Girona, Spanien

Billiga rundresor från Stockholm till Girona.

från Tallinn 140 EUR från Stockholm 175 EUR från Helsingfors 239 EUR

Sök fler flyg från Stockholm till Girona

Skynda på! Tidsbegränsade rabatter och erbjudanden!

Sortera efter datum

Juli, 2020

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 8h 30m
Tis 21.07.2020 15:20 - 23:50
  • DY 15:20 Stockholm (ARN) 17:20 Tallinn (TLL)
  • FR 21:10 Tallinn (TLL) 23:50 Girona (GRO)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 30m
Fre 31.07.2020 06:40 - 14:10
  • FR 06:40 Girona (GRO) 09:10 Kraków (KRK)
  • DY 12:20 Kraków (KRK) 14:10 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h 15m
Tis 21.07.2020 07:25 - 16:40
  • SK 07:25 Stockholm (ARN) 09:50 Brussels (BRU)
  • FR 14:50 Brussels (BRU) 16:40 Girona (GRO)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 30m
Fre 31.07.2020 06:40 - 14:10
  • FR 06:40 Girona (GRO) 09:10 Kraków (KRK)
  • DY 12:20 Kraków (KRK) 14:10 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h 15m
Tis 28.07.2020 07:25 - 16:40
  • SK 07:25 Stockholm (ARN) 09:50 Brussels (BRU)
  • FR 14:50 Brussels (BRU) 16:40 Girona (GRO)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 30m
Fre 07.08.2020 06:40 - 14:10
  • FR 06:40 Girona (GRO) 09:10 Kraków (KRK)
  • DY 12:20 Kraków (KRK) 14:10 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 8h 30m
Tis 07.07.2020 15:20 - 23:50
  • DY 15:20 Stockholm (ARN) 17:20 Tallinn (TLL)
  • FR 21:10 Tallinn (TLL) 23:50 Girona (GRO)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 30m
Fre 17.07.2020 06:40 - 14:10
  • FR 06:40 Girona (GRO) 09:10 Kraków (KRK)
  • DY 12:20 Kraków (KRK) 14:10 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 8h 30m
Tis 28.07.2020 15:20 - 23:50
  • DY 15:20 Stockholm (ARN) 17:20 Tallinn (TLL)
  • FR 21:10 Tallinn (TLL) 23:50 Girona (GRO)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 30m
Fre 07.08.2020 06:40 - 14:10
  • FR 06:40 Girona (GRO) 09:10 Kraków (KRK)
  • DY 12:20 Kraków (KRK) 14:10 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

Visa mer (3)

 

Sortera efter datum

Augusti, 2020

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h
Sön 30.08.2020 11:40 - 20:40
  • SK 11:40 Stockholm (ARN) 13:45 Amsterdam (AMS)
  • HV 18:40 Amsterdam (AMS) 20:40 Girona (GRO)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 15m
Mån 07.09.2020 06:25 - 13:40
  • FR 06:25 Girona (GRO) 08:35 Eindhoven (EIN)
  • HV 11:40 Eindhoven (EIN) 13:40 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h
Sön 23.08.2020 11:40 - 20:40
  • SK 11:40 Stockholm (ARN) 13:45 Amsterdam (AMS)
  • HV 18:40 Amsterdam (AMS) 20:40 Girona (GRO)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 50m
Tis 01.09.2020 12:20 - 20:10
  • FR 12:20 Girona (GRO) 14:20 Brussels (BRU)
  • SK 18:00 Brussels (BRU) 20:10 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 25m
Tis 25.08.2020 16:15 - 22:40
  • SK 16:15 Stockholm (ARN) 18:15 Amsterdam (AMS)
  • HV 20:40 Amsterdam (AMS) 22:40 Girona (GRO)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 20m
Fre 04.09.2020 13:50 - 20:10
  • FR 13:50 Girona (GRO) 15:50 Brussels (BRU)
  • SK 18:00 Brussels (BRU) 20:10 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 25m
Tis 25.08.2020 16:15 - 22:40
  • SK 16:15 Stockholm (ARN) 18:15 Amsterdam (AMS)
  • HV 20:40 Amsterdam (AMS) 22:40 Girona (GRO)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 50m
Tis 01.09.2020 12:20 - 20:10
  • FR 12:20 Girona (GRO) 14:20 Brussels (BRU)
  • SK 18:00 Brussels (BRU) 20:10 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 20m
Ons 26.08.2020 16:15 - 22:35
  • SK 16:15 Stockholm (ARN) 18:15 Amsterdam (AMS)
  • HV 20:35 Amsterdam (AMS) 22:35 Girona (GRO)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 20m
Fre 04.09.2020 13:50 - 20:10
  • FR 13:50 Girona (GRO) 15:50 Brussels (BRU)
  • SK 18:00 Brussels (BRU) 20:10 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

Visa mer (30)

 

September, 2020

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h 30m
Fre 11.09.2020 10:10 - 19:40
  • DY 10:10 Stockholm (ARN) 11:35 Manchester (MAN)
  • LS 16:10 Manchester (MAN) 19:40 Girona (GRO)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 50m
Tis 22.09.2020 12:20 - 20:10
  • FR 12:20 Girona (GRO) 14:20 Brussels (BRU)
  • SK 18:00 Brussels (BRU) 20:10 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h 30m
Fre 11.09.2020 10:10 - 19:40
  • DY 10:10 Stockholm (ARN) 11:35 Manchester (MAN)
  • LS 16:10 Manchester (MAN) 19:40 Girona (GRO)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 15m
Mån 21.09.2020 06:25 - 13:40
  • FR 06:25 Girona (GRO) 08:35 Eindhoven (EIN)
  • HV 11:40 Eindhoven (EIN) 13:40 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 40m
Sön 06.09.2020 09:35 - 17:15
  • FR 09:35 Stockholm (VST) 10:55 London (STN)
  • FR 14:10 London (STN) 17:15 Girona (GRO)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 50m
Ons 16.09.2020 09:50 - 16:40
  • LS 09:50 Girona (GRO) 11:00 London (STN)
  • FR 13:25 London (STN) 16:40 Stockholm (VST)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h 30m
Fre 11.09.2020 10:10 - 19:40
  • DY 10:10 Stockholm (ARN) 11:35 Manchester (MAN)
  • LS 16:10 Manchester (MAN) 19:40 Girona (GRO)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 20m
Fre 18.09.2020 13:50 - 20:10
  • FR 13:50 Girona (GRO) 15:50 Brussels (BRU)
  • SK 18:00 Brussels (BRU) 20:10 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.


Kolla våra andra specialmål!

London, Storbritannien 40 EUR Tel Aviv, Israel 55 EUR Barcelona, Spanien 55 EUR Wien, Österrike 69 EUR Milano, Italien 69 EUR Berlin, Tyskland 76 EUR Valleta, Malta 83 EUR Paris, Frankrike 96 EUR Lissabon, Portugal 98 EUR Palma, Majorca 106 EUR Larnaca, Cypern 108 EUR Rom, Italien 108 EUR Teneriffa, Kanarieöarna 109 EUR Alicante, Spanien 112 EUR Split, Kroatien 113 EUR Dubrovnik, Kroatien 115 EUR Nice, Frankrike 118 EUR Amsterdam, Nederländerna 127 EUR Aten, Grekland 128 EUR Chania, Kreta 132 EUR Rhodos, Grekland 133 EUR Malaga, Spanien 134 EUR Porto, Portugal 136 EUR Madrid, Spanien 136 EUR Korfu, Grekland 145 EUR Faro, Portugal 148 EUR Ibiza, Spanien 156 EUR Valencia, Spanien 156 EUR Menorca, Spanien 179 EUR Santorini, Grekland 190 EUR Heraklion, Kreta 191 EUR Fuerteventura, Kanarieöarna 198 EUR Las Palmas, Kanarieöarna 204 EUR Lanzarote, Kanarieöarna 287 EUR Dubai, Saudiarabien 299 EUR Abu Dhabi, Saudiarabien 325 EUR New York, USA 344 EUR Beijing, Kina 359 EUR Miami, USA 399 EUR Los Angeles, USA 418 EUR Bangkok, Thailand 458 EUR San Francisco, USA 460 EUR New Delhi, Indien 471 EUR Kuala Lumpur, Malaysia 555 EUR Singapore, Malaysia 564 EUR Hongkong, Kina 578 EUR Malé, Maldiverna 594 EUR Colombo, Sri Lanka 596 EUR