Bakuu, Aserbaidžaan

Lennupakkumised → Bakuu, Aserbaidžaan → juuli 2027

Bakuu, Aserbaidžaan juulis 2027

alates355 € edasi-tagasi Tallinnast

juuli 2027

  • 32° päeval
  • 23° öösel
  • 2 vihmapäevi
  • 355 € alates
  • 2 Parimad pakkumised
See above. Compilation by Interfase, CC BY-SA 3.0 · Wikimedia Commons

Mida sellest suunast teada

Praegu on selles kuus 2 erinevat kuupäevavarianti, odavaim 355 €. See on 93 € üle selle suuna tavahinna (262 €), seega tasub vaadata ka teisi kuid. Juulis 2027 on päeval keskmiselt 32 °C ja kuus on umbes 2 vihmapäeva.

Kaheteistkümnest jälgitavast kuust on juuli 2027 hinnalt 11. kohal. Naaberkuudest maksab juuni 2027 282 € ja august 2027 310 €. Odavaim väljumine on 11. juuli ja tagasi 15. juuli.

Pakkumised on 4–9 ööks. Otselendu Tallinnast ei ole — kõik pakkumised on ühe vahemaandumisega. Sel suunal lendavad Wizz Air, LOT Polish Airlines ja Turkish Airlines.

Ümberistumisel tuleb tavaliselt oodata umbes 5 h 15 min. Ümberistumisega lendudel vahetatakse lennukit enamasti Budapestis (56%) ja Varssavis (35%).

Hinnad on edasi-tagasi piletite eest ja uuenevad automaatselt.

Bakuu, Aserbaidžaan juuli 2027

32° päeval
23° öösel
2 vihmapäevi
355 € alates
2 Parimad pakkumised
Pagas Hind sisaldab väikest istme alla mahtuvat kotti.
Ümberistumine Pikim ooteaeg kummaski suunas.
Odavaim Vali
Parim väärtus Vali

Hinnad uuendatud

Tallinn → Bakuu, Aserbaidžaan

Korduma kippuvad küsimused

Kui kaua tuleb Tallinn–Bakuu, Aserbaidžaan lennul ümber istuda?

Tüüpiline ooteaeg on umbes 5 h 15 min, lühim 1 h 25 min. Aluseks on 245 marsruuti; täpne ooteaeg on iga pakkumise juures näha, kui rea lahti teed.

Kui palju maksab lend Tallinn–Bakuu, Aserbaidžaan juulis 2027?

Alates 355 €, kokku 2 pakkumist. Aasta odavaim kuu on jaanuar 2027 (210 €).

Kas Tallinn–Bakuu, Aserbaidžaan on otselend?

Otselendu praegu pakkumistes ei ole — kõik variandid on ümberistumisega. Sellel suunal lendavad Wizz Air, LOT Polish Airlines, Turkish Airlines.

Milline on ilm sihtkohas Bakuu, Aserbaidžaan?

Parimal ajal (aprill 2027) on päevane keskmine 20 °C ja vihmapäevi 5. Soojim kuu on august 2027, 32 °C.

Mida näidatud hind sisaldab?

Näidatud hind on kogu edasi-tagasi pileti hind valitud pagasiga. Vaikimisi on see väike istme alla mahtuv kott; käsipagasi või äraantava pagasiga hinna saab filtrist vahetada.

Kus see asub

Maandumislennujaam: GYD