Tel Aviv, Iisrael

Odavad edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tel Avivi.

Stockholmist 145 EUR Tallinnast 168 EUR Riiast 198 EUR Helsingist 223 EUR

Otsi veel lende Tallinnast Tel Avivi

Kiirusta! Hinnad võivad muutuda!

Oktoober, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 10m
T 20.10.2020 10:00 - 18:10
  • W6 10:00 Tallinn (TLL) 11:25 Vienna (VIE)
  • OE 13:50 Vienna (VIE) 18:10 Tel Aviv (TLV)

TAGASILEND      Kestvus: 8h 20m
T 27.10.2020 12:35 - 20:55
  • FR 12:35 Tel Aviv (TLV) 16:55 Vilnius (VNO)
  • BT 19:35 Vilnius (VNO) 20:55 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 9h 15m
T 20.10.2020 10:00 - 19:15
  • W6 10:00 Tallinn (TLL) 11:25 Vienna (VIE)
  • W6 14:45 Vienna (VIE) 19:15 Tel Aviv (TLV)

TAGASILEND      Kestvus: 8h 20m
T 27.10.2020 12:35 - 20:55
  • FR 12:35 Tel Aviv (TLV) 16:55 Vilnius (VNO)
  • BT 19:35 Vilnius (VNO) 20:55 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 9h 15m
N 22.10.2020 10:00 - 19:15
  • W6 10:00 Tallinn (TLL) 11:25 Vienna (VIE)
  • W6 14:45 Vienna (VIE) 19:15 Tel Aviv (TLV)

TAGASILEND      Kestvus: 10h 20m
P 01.11.2020 09:00 - 19:20
  • FR 09:00 Tel Aviv (TLV) 10:10 Paphos (PFO)
  • FR 15:05 Paphos (PFO) 19:20 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 7h 55m
L 17.10.2020 11:20 - 19:15
  • OE 11:20 Tallinn (TLL) 12:55 Vienna (VIE)
  • W6 14:45 Vienna (VIE) 19:15 Tel Aviv (TLV)

TAGASILEND      Kestvus: 8h 20m
T 27.10.2020 12:35 - 20:55
  • FR 12:35 Tel Aviv (TLV) 16:55 Vilnius (VNO)
  • BT 19:35 Vilnius (VNO) 20:55 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 10m
L 17.10.2020 10:00 - 18:10
  • W6 10:00 Tallinn (TLL) 11:25 Vienna (VIE)
  • OE 13:50 Vienna (VIE) 18:10 Tel Aviv (TLV)

TAGASILEND      Kestvus: 8h 20m
T 27.10.2020 12:35 - 20:55
  • FR 12:35 Tel Aviv (TLV) 16:55 Vilnius (VNO)
  • BT 19:35 Vilnius (VNO) 20:55 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

 

November, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 55m
N 19.11.2020 10:00 - 18:55
  • W6 10:00 Tallinn (TLL) 11:25 Vienna (VIE)
  • W6 14:25 Vienna (VIE) 18:55 Tel Aviv (TLV)

TAGASILEND      Kestvus: 10h 10m
N 26.11.2020 09:10 - 19:20
  • FR 09:10 Tel Aviv (TLV) 10:20 Paphos (PFO)
  • FR 15:05 Paphos (PFO) 19:20 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 55m
N 19.11.2020 10:00 - 18:55
  • W6 10:00 Tallinn (TLL) 11:25 Vienna (VIE)
  • W6 14:25 Vienna (VIE) 18:55 Tel Aviv (TLV)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 25m
P 29.11.2020 06:40 - 13:05
  • BT 06:40 Tel Aviv (TLV) 11:05 Riga (RIX)
  • BT 12:15 Riga (RIX) 13:05 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 55m
N 19.11.2020 10:00 - 18:55
  • W6 10:00 Tallinn (TLL) 11:25 Vienna (VIE)
  • W6 14:25 Vienna (VIE) 18:55 Tel Aviv (TLV)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 25m
R 27.11.2020 06:40 - 13:05
  • BT 06:40 Tel Aviv (TLV) 11:05 Riga (RIX)
  • BT 12:15 Riga (RIX) 13:05 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

 

Jaanuar, 2021

VÄLJALEND      Kestvus: 9h 10m
L 09.01.2021 10:00 - 19:10
  • W6 10:00 Tallinn (TLL) 11:25 Vienna (VIE)
  • OE 14:50 Vienna (VIE) 19:10 Tel Aviv (TLV)

TAGASILEND      Kestvus: 10h
T 19.01.2021 10:55 - 20:55
  • W6 10:55 Tel Aviv (TLV) 15:10 Vilnius (VNO)
  • BT 19:35 Vilnius (VNO) 20:55 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 9h 10m
L 09.01.2021 10:00 - 19:10
  • W6 10:00 Tallinn (TLL) 11:25 Vienna (VIE)
  • OE 14:50 Vienna (VIE) 19:10 Tel Aviv (TLV)

TAGASILEND      Kestvus: 8h 20m
T 19.01.2021 12:35 - 20:55
  • FR 12:35 Tel Aviv (TLV) 16:55 Vilnius (VNO)
  • BT 19:35 Vilnius (VNO) 20:55 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 55m
L 09.01.2021 10:00 - 18:55
  • W6 10:00 Tallinn (TLL) 11:25 Vienna (VIE)
  • W6 14:25 Vienna (VIE) 18:55 Tel Aviv (TLV)

TAGASILEND      Kestvus: 10h
T 19.01.2021 10:55 - 20:55
  • W6 10:55 Tel Aviv (TLV) 15:10 Vilnius (VNO)
  • BT 19:35 Vilnius (VNO) 20:55 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

 

Veebruar, 2021

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 55m
N 04.02.2021 10:00 - 18:55
  • W6 10:00 Tallinn (TLL) 11:25 Vienna (VIE)
  • W6 14:25 Vienna (VIE) 18:55 Tel Aviv (TLV)

TAGASILEND      Kestvus: 10h 10m
N 11.02.2021 09:10 - 19:20
  • FR 09:10 Tel Aviv (TLV) 10:20 Paphos (PFO)
  • FR 15:05 Paphos (PFO) 19:20 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.


Teiste sihtkohtade eripakkumised!

Viin, Austria 41 EUR London, Suurbritannia 63 EUR Milano, Itaalia 69 EUR Berliin, Saksamaa 74 EUR Barcelona, Hispaania 76 EUR Valleta, Malta 99 EUR Malaga, Hispaania 101 EUR Palma, Mallorca 104 EUR Rooma, Itaalia 121 EUR Lissabon, Portugal 124 EUR Faro, Portugal 134 EUR Ibiza, Hispaania 137 EUR Alicante, Hispaania 139 EUR Valencia, Hispaania 147 EUR Split, Horvaatia 148 EUR Rhodos, Kreeka 150 EUR Pariis, Prantsusmaa 151 EUR Korfu, Kreeka 154 EUR Porto, Portugal 155 EUR Dubrovnik, Horvaatia 165 EUR Amsterdam, Holland 166 EUR Heraklion, Kreeta 170 EUR Nizza, Prantsusmaa 172 EUR Menorca, Hispaania 173 EUR Fuerteventura, Kanaari saared 173 EUR Ateena, Kreeka 180 EUR Tenerife, Kanaari saared 195 EUR Larnaca, Küpros 197 EUR Gran Canaria, Kanaari saared 202 EUR Chania, Kreeta 212 EUR Santorini, Kreeka 258 EUR Dubai, Saudi Araabia 288 EUR New York, Ameerika 440 EUR