Larnaca, Cypern

Billiga rundresor från Riga till Larnaca.

från Riga 149 EUR från Tallinn 198 EUR från Helsingfors 198 EUR

Sök fler flyg från Riga till Larnaca

Skynda på! Tidsbegränsade rabatter och erbjudanden!

Sortera efter datum

November, 2019

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 50m
Lör 30.11.2019 18:20 - 22:10
  • BT 18:20 Riga (RIX) 22:10 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 55m
Sön 08.12.2019 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 50m
Tis 19.11.2019 13:25 - 17:15
  • BT 13:25 Riga (RIX) 17:15 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 55m
Tis 26.11.2019 17:55 - 21:50
  • BT 17:55 Larnaca (LCA) 21:50 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 50m
Lör 23.11.2019 18:20 - 22:10
  • BT 18:20 Riga (RIX) 22:10 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 55m
Sön 01.12.2019 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 5m
Tor 14.11.2019 06:00 - 13:05
  • PS 06:00 Riga (RIX) 07:35 Kyiv (KBP)
  • PS 10:15 Kyiv (KBP) 13:05 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 40m
Tor 21.11.2019 14:40 - 22:20
  • PS 14:40 Larnaca (LCA) 17:45 Kyiv (KBP)
  • PS 20:45 Kyiv (KBP) 22:20 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 5m
Lör 16.11.2019 06:00 - 13:05
  • PS 06:00 Riga (RIX) 07:35 Kyiv (KBP)
  • PS 10:15 Kyiv (KBP) 13:05 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 40m
Lör 23.11.2019 14:40 - 22:20
  • PS 14:40 Larnaca (LCA) 17:45 Kyiv (KBP)
  • PS 20:45 Kyiv (KBP) 22:20 Riga (RIX)
 
Visa mer (43)

 

Sortera efter datum

December, 2019

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 50m
Lör 07.12.2019 18:20 - 22:10
  • BT 18:20 Riga (RIX) 22:10 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 55m
Sön 15.12.2019 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 50m
Lör 14.12.2019 18:20 - 22:10
  • BT 18:20 Riga (RIX) 22:10 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 55m
Sön 22.12.2019 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 5m
Tis 03.12.2019 06:00 - 13:05
  • PS 06:00 Riga (RIX) 07:35 Kyiv (KBP)
  • PS 10:15 Kyiv (KBP) 13:05 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 10h 35m
Tis 10.12.2019 14:20 - 00:55
  • W9 14:20 Larnaca (LCA) 17:25 London (LTN)
  • W6 20:20 London (LTN) 00:55 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 5m
Sön 01.12.2019 06:00 - 13:05
  • PS 06:00 Riga (RIX) 07:35 Kyiv (KBP)
  • PS 10:15 Kyiv (KBP) 13:05 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 40m
Sön 08.12.2019 14:40 - 22:20
  • PS 14:40 Larnaca (LCA) 17:45 Kyiv (KBP)
  • PS 20:45 Kyiv (KBP) 22:20 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 5m
Tor 05.12.2019 06:00 - 13:05
  • PS 06:00 Riga (RIX) 07:35 Kyiv (KBP)
  • PS 10:15 Kyiv (KBP) 13:05 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 40m
Tor 12.12.2019 14:40 - 22:20
  • PS 14:40 Larnaca (LCA) 17:45 Kyiv (KBP)
  • PS 20:45 Kyiv (KBP) 22:20 Riga (RIX)
 
Visa mer (18)

 

Sortera efter datum

Januari, 2020

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 8h 45m
Tis 07.01.2020 18:20 - 03:05
  • LO 18:20 Riga (RIX) 18:40 Warsaw (WAW)
  • LO 22:35 Warsaw (WAW) 03:05 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 9h 30m
Ons 15.01.2020 03:50 - 13:20
  • LO 03:50 Larnaca (LCA) 06:25 Warsaw (WAW)
  • LO 11:00 Warsaw (WAW) 13:20 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 8h 45m
Tor 30.01.2020 18:20 - 03:05
  • LO 18:20 Riga (RIX) 18:40 Warsaw (WAW)
  • LO 22:35 Warsaw (WAW) 03:05 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 9h 30m
Lör 08.02.2020 03:50 - 13:20
  • LO 03:50 Larnaca (LCA) 06:25 Warsaw (WAW)
  • LO 11:00 Warsaw (WAW) 13:20 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 8h 45m
Fre 31.01.2020 18:20 - 03:05
  • LO 18:20 Riga (RIX) 18:40 Warsaw (WAW)
  • LO 22:35 Warsaw (WAW) 03:05 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 9h 30m
Sön 09.02.2020 03:50 - 13:20
  • LO 03:50 Larnaca (LCA) 06:25 Warsaw (WAW)
  • LO 11:00 Warsaw (WAW) 13:20 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 5m
Tor 16.01.2020 06:00 - 13:05
  • PS 06:00 Riga (RIX) 07:35 Kyiv (KBP)
  • PS 10:15 Kyiv (KBP) 13:05 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 40m
Tor 23.01.2020 14:40 - 22:20
  • PS 14:40 Larnaca (LCA) 17:45 Kyiv (KBP)
  • PS 20:45 Kyiv (KBP) 22:20 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 5m
Lör 18.01.2020 06:00 - 13:05
  • PS 06:00 Riga (RIX) 07:35 Kyiv (KBP)
  • PS 10:15 Kyiv (KBP) 13:05 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 40m
Lör 25.01.2020 14:40 - 22:20
  • PS 14:40 Larnaca (LCA) 17:45 Kyiv (KBP)
  • PS 20:45 Kyiv (KBP) 22:20 Riga (RIX)
 
Visa mer (32)

 

Sortera efter datum

Februari, 2020

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 50m
Lör 01.02.2020 18:20 - 22:10
  • BT 18:20 Riga (RIX) 22:10 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 55m
Sön 09.02.2020 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 50m
Lör 08.02.2020 18:20 - 22:10
  • BT 18:20 Riga (RIX) 22:10 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 55m
Sön 16.02.2020 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 50m
Lör 15.02.2020 18:20 - 22:10
  • BT 18:20 Riga (RIX) 22:10 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 55m
Sön 23.02.2020 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 50m
Lör 22.02.2020 18:20 - 22:10
  • BT 18:20 Riga (RIX) 22:10 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 55m
Sön 01.03.2020 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 50m
Lör 29.02.2020 18:20 - 22:10
  • BT 18:20 Riga (RIX) 22:10 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 55m
Sön 08.03.2020 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 
Visa mer (63)

 

Sortera efter datum

Mars, 2020

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 50m
Tis 10.03.2020 13:25 - 17:15
  • BT 13:25 Riga (RIX) 17:15 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 55m
Tis 17.03.2020 17:55 - 21:50
  • BT 17:55 Larnaca (LCA) 21:50 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 50m
Lör 21.03.2020 18:20 - 22:10
  • BT 18:20 Riga (RIX) 22:10 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 45m
Sön 29.03.2020 02:10 - 06:55
  • BT 02:10 Larnaca (LCA) 06:55 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 50m
Lör 07.03.2020 18:20 - 22:10
  • BT 18:20 Riga (RIX) 22:10 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 55m
Sön 15.03.2020 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 8h 45m
Mån 02.03.2020 18:20 - 03:05
  • LO 18:20 Riga (RIX) 18:40 Warsaw (WAW)
  • LO 22:35 Warsaw (WAW) 03:05 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 9h 30m
Tis 10.03.2020 03:50 - 13:20
  • LO 03:50 Larnaca (LCA) 06:25 Warsaw (WAW)
  • LO 11:00 Warsaw (WAW) 13:20 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 8h 45m
Mån 02.03.2020 18:20 - 03:05
  • LO 18:20 Riga (RIX) 18:40 Warsaw (WAW)
  • LO 22:35 Warsaw (WAW) 03:05 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 9h 30m
Ons 11.03.2020 03:50 - 13:20
  • LO 03:50 Larnaca (LCA) 06:25 Warsaw (WAW)
  • LO 11:00 Warsaw (WAW) 13:20 Riga (RIX)
 
Visa mer (77)

 

Sortera efter datum

April, 2020

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 40m
Tis 07.04.2020 22:50 - 02:30
  • BT 22:50 Riga (RIX) 02:30 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 45m
Ons 15.04.2020 03:10 - 06:55
  • BT 03:10 Larnaca (LCA) 06:55 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 40m
Tis 21.04.2020 22:50 - 02:30
  • BT 22:50 Riga (RIX) 02:30 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 45m
Ons 29.04.2020 03:10 - 06:55
  • BT 03:10 Larnaca (LCA) 06:55 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 40m
Tis 14.04.2020 22:50 - 02:30
  • BT 22:50 Riga (RIX) 02:30 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 45m
Ons 22.04.2020 03:10 - 06:55
  • BT 03:10 Larnaca (LCA) 06:55 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 40m
Tis 28.04.2020 22:50 - 02:30
  • BT 22:50 Riga (RIX) 02:30 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 45m
Ons 06.05.2020 03:10 - 06:55
  • BT 03:10 Larnaca (LCA) 06:55 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 40m
Lör 25.04.2020 14:30 - 18:10
  • BT 14:30 Riga (RIX) 18:10 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 45m
Lör 02.05.2020 18:55 - 22:40
  • BT 18:55 Larnaca (LCA) 22:40 Riga (RIX)
 
Visa mer (6)

 

Sortera efter datum

Maj, 2020

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 8h 30m
Mån 18.05.2020 18:30 - 03:00
  • LO 18:30 Riga (RIX) 18:55 Warsaw (WAW)
  • LO 22:35 Warsaw (WAW) 03:00 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 9h 35m
Tis 26.05.2020 03:50 - 13:25
  • LO 03:50 Larnaca (LCA) 06:25 Warsaw (WAW)
  • LO 11:00 Warsaw (WAW) 13:25 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 10m
Lör 16.05.2020 06:00 - 13:10
  • PS 06:00 Riga (RIX) 07:35 Kyiv (KBP)
  • PS 10:15 Kyiv (KBP) 13:10 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 50m
Lör 23.05.2020 14:00 - 21:50
  • PS 14:00 Larnaca (LCA) 16:55 Kyiv (KBP)
  • PS 20:15 Kyiv (KBP) 21:50 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 40m
Tis 05.05.2020 22:50 - 02:30
  • BT 22:50 Riga (RIX) 02:30 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 45m
Ons 13.05.2020 03:10 - 06:55
  • BT 03:10 Larnaca (LCA) 06:55 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 40m
Tis 12.05.2020 22:50 - 02:30
  • BT 22:50 Riga (RIX) 02:30 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 45m
Ons 20.05.2020 03:10 - 06:55
  • BT 03:10 Larnaca (LCA) 06:55 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 40m
Lör 16.05.2020 14:30 - 18:10
  • BT 14:30 Riga (RIX) 18:10 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 45m
Sön 24.05.2020 03:10 - 06:55
  • BT 03:10 Larnaca (LCA) 06:55 Riga (RIX)
 
Visa mer (26)

 

Sortera efter datum

Juni, 2020

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 40m
Lör 13.06.2020 22:50 - 02:30
  • BT 22:50 Riga (RIX) 02:30 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 45m
Sön 21.06.2020 03:10 - 06:55
  • BT 03:10 Larnaca (LCA) 06:55 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 8h 30m
Lör 13.06.2020 18:30 - 03:00
  • LO 18:30 Riga (RIX) 18:55 Warsaw (WAW)
  • LO 22:35 Warsaw (WAW) 03:00 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 9h 35m
Sön 21.06.2020 03:50 - 13:25
  • LO 03:50 Larnaca (LCA) 06:25 Warsaw (WAW)
  • LO 11:00 Warsaw (WAW) 13:25 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 40m
Tor 11.06.2020 22:50 - 02:30
  • BT 22:50 Riga (RIX) 02:30 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 45m
Fre 19.06.2020 03:10 - 06:55
  • BT 03:10 Larnaca (LCA) 06:55 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 40m
Tor 25.06.2020 22:50 - 02:30
  • BT 22:50 Riga (RIX) 02:30 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 45m
Fre 03.07.2020 03:10 - 06:55
  • BT 03:10 Larnaca (LCA) 06:55 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 40m
Tis 02.06.2020 22:50 - 02:30
  • BT 22:50 Riga (RIX) 02:30 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 45m
Ons 10.06.2020 03:10 - 06:55
  • BT 03:10 Larnaca (LCA) 06:55 Riga (RIX)
 
Visa mer (39)

 

Sortera efter datum

Juli, 2020

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 40m
Tor 02.07.2020 22:50 - 02:30
  • BT 22:50 Riga (RIX) 02:30 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 45m
Fre 10.07.2020 03:10 - 06:55
  • BT 03:10 Larnaca (LCA) 06:55 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 40m
Lör 04.07.2020 22:50 - 02:30
  • BT 22:50 Riga (RIX) 02:30 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 45m
Sön 12.07.2020 03:10 - 06:55
  • BT 03:10 Larnaca (LCA) 06:55 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 10m
Ons 01.07.2020 06:00 - 13:10
  • PS 06:00 Riga (RIX) 07:35 Kyiv (KBP)
  • PS 10:15 Kyiv (KBP) 13:10 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 50m
Ons 08.07.2020 14:00 - 21:50
  • PS 14:00 Larnaca (LCA) 16:55 Kyiv (KBP)
  • PS 20:15 Kyiv (KBP) 21:50 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 40m
Tis 07.07.2020 22:50 - 02:30
  • BT 22:50 Riga (RIX) 02:30 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 45m
Ons 15.07.2020 03:10 - 06:55
  • BT 03:10 Larnaca (LCA) 06:55 Riga (RIX)
 
RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 3h 40m
Tor 09.07.2020 22:50 - 02:30
  • BT 22:50 Riga (RIX) 02:30 Larnaca (LCA)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 3h 45m
Fre 17.07.2020 03:10 - 06:55
  • BT 03:10 Larnaca (LCA) 06:55 Riga (RIX)
 
Visa mer (1)

Kolla våra andra specialmål!

Paris, Frankrike 23 EUR London, Storbritannien 25 EUR Berlin, Tyskland 30 EUR Barcelona, Spanien 35 EUR Valleta, Malta 35 EUR Wien, Österrike 35 EUR Malaga, Spanien 52 EUR Milano, Italien 55 EUR Palma, Majorca 59 EUR Madrid, Spanien 60 EUR Lissabon, Portugal 70 EUR Ibiza, Spanien 78 EUR Amsterdam, Nederländerna 84 EUR Las Palmas, Kanarieöarna 89 EUR Faro, Portugal 93 EUR Split, Kroatien 106 EUR Valencia, Spanien 108 EUR Heraklion, Kreta 111 EUR Tel Aviv, Israel 114 EUR Rom, Italien 115 EUR Aten, Grekland 119 EUR Alicante, Spanien 120 EUR Dubrovnik, Kroatien 128 EUR Nice, Frankrike 130 EUR Rhodos, Grekland 132 EUR Teneriffa, Kanarieöarna 133 EUR Girona, Spanien 140 EUR Chania, Kreta 140 EUR Fuerteventura, Kanarieöarna 146 EUR Porto, Portugal 149 EUR Menorca, Spanien 154 EUR Korfu, Grekland 162 EUR Madeira, Portugal 198 EUR Lanzarote, Kanarieöarna 210 EUR Dubai, Saudiarabien 221 EUR New York, USA 222 EUR Santorini, Grekland 227 EUR Los Angeles, USA 244 EUR Miami, USA 261 EUR Abu Dhabi, Saudiarabien 317 EUR Hongkong, Kina 350 EUR Bangkok, Thailand 350 EUR Beijing, Kina 365 EUR San Francisco, USA 370 EUR New Delhi, Indien 407 EUR Mumbai, Indien 435 EUR Kuala Lumpur, Malaysia 458 EUR Singapore, Malaysia 461 EUR Malé, Maldiverna 471 EUR Phuket, Thailand 534 EUR Goa, Indien 580 EUR Colombo, Sri Lanka 620 EUR Denpasar, Bali 629 EUR Sydney, Australien 767 EUR