Bakuu, Aserbaidžaan

Lennupakkumised → Bakuu, Aserbaidžaan → märts 2027

Bakuu, Aserbaidžaan märtsis 2027

alates241 € edasi-tagasi Tallinnast

märts 2027

  • 13° päeval
  • 6° öösel
  • 6 vihmapäevi
  • 241 € alates
  • 2 Parimad pakkumised
See above. Compilation by Interfase, CC BY-SA 3.0 · Wikimedia Commons

Mida sellest suunast teada

Praegu on selles kuus 2 erinevat kuupäevavarianti, odavaim 241 €. See on 21 € alla selle suuna tavahinna (262 €). Märtsis 2027 on päeval keskmiselt 13 °C ja kuus on umbes 6 vihmapäeva.

Selle kuu pakkumised jäävad vahemikku 241–330 €. Kaheteistkümnest jälgitavast kuust on märts 2027 hinnalt 5. kohal. Naaberkuudest maksab veebruar 2027 210 € ja aprill 2027 232 €.

Odavaim väljumine on 31. märts ja tagasi 10. aprill. Pakkumised on 5–10 ööks. Otselendu Tallinnast ei ole — kõik pakkumised on ühe vahemaandumisega.

Sel suunal lendavad Wizz Air, LOT Polish Airlines ja Turkish Airlines. Ümberistumisel tuleb tavaliselt oodata umbes 5 h 15 min. Ümberistumisega lendudel vahetatakse lennukit enamasti Budapestis (56%) ja Varssavis (35%).

Hinnad on edasi-tagasi piletite eest ja uuenevad automaatselt.

Bakuu, Aserbaidžaan märts 2027

13° päeval
6° öösel
6 vihmapäevi
241 € alates
2 Parimad pakkumised
Pagas Hind sisaldab väikest istme alla mahtuvat kotti.
Ümberistumine Pikim ooteaeg kummaski suunas.
Odavaim Vali
Vali

Hinnad uuendatud

Tallinn → Bakuu, Aserbaidžaan

Korduma kippuvad küsimused

Kui kaua tuleb Tallinn–Bakuu, Aserbaidžaan lennul ümber istuda?

Tüüpiline ooteaeg on umbes 5 h 15 min, lühim 1 h 25 min. Aluseks on 245 marsruuti; täpne ooteaeg on iga pakkumise juures näha, kui rea lahti teed.

Kui palju maksab lend Tallinn–Bakuu, Aserbaidžaan märtsis 2027?

Alates 241 €, kokku 2 pakkumist. Aasta odavaim kuu on jaanuar 2027 (210 €).

Kas Tallinn–Bakuu, Aserbaidžaan on otselend?

Otselendu praegu pakkumistes ei ole — kõik variandid on ümberistumisega. Sellel suunal lendavad Wizz Air, LOT Polish Airlines, Turkish Airlines.

Milline on ilm sihtkohas Bakuu, Aserbaidžaan?

Parimal ajal (aprill 2027) on päevane keskmine 20 °C ja vihmapäevi 5. Soojim kuu on august 2027, 32 °C.

Mida näidatud hind sisaldab?

Näidatud hind on kogu edasi-tagasi pileti hind valitud pagasiga. Vaikimisi on see väike istme alla mahtuv kott; käsipagasi või äraantava pagasiga hinna saab filtrist vahetada.

Kus see asub

Maandumislennujaam: GYD