Heraklion, Kreeta

Odavad edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Heraklioni.

Stockholmist 134 EUR Tallinnast 211 EUR Helsingist 223 EUR Riiast 232 EUR

Otsi veel lende Tallinnast Heraklioni

Kiirusta! Hinnad võivad muutuda!

Juuni, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 7h 20m
N 04.06.2020 03:35 - 10:55
  • A3 03:35 Tallinn (TLL) 07:00 Athens (ATH)
  • A3 10:05 Athens (ATH) 10:55 Heraklion (HER)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
R 12.06.2020 02:40 - 10:00
  • DY 02:40 Heraklion (HER) 05:35 Stockholm (ARN)
  • BT 07:50 Stockholm (ARN) 10:00 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud 45 minutit tagasi.

 

August, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 10h
N 06.08.2020 12:15 - 22:15
  • DY 12:15 Tallinn (TLL) 12:45 Oslo (OSL)
  • DY 17:15 Oslo (OSL) 22:15 Heraklion (HER)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
R 14.08.2020 02:40 - 10:00
  • DY 02:40 Heraklion (HER) 05:35 Stockholm (ARN)
  • BT 07:50 Stockholm (ARN) 10:00 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud 45 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 25m
N 06.08.2020 19:30 - 01:55
  • DY 19:30 Tallinn (TLL) 19:30 Stockholm (ARN)
  • DY 21:00 Stockholm (ARN) 01:55 Heraklion (HER)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
R 14.08.2020 02:40 - 10:00
  • DY 02:40 Heraklion (HER) 05:35 Stockholm (ARN)
  • BT 07:50 Stockholm (ARN) 10:00 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud 45 minutit tagasi.


Teiste sihtkohtade eripakkumised!

Viin, Austria 19 EUR Berliin, Saksamaa 23 EUR Pariis, Prantsusmaa 24 EUR London, Suurbritannia 26 EUR Milano, Itaalia 50 EUR Lissabon, Portugal 66 EUR Rooma, Itaalia 71 EUR Malaga, Hispaania 81 EUR Barcelona, Hispaania 87 EUR Porto, Portugal 91 EUR Amsterdam, Holland 97 EUR Valleta, Malta 118 EUR Madrid, Hispaania 119 EUR Palma, Mallorca 123 EUR Ateena, Kreeka 124 EUR Split, Horvaatia 128 EUR Alicante, Hispaania 131 EUR Ibiza, Hispaania 136 EUR Faro, Portugal 138 EUR Valencia, Hispaania 142 EUR Nizza, Prantsusmaa 142 EUR Tel Aviv, Iisrael 144 EUR Gran Canaria, Kanaari saared 148 EUR Rhodos, Kreeka 148 EUR Dubrovnik, Horvaatia 151 EUR Menorca, Hispaania 157 EUR Larnaca, Küpros 160 EUR Tenerife, Kanaari saared 164 EUR Chania, Kreeta 175 EUR Korfu, Kreeka 190 EUR Fuerteventura, Kanaari saared 191 EUR Lanzarote, Kanaari saared 212 EUR Dubai, Saudi Araabia 227 EUR Santorini, Kreeka 228 EUR Girona, Hispaania 236 EUR Abu Dhabi, Saudi Araabia 310 EUR New York, Ameerika 316 EUR Miami, Ameerika 359 EUR Los Angeles, Ameerika 382 EUR Peking, Hiina 409 EUR San Francisco, Ameerika 443 EUR Bangkok, Tai 475 EUR Mumbai, India 517 EUR Kuala Lumpur, Malaisia 536 EUR Singapur, Malaisia 540 EUR Hong Kong, Hiina 562 EUR Colombo, Sri Lanka 603 EUR Malé, Maldiivid 604 EUR