Brüssel, Belgia

Lennupakkumised → Brüssel, Belgia → detsember 2026

Brüssel, Belgia detsembris 2026

alates193 € edasi-tagasi Tallinnast

detsember 2026

  • 8° päeval
  • 4° öösel
  • 13 vihmapäevi
  • 193 € alates
  • 15 Parimad pakkumised
Francisco Conde Sánchez, CC BY-SA 3.0 · Wikimedia Commons

Mida sellest suunast teada

Praegu on selles kuus 15 erinevat kuupäevavarianti, odavaim 193 €. Detsembris 2026 on päeval keskmiselt 8 °C ja kuus on umbes 13 vihmapäeva. Selle kuu pakkumised jäävad vahemikku 193–241 €.

Kaheteistkümnest jälgitavast kuust on detsember 2026 hinnalt 7. kohal. Naaberkuudest maksab november 2026 193 € ja jaanuar 2027 137 €. Odavaim väljumine on 21. detsember ja tagasi 4. jaanuar.

Pakkumised on 2–14 ööks. Tallinnast on Brüsselisse otselend. Pakkumistes on kasutusel 2 sihtlennujaama: BRU ja CRL.

Sel suunal lendavad airBaltic, Wizz Air ja Ryanair. Lennuaeg on umbes 2 h 40 min. Ümberistumisel tuleb tavaliselt oodata umbes 1 h 50 min. Enim pakkumisi on 14 ööks.

Hinnad on edasi-tagasi piletite eest ja uuenevad automaatselt.

Brüssel, Belgia detsember 2026

8° päeval
4° öösel
13 vihmapäevi
193 € alates
15 Parimad pakkumised
Pagas Hind sisaldab väikest istme alla mahtuvat kotti.
Ümberistumine Ainult otselennud Pikim ooteaeg kummaski suunas.
Odavaim Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali

Hinnad uuendatud

Tallinn → Brüssel, Belgia

Korduma kippuvad küsimused

Kui kaua tuleb Tallinn–Brüssel, Belgia lennul ümber istuda?

Tüüpiline ooteaeg on umbes 1 h 50 min, lühim 45 min. Aluseks on 174 marsruuti; täpne ooteaeg on iga pakkumise juures näha, kui rea lahti teed.

Kui palju maksab lend Tallinn–Brüssel, Belgia detsembris 2026?

Alates 193 €, kokku 15 pakkumist. Aasta odavaim kuu on jaanuar 2027 (137 €).

Kas Tallinn–Brüssel, Belgia on otselend?

Jah, sellel suunal on otselend. Lennuaeg on umbes 2 h 40 min. Sellel suunal lendavad airBaltic, Wizz Air, Ryanair.

Milline on ilm sihtkohas Brüssel, Belgia?

Parimal ajal (september 2027) on päevane keskmine 22 °C ja vihmapäevi 13. Soojim kuu on august 2027, 23 °C.

Mida näidatud hind sisaldab?

Näidatud hind on kogu edasi-tagasi pileti hind valitud pagasiga. Vaikimisi on see väike istme alla mahtuv kott; käsipagasi või äraantava pagasiga hinna saab filtrist vahetada.

Kus see asub

Maandumislennujaam: BRU