Herakliona, Krēta

Lēti turp un atpakaļ no Tallinas līdz Heraklionai.

no Stokholmas 139 EUR no Helsinkiem 224 EUR no Rīgas 225 EUR no Tallinas 235 EUR

Meklēt vairāk lidojumu no Tallinas līdz Heraklionai

Pasteidzies! Pārdošana un piedāvājumi ierobežotā laikā!

Maijs, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 20m
Thu 14.05.2020 03:35 - 10:55
  • A3 03:35 Tallinn (TLL) 07:00 Athens (ATH)
  • A3 10:05 Athens (ATH) 10:55 Heraklion (HER)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h 50m
Piektd 22.05.2020 21:00 - 02:50
  • A3 21:00 Heraklion (HER) 21:55 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

 

Jūnijs, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 20m
Thu 04.06.2020 03:35 - 10:55
  • A3 03:35 Tallinn (TLL) 07:00 Athens (ATH)
  • A3 10:05 Athens (ATH) 10:55 Heraklion (HER)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 20m
Piektd 12.06.2020 02:40 - 10:00
  • DY 02:40 Heraklion (HER) 05:35 Stockholm (ARN)
  • BT 07:50 Stockholm (ARN) 10:00 Tallinn (TLL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

 

Kārtot pēc datuma

Augusts, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 6h 25m
Thu 13.08.2020 19:30 - 01:55
  • DY 19:30 Tallinn (TLL) 19:30 Stockholm (ARN)
  • DY 21:00 Stockholm (ARN) 01:55 Heraklion (HER)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h 50m
Piektd 21.08.2020 21:00 - 02:50
  • A3 21:00 Heraklion (HER) 21:55 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 6h 25m
Thu 13.08.2020 19:30 - 01:55
  • DY 19:30 Tallinn (TLL) 19:30 Stockholm (ARN)
  • DY 21:00 Stockholm (ARN) 01:55 Heraklion (HER)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 20m
Piektd 21.08.2020 17:30 - 02:50
  • GQ 17:30 Heraklion (HER) 18:30 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 20m
Otrd 04.08.2020 12:15 - 19:35
  • DY 12:15 Tallinn (TLL) 12:45 Oslo (OSL)
  • DY 14:35 Oslo (OSL) 19:35 Heraklion (HER)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h 50m
Piektd 14.08.2020 21:00 - 02:50
  • A3 21:00 Heraklion (HER) 21:55 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 10h
Thu 06.08.2020 12:15 - 22:15
  • DY 12:15 Tallinn (TLL) 12:45 Oslo (OSL)
  • DY 17:15 Oslo (OSL) 22:15 Heraklion (HER)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h 50m
Piektd 14.08.2020 21:00 - 02:50
  • A3 21:00 Heraklion (HER) 21:55 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 20m
Otrd 04.08.2020 12:15 - 19:35
  • DY 12:15 Tallinn (TLL) 12:45 Oslo (OSL)
  • DY 14:35 Oslo (OSL) 19:35 Heraklion (HER)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 20m
Piektd 14.08.2020 02:40 - 10:00
  • DY 02:40 Heraklion (HER) 05:35 Stockholm (ARN)
  • BT 07:50 Stockholm (ARN) 10:00 Tallinn (TLL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

Rādīt vairāk (1)

Apskatiet citus īpašos galamērķus!

Vīne, Austrija 14 EUR Berlīne, Vācija 23 EUR Londona, Lielbritānija 26 EUR Parīze, Francija 31 EUR Milāna Itālija 51 EUR Valleta, Malta 82 EUR Roma, Itālija 82 EUR Malaga, Spānija 91 EUR Madride, Spānija 91 EUR Lisabona, Portugāle 92 EUR Barselona, Spānija 92 EUR Telaviva, Izraēla 103 EUR Palma, Maljorka 107 EUR Alikante, Spānija 113 EUR Atēna, Grieķija 116 EUR Porto, Portugāle 117 EUR Splita, Horvātija 119 EUR Ibiza, Spānija 123 EUR Faro, Portugāle 126 EUR Valensija, Spānija 131 EUR Amsterdama, Nīderlande 132 EUR Roda, Grieķija 140 EUR Žirona, Spānija 145 EUR Dubrovniki, Horvātija 145 EUR Nica, Francija 146 EUR Menorka, Spānija 149 EUR Larnaka, Kipra 151 EUR Tenerife, Kanāriju salas 172 EUR Hanija, Krēta 182 EUR Fuerteventura, Kanāriju salas 183 EUR Korfu, Grieķija 188 EUR Lansarote, Kanāriju salas 220 EUR Laspalmasa, Kanāriju salas 225 EUR Dubaija, Saūda Arābija 228 EUR Santorini, Grieķija, Grekland 232 EUR Abū Dabī, Saūda Arābija 330 EUR Losandželosa, ASV 339 EUR Ņujorka, ASV 345 EUR Pekina, Ķīna 370 EUR Maiami, Amerikas Savienotās Valstis 379 EUR Ņūdeli, Indija 441 EUR Hongkonga, Ķīna 495 EUR Mumbaja, Indija 496 EUR Sanfrancisko, ASV 496 EUR Kualalumpura, Malaizija 506 EUR Singapūra, Malaizija 541 EUR Malē, Maldīvija 552 EUR Kolombo (Šrilanka) 589 EUR