.01.2021 10:25 - 17:35
  • W6 10:25 Larnaca (LCA) 14:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 11h 50m
Trešd 20.01.2021 07:45 - 19:35
  • BT 07:45 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 55m
Svētd 31.01.2021 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 30m
Piektd 22.01.2021 18:25 - 02:55
  • BT 18:25 Riga (RIX) 19:05 Copenhagen (CPH)
  • W6 21:55 Copenhagen (CPH) 02:55 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 55m
Svētd 31.01.2021 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 19 pirms minūtēm.

Rādīt vairāk (24)

 

Kārtot pēc datuma

Februāris, 2021

ĀRPUSĒ      Ilgums: 11h 50m
Trešd 03.02.2021 07:45 - 19:35
  • BT 07:45 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 55m
Svētd 14.02.2021 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 10h 30m
Thu 18.02.2021 09:05 - 19:35
  • BT 09:05 Riga (RIX) 10:00 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 55m
Svētd 28.02.2021 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 30m
Piektd 05.02.2021 18:25 - 02:55
  • BT 18:25 Riga (RIX) 19:05 Copenhagen (CPH)
  • W6 21:55 Copenhagen (CPH) 02:55 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 55m
Svētd 14.02.2021 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 30m
Piektd 12.02.2021 18:25 - 02:55
  • BT 18:25 Riga (RIX) 19:05 Copenhagen (CPH)
  • W6 21:55 Copenhagen (CPH) 02:55 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 55m
Svētd 21.02.2021 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 30m
Piektd 19.02.2021 18:25 - 02:55
  • BT 18:25 Riga (RIX) 19:05 Copenhagen (CPH)
  • W6 21:55 Copenhagen (CPH) 02:55 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 55m
Svētd 28.02.2021 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

Rādīt vairāk (30)

 

Kārtot pēc datuma

Marts, 2021

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 30m
Pirmd 01.03.2021 18:25 - 02:55
  • BT 18:25 Riga (RIX) 19:05 Copenhagen (CPH)
  • W6 21:55 Copenhagen (CPH) 02:55 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 10m
Piektd 12.03.2021 10:25 - 17:35
  • W6 10:25 Larnaca (LCA) 14:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 30m
Piektd 05.03.2021 18:25 - 02:55
  • BT 18:25 Riga (RIX) 19:05 Copenhagen (CPH)
  • W6 21:55 Copenhagen (CPH) 02:55 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 10m
Pirmd 15.03.2021 10:25 - 17:35
  • W6 10:25 Larnaca (LCA) 14:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 30m
Pirmd 08.03.2021 18:25 - 02:55
  • BT 18:25 Riga (RIX) 19:05 Copenhagen (CPH)
  • W6 21:55 Copenhagen (CPH) 02:55 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 10m
Piektd 19.03.2021 10:25 - 17:35
  • W6 10:25 Larnaca (LCA) 14:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 18 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 10h 30m
Thu 04.03.2021 09:05 - 19:35
  • BT 09:05 Riga (RIX) 10:00 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 10m
Pirmd 15.03.2021 10:25 - 17:35
  • W6 10:25 Larnaca (LCA) 14:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 17 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 10h 30m
Thu 04.03.2021 09:05 - 19:35
  • BT 09:05 Riga (RIX) 10:00 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 10m
Piektd 12.03.2021 10:25 - 17:35
  • W6 10:25 Larnaca (LCA) 14:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Atjaunināts 17 pirms minūtēm.

Rādīt vairāk (3)

Apskatiet citus īpašos galamērķus!

Milāna Itālija 35 EUR Vīne, Austrija 35 EUR Londona, Lielbritānija 65 EUR Berlīne, Vācija 74 EUR Barselona, Spānija 76 EUR Malaga, Spānija 101 EUR Palma, Maljorka 104 EUR Parīze, Francija 121 EUR Roma, Itālija 121 EUR Valleta, Malta 122 EUR Lisabona, Portugāle 124 EUR Faro, Portugāle 134 EUR Porto, Portugāle 134 EUR Madride, Spānija 134 EUR Ibiza, Spānija 137 EUR Alikante, Spānija 142 EUR Telaviva, Izraēla 145 EUR Valensija, Spānija 147 EUR Roda, Grieķija 150 EUR Herakliona, Krēta 170 EUR Nica, Francija 170 EUR Splita, Horvātija 171 EUR Dubrovniki, Horvātija 177 EUR Amsterdama, Nīderlande 178 EUR Atēna, Grieķija 180 EUR Korfu, Grieķija 183 EUR Tenerife, Kanāriju salas 195 EUR Laspalmasa, Kanāriju salas 202 EUR Hanija, Krēta 212 EUR Fuerteventura, Kanāriju salas 236 EUR Lansarote, Kanāriju salas 237 EUR Dubaija, Saūda Arābija 288 EUR Ņujorka, ASV 440 EUR