Jerevan, Armeenia

Lennupakkumised → Jerevan, Armeenia → veebruar 2027

Jerevan, Armeenia veebruaris 2027

alates292 € edasi-tagasi Tallinnast

veebruar 2027

  • 8° päeval
  • -3° öösel
  • 4 vihmapäevi
  • 292 € alates
  • 1 Parim pakkumine
Սէրուժ Ուրիշեան (Serouj Ourishian), CC BY 4.0 · Wikimedia Commons

Mida sellest suunast teada

Praegu on selles kuus 1 kuupäevavariant hinnaga 292 €. Veebruaris 2027 on päeval keskmiselt 8 °C ja kuus on umbes 4 vihmapäeva. Kaheteistkümnest jälgitavast kuust on veebruar 2027 hinnalt 6. kohal.

Naaberkuudest maksab jaanuar 2027 268 € ja märts 2027 281 €. Odavaim väljumine on 26. veebruar ja tagasi 3. märts. Otselendu Tallinnast ei ole — kõik pakkumised on ühe vahemaandumisega.

Sel suunal lendavad LOT Polish Airlines, Turkish Airlines ja Wizz Air. Ümberistumisel tuleb tavaliselt oodata umbes 4 h 45 min. Ümberistumisega lendudel vahetatakse lennukit enamasti Varssavis (57%) ja Istanbulis (22%).

Hinnad on edasi-tagasi piletite eest ja uuenevad automaatselt.

Jerevan, Armeenia veebruar 2027

8° päeval
-3° öösel
4 vihmapäevi
292 € alates
1 Parim pakkumine
Pagas Hind sisaldab väikest istme alla mahtuvat kotti.
Ümberistumine Pikim ooteaeg kummaski suunas.
Odavaim Vali

Hinnad uuendatud

Tallinn → Jerevan, Armeenia

Korduma kippuvad küsimused

Kui kaua tuleb Tallinn–Jerevan, Armeenia lennul ümber istuda?

Tüüpiline ooteaeg on umbes 4 h 45 min, lühim 2 h 10 min. Aluseks on 311 marsruuti; täpne ooteaeg on iga pakkumise juures näha, kui rea lahti teed.

Kui palju maksab lend Tallinn–Jerevan, Armeenia veebruaris 2027?

Alates 292 €, hetkel on 1 pakkumine. Aasta odavaim kuu on jaanuar 2027 (268 €).

Kas Tallinn–Jerevan, Armeenia on otselend?

Otselendu praegu pakkumistes ei ole — kõik variandid on ümberistumisega. Sellel suunal lendavad LOT Polish Airlines, Turkish Airlines, Wizz Air.

Milline on ilm sihtkohas Jerevan, Armeenia?

Parimal ajal (september 2027) on päevane keskmine 29 °C ja vihmapäevi 5. Soojim kuu on august 2027, 36 °C.

Mida näidatud hind sisaldab?

Näidatud hind on kogu edasi-tagasi pileti hind valitud pagasiga. Vaikimisi on see väike istme alla mahtuv kott; käsipagasi või äraantava pagasiga hinna saab filtrist vahetada.

Kus see asub

Maandumislennujaam: EVN