Lyon, Prantsusmaa

Lennupakkumised → Lyon, Prantsusmaa → veebruar 2027

Lyon, Prantsusmaa veebruaris 2027

alates130 € edasi-tagasi Tallinnast

veebruar 2027

  • 11° päeval
  • 2° öösel
  • 6 vihmapäevi
  • 130 € alates
  • 3 Parimad pakkumised
Aldg692VX, CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons

Mida sellest suunast teada

Praegu on selles kuus 3 erinevat kuupäevavarianti, odavaim 130 €. See on 61 € alla selle suuna tavahinna (191 €). Veebruaris 2027 on päeval keskmiselt 11 °C ja kuus on umbes 6 vihmapäeva.

Selle kuu pakkumised jäävad vahemikku 130–151 €. Kaheteistkümnest jälgitavast kuust on veebruar 2027 hinnalt 2. kohal. Naaberkuudest maksab jaanuar 2027 159 € ja märts 2027 129 €.

Odavaim väljumine on 27. veebruar ja tagasi 6. märts. Pakkumised on 7–12 ööks. Otselendu Tallinnast ei ole — kõik pakkumised on ühe vahemaandumisega.

Sel suunal lendavad LOT Polish Airlines, Wizz Air ja SAS. Ümberistumisel tuleb tavaliselt oodata umbes 5 h 5 min. Ümberistumisega lendudel vahetatakse lennukit enamasti Varssavis (70%).

Hinnad on edasi-tagasi piletite eest ja uuenevad automaatselt.

Lyon, Prantsusmaa veebruar 2027

11° päeval
2° öösel
6 vihmapäevi
130 € alates
3 Parimad pakkumised
Pagas Hind sisaldab väikest istme alla mahtuvat kotti.
Ümberistumine Pikim ooteaeg kummaski suunas.
Odavaim Vali
Parim väärtus Vali
Vali

Hinnad uuendatud

Tallinn → Lyon, Prantsusmaa

Korduma kippuvad küsimused

Kui kaua tuleb Tallinn–Lyon, Prantsusmaa lennul ümber istuda?

Tüüpiline ooteaeg on umbes 5 h 5 min, lühim 45 min. Aluseks on 220 marsruuti; täpne ooteaeg on iga pakkumise juures näha, kui rea lahti teed.

Kui palju maksab lend Tallinn–Lyon, Prantsusmaa veebruaris 2027?

Alates 130 €, kokku 3 pakkumist. Aasta odavaim kuu on märts 2027 (129 €).

Kas Tallinn–Lyon, Prantsusmaa on otselend?

Otselendu praegu pakkumistes ei ole — kõik variandid on ümberistumisega. Sellel suunal lendavad LOT Polish Airlines, Wizz Air, SAS.

Milline on ilm sihtkohas Lyon, Prantsusmaa?

Parimal ajal (august 2027) on päevane keskmine 30 °C ja vihmapäevi 6. Soojim kuu on august 2027, 30 °C.

Mida näidatud hind sisaldab?

Näidatud hind on kogu edasi-tagasi pileti hind valitud pagasiga. Vaikimisi on see väike istme alla mahtuv kott; käsipagasi või äraantava pagasiga hinna saab filtrist vahetada.

Kus see asub

Maandumislennujaam: LYS