Girona, Espanja

Halvat lentoliput Tukholmasta Gironaan.

Riiasta 131 EUR Tallinnasta 140 EUR Tukholmasta 193 EUR

Etsi lisää lentoja Tukholmasta Gironaan

Toimi nopeasti! Alennuksia ja tarjouksia vain rajoitetun ajan!

Toukokuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 7h 40m
Su 31.05.2020 09:35 - 17:15
  • FR 09:35 Stockholm (VST) 10:55 London (STN)
  • FR 14:10 London (STN) 17:15 Girona (GRO)

PALUU      Kesto: 6h 50m
Ke 10.06.2020 09:50 - 16:40
  • LS 09:50 Girona (GRO) 11:00 London (STN)
  • FR 13:25 London (STN) 16:40 Stockholm (VST)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

 

Kesäkuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 7h 40m
Su 07.06.2020 09:35 - 17:15
  • FR 09:35 Stockholm (VST) 10:55 London (STN)
  • FR 14:10 London (STN) 17:15 Girona (GRO)

PALUU      Kesto: 6h 50m
Ke 17.06.2020 09:50 - 16:40
  • LS 09:50 Girona (GRO) 11:00 London (STN)
  • FR 13:25 London (STN) 16:40 Stockholm (VST)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

 

Järjestä päivämäärän mukaan

Elokuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 6h 25m
Ti 25.08.2020 16:15 - 22:40
  • SK 16:15 Stockholm (ARN) 18:15 Amsterdam (AMS)
  • HV 20:40 Amsterdam (AMS) 22:40 Girona (GRO)

PALUU      Kesto: 6h 20m
Pe 04.09.2020 13:50 - 20:10
  • FR 13:50 Girona (GRO) 15:50 Brussels (BRU)
  • SK 18:00 Brussels (BRU) 20:10 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 7h 20m
Ma 24.08.2020 08:10 - 15:30
  • SK 08:10 Stockholm (ARN) 10:20 Amsterdam (AMS)
  • HV 13:30 Amsterdam (AMS) 15:30 Girona (GRO)

PALUU      Kesto: 6h 20m
Pe 04.09.2020 13:50 - 20:10
  • FR 13:50 Girona (GRO) 15:50 Brussels (BRU)
  • SK 18:00 Brussels (BRU) 20:10 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 9h
Su 30.08.2020 11:40 - 20:40
  • SK 11:40 Stockholm (ARN) 13:45 Amsterdam (AMS)
  • HV 18:40 Amsterdam (AMS) 20:40 Girona (GRO)

PALUU      Kesto: 7h 15m
Ma 07.09.2020 06:25 - 13:40
  • FR 06:25 Girona (GRO) 08:35 Eindhoven (EIN)
  • HV 11:40 Eindhoven (EIN) 13:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 8h 45m
Ti 25.08.2020 07:05 - 15:50
  • SK 07:05 Stockholm (ARN) 09:20 Brussels (BRU)
  • FR 14:00 Brussels (BRU) 15:50 Girona (GRO)

PALUU      Kesto: 6h 20m
Pe 04.09.2020 13:50 - 20:10
  • FR 13:50 Girona (GRO) 15:50 Brussels (BRU)
  • SK 18:00 Brussels (BRU) 20:10 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 6h 20m
Ke 26.08.2020 16:15 - 22:35
  • SK 16:15 Stockholm (ARN) 18:15 Amsterdam (AMS)
  • HV 20:35 Amsterdam (AMS) 22:35 Girona (GRO)

PALUU      Kesto: 6h 20m
Pe 04.09.2020 13:50 - 20:10
  • FR 13:50 Girona (GRO) 15:50 Brussels (BRU)
  • SK 18:00 Brussels (BRU) 20:10 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

Näytä lisää (9)

 

Järjestä päivämäärän mukaan

Syyskuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 9h 15m
Su 27.09.2020 07:35 - 16:50
  • SK 07:35 Stockholm (ARN) 09:20 Dublin (DUB)
  • FR 13:25 Dublin (DUB) 16:50 Girona (GRO)

PALUU      Kesto: 7h 15m
Ma 05.10.2020 06:25 - 13:40
  • FR 06:25 Girona (GRO) 08:35 Eindhoven (EIN)
  • HV 11:40 Eindhoven (EIN) 13:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 8h 45m
Ti 15.09.2020 07:05 - 15:50
  • SK 07:05 Stockholm (ARN) 09:20 Brussels (BRU)
  • FR 14:00 Brussels (BRU) 15:50 Girona (GRO)

PALUU      Kesto: 6h 20m
Pe 25.09.2020 13:50 - 20:10
  • FR 13:50 Girona (GRO) 15:50 Brussels (BRU)
  • SK 18:00 Brussels (BRU) 20:10 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 8h 45m
Ti 22.09.2020 07:05 - 15:50
  • SK 07:05 Stockholm (ARN) 09:20 Brussels (BRU)
  • FR 14:00 Brussels (BRU) 15:50 Girona (GRO)

PALUU      Kesto: 6h 20m
Pe 02.10.2020 13:50 - 20:10
  • FR 13:50 Girona (GRO) 15:50 Brussels (BRU)
  • SK 18:00 Brussels (BRU) 20:10 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 8h 45m
Ti 29.09.2020 07:05 - 15:50
  • SK 07:05 Stockholm (ARN) 09:20 Brussels (BRU)
  • FR 14:00 Brussels (BRU) 15:50 Girona (GRO)

PALUU      Kesto: 6h 20m
Pe 09.10.2020 13:50 - 20:10
  • FR 13:50 Girona (GRO) 15:50 Brussels (BRU)
  • SK 18:00 Brussels (BRU) 20:10 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 8h 45m
Ti 29.09.2020 07:05 - 15:50
  • SK 07:05 Stockholm (ARN) 09:20 Brussels (BRU)
  • FR 14:00 Brussels (BRU) 15:50 Girona (GRO)

PALUU      Kesto: 8h 30m
Ti 06.10.2020 14:50 - 23:20
  • HV 14:50 Girona (GRO) 17:00 Amsterdam (AMS)
  • DY 21:20 Amsterdam (AMS) 23:20 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

Näytä lisää (13)

 

Järjestä päivämäärän mukaan

Lokakuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 9h 30m
Pe 09.10.2020 10:10 - 19:40
  • DY 10:10 Stockholm (ARN) 11:35 Manchester (MAN)
  • LS 16:10 Manchester (MAN) 19:40 Girona (GRO)

PALUU      Kesto: 7h 15m
Ma 19.10.2020 06:25 - 13:40
  • FR 06:25 Girona (GRO) 08:35 Eindhoven (EIN)
  • HV 11:40 Eindhoven (EIN) 13:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 6h 5m
Ti 13.10.2020 08:10 - 14:15
  • SK 08:10 Stockholm (ARN) 10:20 Amsterdam (AMS)
  • HV 12:15 Amsterdam (AMS) 14:15 Girona (GRO)

PALUU      Kesto: 8h 30m
Ti 20.10.2020 14:50 - 23:20
  • HV 14:50 Girona (GRO) 17:00 Amsterdam (AMS)
  • DY 21:20 Amsterdam (AMS) 23:20 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 9h 15m
Su 11.10.2020 07:35 - 16:50
  • SK 07:35 Stockholm (ARN) 09:20 Dublin (DUB)
  • FR 13:25 Dublin (DUB) 16:50 Girona (GRO)

PALUU      Kesto: 7h 15m
Ma 19.10.2020 06:25 - 13:40
  • FR 06:25 Girona (GRO) 08:35 Eindhoven (EIN)
  • HV 11:40 Eindhoven (EIN) 13:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 8h 20m
Ma 12.10.2020 09:00 - 17:20
  • SK 09:00 Stockholm (ARN) 11:15 Frankfurt (FRA)
  • FR 15:20 Frankfurt (FRA) 17:20 Girona (GRO)

PALUU      Kesto: 7h 15m
Ma 19.10.2020 06:25 - 13:40
  • FR 06:25 Girona (GRO) 08:35 Eindhoven (EIN)
  • HV 11:40 Eindhoven (EIN) 13:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 7h 45m
La 03.10.2020 13:40 - 21:25
  • KL 13:40 Stockholm (ARN) 15:45 Amsterdam (AMS)
  • HV 19:25 Amsterdam (AMS) 21:25 Girona (GRO)

PALUU      Kesto: 7h 15m
Ma 12.10.2020 06:25 - 13:40
  • FR 06:25 Girona (GRO) 08:35 Eindhoven (EIN)
  • HV 11:40 Eindhoven (EIN) 13:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

Näytä lisää (11)

Tutustu muihin erikoiskohteisiin!

Berliini, Saksa 23 EUR Wien, Itävalta 26 EUR Lontoo, Iso-Britannia 35 EUR Milano, Italia 40 EUR Valleta, Malta 73 EUR Rooma, Italia 76 EUR Pariisi, Ranska 96 EUR Barcelona, Espanja 96 EUR Lissabon, Portugali 97 EUR Malaga, Espanja 106 EUR Madrid, Espanja 111 EUR Alicante, Espanja 116 EUR Ateena, Kreikka 116 EUR Valencia, Espanja 119 EUR Palma, Mallorca 121 EUR Ibiza, Espanja 123 EUR Faro, Portugali 123 EUR Tel Aviv, Israel 128 EUR Amsterdam, Alankomaat 129 EUR Dubrovnik, Kroatia 135 EUR Split, Kroatia 141 EUR Larnaca, Kypros 145 EUR Menorca, Espanja 147 EUR Nizza, Ranska 154 EUR Porto, Portugali 160 EUR Korfu, Kreikka 163 EUR Fuerteventura, Kanariansaaret 181 EUR Hania, Kreeta 185 EUR Teneriffa, Kanariansaaret 212 EUR Las Palmas, Kanariansaaret 213 EUR Heraklion, Kreeta 224 EUR Santorini, Kreikka 228 EUR Dubai, Yhdistyneet arabiemiirikunnat 300 EUR Abu Dhabi, Yhdistyneet arabiemiirikunnat 309 EUR Peking, Kiina 370 EUR New York, Yhdysvallat 387 EUR Miami, Yhdysvallat 391 EUR San Francisco, Yhdysvallat 464 EUR Hongkong, Kiina 474 EUR New Delhi, Intia 496 EUR Kuala Lumpur, Malesia 506 EUR Mumbai, Intia 506 EUR Singapore, Malesia 541 EUR Malé, Malediivit 551 EUR Colombo, Sri Lanka 589 EUR