Ancona, Itaalia

Lennupakkumised → Ancona, Itaalia → märts 2027

Ancona, Itaalia märtsis 2027

alates312 € edasi-tagasi Tallinnast

märts 2027

  • 16° päeval
  • 7° öösel
  • 15 vihmapäevi
  • 312 € alates
  • 3 Parimad pakkumised
Enrico Matteucci from Camerano, Ancona, CC BY 2.0 · Wikimedia Commons

Mida sellest suunast teada

Praegu on selles kuus 3 erinevat kuupäevavarianti, odavaim 312 €. Märtsis 2027 on päeval keskmiselt 16 °C ja kuus on umbes 15 vihmapäeva. Kaheteistkümnest jälgitavast kuust on märts 2027 hinnalt 6. kohal.

Naaberkuudest maksab veebruar 2027 282 € ja aprill 2027 330 €. Odavaim väljumine on 3. märts ja tagasi 12. märts. Pakkumised on 2–9 ööks.

Otselendu Tallinnast ei ole — kõik pakkumised on ühe vahemaandumisega. Sel suunal lendavad Ryanair, Danish Air Transport ja Wizz Air Malta. Ümberistumisel tuleb tavaliselt oodata umbes 6 h 25 min. Väljalennud väljuvad enamasti keskpäeval või pärastlõunal — 100% pakkumistest.

Hinnad on edasi-tagasi piletite eest ja uuenevad automaatselt.

Ancona, Itaalia märts 2027

16° päeval
7° öösel
15 vihmapäevi
312 € alates
3 Parimad pakkumised
Pagas Hind sisaldab väikest istme alla mahtuvat kotti.
Ümberistumine Pikim ooteaeg kummaski suunas.
Odavaim Vali
Vali
Vali

Hinnad uuendatud

Tallinn → Ancona, Itaalia

Korduma kippuvad küsimused

Kui kaua tuleb Tallinn–Ancona, Itaalia lennul ümber istuda?

Tüüpiline ooteaeg on umbes 6 h 25 min, lühim 5 h 40 min. Aluseks on 38 marsruuti; täpne ooteaeg on iga pakkumise juures näha, kui rea lahti teed.

Kui palju maksab lend Tallinn–Ancona, Itaalia märtsis 2027?

Alates 312 €, kokku 3 pakkumist. Aasta odavaim kuu on jaanuar 2027 (262 €).

Kas Tallinn–Ancona, Itaalia on otselend?

Otselendu praegu pakkumistes ei ole — kõik variandid on ümberistumisega. Sellel suunal lendavad Ryanair, Danish Air Transport, Wizz Air Malta.

Milline on ilm sihtkohas Ancona, Itaalia?

Parimal ajal (september 2027) on päevane keskmine 26 °C ja vihmapäevi 8. Soojim kuu on september 2027, 26 °C.

Mida näidatud hind sisaldab?

Näidatud hind on kogu edasi-tagasi pileti hind valitud pagasiga. Vaikimisi on see väike istme alla mahtuv kott; käsipagasi või äraantava pagasiga hinna saab filtrist vahetada.

Kus see asub

Maandumislennujaam: AOI