Ibiza, Hispaania

Lennupakkumised → Ibiza, Hispaania → jaanuar 2027

Ibiza, Hispaania jaanuaris 2027

alates337 € edasi-tagasi Tallinnast

jaanuar 2027

  • 16° päeval
  • 11° öösel
  • 4 vihmapäevi
  • 337 € alates
  • 1 Parim pakkumine

Mida sellest suunast teada

Praegu on selles kuus 1 kuupäevavariant hinnaga 337 €. See on 74 € üle selle suuna tavahinna (263 €), seega tasub vaadata ka teisi kuid. Jaanuaris 2027 on päeval keskmiselt 16 °C ja kuus on umbes 4 vihmapäeva.

Kaheteistkümnest jälgitavast kuust on jaanuar 2027 hinnalt 9. kohal. Naaberkuudest maksab detsember 2026 316 €. Odavaim väljumine on 6. jaanuar ja tagasi 17. jaanuar.

Otselendu Tallinnast ei ole — kõik pakkumised on ühe vahemaandumisega. Sel suunal lendavad Vueling, airBaltic ja Wizz Air Malta. Ümberistumisel tuleb tavaliselt oodata umbes 6 h 35 min. Ümberistumisega lendudel vahetatakse lennukit enamasti Barcelonas (51%) ja Roomas (22%).

Hinnad on edasi-tagasi piletite eest ja uuenevad automaatselt.

Ibiza, Hispaania jaanuar 2027

16° päeval
11° öösel
4 vihmapäevi
337 € alates
1 Parim pakkumine
Pagas Hind sisaldab väikest istme alla mahtuvat kotti.
Ümberistumine Pikim ooteaeg kummaski suunas.
Odavaim Vali

Hinnad uuendatud

Tallinn → Ibiza, Hispaania

Korduma kippuvad küsimused

Kui kaua tuleb Tallinn–Ibiza, Hispaania lennul ümber istuda?

Tüüpiline ooteaeg on umbes 6 h 35 min, lühim 3 h. Aluseks on 113 marsruuti; täpne ooteaeg on iga pakkumise juures näha, kui rea lahti teed.

Kui palju maksab lend Tallinn–Ibiza, Hispaania jaanuaris 2027?

Alates 337 €, hetkel on 1 pakkumine. Aasta odavaim kuu on märts 2027 (232 €).

Kas Tallinn–Ibiza, Hispaania on otselend?

Otselendu praegu pakkumistes ei ole — kõik variandid on ümberistumisega. Sellel suunal lendavad Vueling, airBaltic, Wizz Air Malta.

Milline on ilm sihtkohas Ibiza, Hispaania?

Parimal ajal (märts 2027) on päevane keskmine 18 °C ja vihmapäevi 5. Soojim kuu on juuli 2027, 31 °C.

Mida näidatud hind sisaldab?

Näidatud hind on kogu edasi-tagasi pileti hind valitud pagasiga. Vaikimisi on see väike istme alla mahtuv kott; käsipagasi või äraantava pagasiga hinna saab filtrist vahetada.

Kus see asub

Maandumislennujaam: IBZ