Heraklion, Kreeta

Halvat lentoliput Tallinnasta Heraklioniin.

Tukholmasta 139 EUR Helsingistä 224 EUR Riiasta 225 EUR Tallinnasta 235 EUR

Etsi lisää lentoja Tallinnasta Heraklioniin

Toimi nopeasti! Alennuksia ja tarjouksia vain rajoitetun ajan!

Toukokuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 7h 20m
To 14.05.2020 03:35 - 10:55
  • A3 03:35 Tallinn (TLL) 07:00 Athens (ATH)
  • A3 10:05 Athens (ATH) 10:55 Heraklion (HER)

PALUU      Kesto: 5h 50m
Pe 22.05.2020 21:00 - 02:50
  • A3 21:00 Heraklion (HER) 21:55 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

Päivitetty alle 2 tuntia sitten.

 

Kesäkuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 7h 20m
To 04.06.2020 03:35 - 10:55
  • A3 03:35 Tallinn (TLL) 07:00 Athens (ATH)
  • A3 10:05 Athens (ATH) 10:55 Heraklion (HER)

PALUU      Kesto: 7h 20m
Pe 12.06.2020 02:40 - 10:00
  • DY 02:40 Heraklion (HER) 05:35 Stockholm (ARN)
  • BT 07:50 Stockholm (ARN) 10:00 Tallinn (TLL)
 

Päivitetty alle 2 tuntia sitten.

 

Järjestä päivämäärän mukaan

Elokuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 6h 25m
To 13.08.2020 19:30 - 01:55
  • DY 19:30 Tallinn (TLL) 19:30 Stockholm (ARN)
  • DY 21:00 Stockholm (ARN) 01:55 Heraklion (HER)

PALUU      Kesto: 5h 50m
Pe 21.08.2020 21:00 - 02:50
  • A3 21:00 Heraklion (HER) 21:55 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

Päivitetty alle 2 tuntia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 6h 25m
To 13.08.2020 19:30 - 01:55
  • DY 19:30 Tallinn (TLL) 19:30 Stockholm (ARN)
  • DY 21:00 Stockholm (ARN) 01:55 Heraklion (HER)

PALUU      Kesto: 9h 20m
Pe 21.08.2020 17:30 - 02:50
  • GQ 17:30 Heraklion (HER) 18:30 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

Päivitetty alle 2 tuntia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 7h 20m
Ti 04.08.2020 12:15 - 19:35
  • DY 12:15 Tallinn (TLL) 12:45 Oslo (OSL)
  • DY 14:35 Oslo (OSL) 19:35 Heraklion (HER)

PALUU      Kesto: 5h 50m
Pe 14.08.2020 21:00 - 02:50
  • A3 21:00 Heraklion (HER) 21:55 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

Päivitetty alle 2 tuntia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 10h
To 06.08.2020 12:15 - 22:15
  • DY 12:15 Tallinn (TLL) 12:45 Oslo (OSL)
  • DY 17:15 Oslo (OSL) 22:15 Heraklion (HER)

PALUU      Kesto: 5h 50m
Pe 14.08.2020 21:00 - 02:50
  • A3 21:00 Heraklion (HER) 21:55 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

Päivitetty alle 2 tuntia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 7h 20m
Ti 04.08.2020 12:15 - 19:35
  • DY 12:15 Tallinn (TLL) 12:45 Oslo (OSL)
  • DY 14:35 Oslo (OSL) 19:35 Heraklion (HER)

PALUU      Kesto: 7h 20m
Pe 14.08.2020 02:40 - 10:00
  • DY 02:40 Heraklion (HER) 05:35 Stockholm (ARN)
  • BT 07:50 Stockholm (ARN) 10:00 Tallinn (TLL)
 

Päivitetty alle 2 tuntia sitten.

Näytä lisää (1)

Tutustu muihin erikoiskohteisiin!

Wien, Itävalta 14 EUR Berliini, Saksa 23 EUR Lontoo, Iso-Britannia 26 EUR Pariisi, Ranska 31 EUR Milano, Italia 51 EUR Valleta, Malta 82 EUR Rooma, Italia 82 EUR Malaga, Espanja 91 EUR Madrid, Espanja 91 EUR Lissabon, Portugali 92 EUR Barcelona, Espanja 92 EUR Tel Aviv, Israel 103 EUR Palma, Mallorca 107 EUR Alicante, Espanja 113 EUR Ateena, Kreikka 116 EUR Porto, Portugali 117 EUR Split, Kroatia 119 EUR Ibiza, Espanja 123 EUR Faro, Portugali 126 EUR Valencia, Espanja 131 EUR Amsterdam, Alankomaat 132 EUR Rodos, Kreikka 140 EUR Girona, Espanja 145 EUR Dubrovnik, Kroatia 145 EUR Nizza, Ranska 146 EUR Menorca, Espanja 149 EUR Larnaca, Kypros 151 EUR Teneriffa, Kanariansaaret 172 EUR Hania, Kreeta 182 EUR Fuerteventura, Kanariansaaret 183 EUR Korfu, Kreikka 188 EUR Lanzarote, Kanariansaaret 220 EUR Las Palmas, Kanariansaaret 225 EUR Dubai, Yhdistyneet arabiemiirikunnat 228 EUR Santorini, Kreikka 232 EUR Abu Dhabi, Yhdistyneet arabiemiirikunnat 330 EUR Los Angeles, Yhdysvallat 339 EUR New York, Yhdysvallat 345 EUR Peking, Kiina 370 EUR Miami, Yhdysvallat 379 EUR New Delhi, Intia 441 EUR Hongkong, Kiina 495 EUR Mumbai, Intia 496 EUR San Francisco, Yhdysvallat 496 EUR Kuala Lumpur, Malesia 506 EUR Singapore, Malesia 541 EUR Malé, Malediivit 552 EUR Colombo, Sri Lanka 589 EUR