Ljubljana, Sloveenia

Lennupakkumised → Ljubljana, Sloveenia → märts 2027

Ljubljana, Sloveenia märtsis 2027

alates245 € edasi-tagasi Tallinnast

märts 2027

  • 13° päeval
  • 3° öösel
  • 16 vihmapäevi
  • 245 € alates
  • 7 Parimad pakkumised
Andrew Milligan Sumo, CC BY 2.0 · Wikimedia Commons

Mida sellest suunast teada

Praegu on selles kuus 7 erinevat kuupäevavarianti, odavaim 245 €. Märtsis 2027 on päeval keskmiselt 13 °C ja kuus on umbes 16 vihmapäeva. Selle kuu pakkumised jäävad vahemikku 245–308 €.

Kaheteistkümnest jälgitavast kuust on märts 2027 hinnalt 6. kohal. Naaberkuudest maksab veebruar 2027 260 € ja aprill 2027 241 €. Odavaim väljumine on 2. märts ja tagasi 6. märts.

Pakkumised on 2–6 ööks. Otselendu Tallinnast ei ole — kõik pakkumised on ühe vahemaandumisega. Sel suunal lendavad Lufthansa, airBaltic ja LOT Polish Airlines.

Ümberistumisel tuleb tavaliselt oodata umbes 3 h. Enim pakkumisi on 4 ööks.

Hinnad on edasi-tagasi piletite eest ja uuenevad automaatselt.

Ljubljana, Sloveenia märts 2027

13° päeval
3° öösel
16 vihmapäevi
245 € alates
7 Parimad pakkumised
Pagas Hind sisaldab väikest istme alla mahtuvat kotti.
Ümberistumine Pikim ooteaeg kummaski suunas.
Odavaim Vali
Vali
Vali
Vali
Parim väärtus Vali
Vali
Vali

Hinnad uuendatud

Tallinn → Ljubljana, Sloveenia

Korduma kippuvad küsimused

Kui kaua tuleb Tallinn–Ljubljana, Sloveenia lennul ümber istuda?

Tüüpiline ooteaeg on umbes 3 h, lühim 40 min. Aluseks on 329 marsruuti; täpne ooteaeg on iga pakkumise juures näha, kui rea lahti teed.

Kui palju maksab lend Tallinn–Ljubljana, Sloveenia märtsis 2027?

Alates 245 €, kokku 7 pakkumist. Aasta odavaim kuu on jaanuar 2027 (178 €).

Kas Tallinn–Ljubljana, Sloveenia on otselend?

Otselendu praegu pakkumistes ei ole — kõik variandid on ümberistumisega. Sellel suunal lendavad Lufthansa, airBaltic, LOT Polish Airlines.

Milline on ilm sihtkohas Ljubljana, Sloveenia?

Parimal ajal (september 2027) on päevane keskmine 22 °C ja vihmapäevi 13. Soojim kuu on juuli 2027, 27 °C.

Mida näidatud hind sisaldab?

Näidatud hind on kogu edasi-tagasi pileti hind valitud pagasiga. Vaikimisi on see väike istme alla mahtuv kott; käsipagasi või äraantava pagasiga hinna saab filtrist vahetada.

Kus see asub

Maandumislennujaam: LJU