Ålesund, Norra

Lennupakkumised → Ålesund, Norra → september 2027

Ålesund, Norra septembris 2027

alates156 € edasi-tagasi Tallinnast

september 2027

  • 16° päeval
  • 9° öösel
  • 23 vihmapäevi
  • 156 € alates
  • 6 Parimad pakkumised
Ysgrimor, CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons

Mida sellest suunast teada

Praegu on selles kuus 6 erinevat kuupäevavarianti, odavaim 156 €. See on 37 € alla selle suuna tavahinna (193 €). Septembris 2027 on päeval keskmiselt 16 °C ja kuus on umbes 23 vihmapäeva.

Selle kuu pakkumised jäävad vahemikku 156–175 €. Kaheteistkümnest jälgitavast kuust on september 2027 hinnalt 3. kohal. Naaberkuudest maksab august 2027 199 €.

Odavaim väljumine on 1. september ja tagasi 12. september. Pakkumised on 3–14 ööks. Otselendu Tallinnast ei ole — kõik pakkumised on ühe vahemaandumisega.

Sel suunal lendavad Norwegian Air Sweden, Norwegian Air Shuttle ja Wizz Air. Ümberistumisel tuleb tavaliselt oodata umbes 1 h 30 min. Väljalennud väljuvad enamasti hommikul — 86% pakkumistest.

Hinnad on edasi-tagasi piletite eest ja uuenevad automaatselt.

Pagas Hind sisaldab väikest istme alla mahtuvat kotti.
Ümberistumine Pikim ooteaeg kummaski suunas.
Odavaim Vali
Parim väärtus Vali
Vali
Vali
Vali
Vali

Hinnad uuendatud

Tallinn → Ålesund, Norra

Korduma kippuvad küsimused

Kui kaua tuleb Tallinn–Ålesund, Norra lennul ümber istuda?

Tüüpiline ooteaeg on umbes 1 h 30 min, lühim 1 h 25 min. Aluseks on 169 marsruuti; täpne ooteaeg on iga pakkumise juures näha, kui rea lahti teed.

Kui palju maksab lend Tallinn–Ålesund, Norra septembris 2027?

Alates 156 €, kokku 6 pakkumist. Aasta odavaim kuu on mai 2027 (152 €).

Kas Tallinn–Ålesund, Norra on otselend?

Otselendu praegu pakkumistes ei ole — kõik variandid on ümberistumisega. Sellel suunal lendavad Norwegian Air Sweden, Norwegian Air Shuttle, Wizz Air.

Mida näidatud hind sisaldab?

Näidatud hind on kogu edasi-tagasi pileti hind valitud pagasiga. Vaikimisi on see väike istme alla mahtuv kott; käsipagasi või äraantava pagasiga hinna saab filtrist vahetada.

Kus see asub

Maandumislennujaam: AES