Chania, Kreeta

Odavad edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kreetale.

Helsingist 182 EUR Stockholmist 194 EUR Riiast 220 EUR Tallinnast 230 EUR

Otsi veel lende Tallinnast Kreetale

Kiirusta! Hinnad võivad muutuda!

 

 

Mai, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 15m
P 10.05.2020 06:45 - 15:00
  • BT 06:45 Tallinn (TLL) 08:05 Vienna (VIE)
  • OE 11:35 Vienna (VIE) 15:00 Chania (CHQ)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 25m
K 20.05.2020 19:25 - 02:50
  • A3 19:25 Chania (CHQ) 20:15 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

 

Juuni, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 5h 15m
N 04.06.2020 03:35 - 08:50
  • A3 03:35 Tallinn (TLL) 07:00 Athens (ATH)
  • A3 08:00 Athens (ATH) 08:50 Chania (CHQ)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 5m
N 11.06.2020 02:55 - 10:00
  • DY 02:55 Chania (CHQ) 05:45 Stockholm (ARN)
  • BT 07:50 Stockholm (ARN) 10:00 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

 

September, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 8h
L 05.09.2020 08:55 - 16:55
  • LO 08:55 Tallinn (TLL) 09:35 Warsaw (WAW)
  • LO 12:55 Warsaw (WAW) 16:55 Chania (CHQ)

TAGASILEND      Kestvus: 5h 40m
L 12.09.2020 18:00 - 23:40
  • LO 18:00 Chania (CHQ) 20:00 Warsaw (WAW)
  • LO 21:00 Warsaw (WAW) 23:40 Tallinn (TLL)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.


Teiste sihtkohtade eripakkumised!

Viin, Austria 14 EUR Berliin, Saksamaa 23 EUR London, Suurbritannia 26 EUR Pariis, Prantsusmaa 31 EUR Milano, Itaalia 51 EUR Valleta, Malta 82 EUR Rooma, Itaalia 82 EUR Malaga, Hispaania 91 EUR Madrid, Hispaania 91 EUR Lissabon, Portugal 92 EUR Barcelona, Hispaania 92 EUR Tel Aviv, Iisrael 103 EUR Palma, Mallorca 107 EUR Alicante, Hispaania 113 EUR Ateena, Kreeka 116 EUR Porto, Portugal 117 EUR Split, Horvaatia 119 EUR Ibiza, Hispaania 123 EUR Faro, Portugal 126 EUR Valencia, Hispaania 131 EUR Amsterdam, Holland 132 EUR Heraklion, Kreeta 139 EUR Rhodos, Kreeka 140 EUR Girona, Hispaania 145 EUR Dubrovnik, Horvaatia 145 EUR Nizza, Prantsusmaa 146 EUR Menorca, Hispaania 149 EUR Larnaca, Küpros 151 EUR Tenerife, Kanaari saared 172 EUR Fuerteventura, Kanaari saared 183 EUR Korfu, Kreeka 188 EUR Lanzarote, Kanaari saared 220 EUR Gran Canaria, Kanaari saared 225 EUR Dubai, Saudi Araabia 228 EUR Santorini, Kreeka 232 EUR Abu Dhabi, Saudi Araabia 330 EUR Los Angeles, Ameerika 339 EUR New York, Ameerika 345 EUR Peking, Hiina 370 EUR Miami, Ameerika 379 EUR New Delhi, India 441 EUR Hong Kong, Hiina 495 EUR Mumbai, India 496 EUR San Francisco, Ameerika 496 EUR Kuala Lumpur, Malaisia 506 EUR Singapur, Malaisia 541 EUR Malé, Maldiivid 552 EUR Colombo, Sri Lanka 589 EUR