Hanija, Krēta

Lēti turp un atpakaļ no Tallinas līdz Hanijai.

no Helsinkiem 132 EUR no Stokholmas 144 EUR no Tallinas 222 EUR no Rīgas 223 EUR

Meklēt vairāk lidojumu no Tallinas līdz Hanijai

Pasteidzies! Pārdošana un piedāvājumi ierobežotā laikā!

Jūnijs, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 55m
Sestd 06.06.2020 16:05 - 01:00
  • BT 16:05 Tallinn (TLL) 17:00 London (LGW)
  • D8 19:15 London (LGW) 01:00 Chania (CHQ)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 35m
Svētd 14.06.2020 14:45 - 22:20
  • DY 14:45 Chania (CHQ) 17:35 Stockholm (ARN)
  • DY 20:20 Stockholm (ARN) 22:20 Tallinn (TLL)
 

Atjaunināts 53 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 55m
Sestd 06.06.2020 16:05 - 01:00
  • BT 16:05 Tallinn (TLL) 17:00 London (LGW)
  • D8 19:15 London (LGW) 01:00 Chania (CHQ)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 20m
Pirmd 15.06.2020 11:45 - 19:05
  • DY 11:45 Chania (CHQ) 14:35 Stockholm (ARN)
  • SK 17:05 Stockholm (ARN) 19:05 Tallinn (TLL)
 

Atjaunināts 53 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 45m
Otrd 02.06.2020 10:40 - 20:25
  • BT 10:40 Tallinn (TLL) 11:35 Copenhagen (CPH)
  • D8 15:55 Copenhagen (CPH) 20:25 Chania (CHQ)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 5m
Thu 11.06.2020 02:55 - 10:00
  • DY 02:55 Chania (CHQ) 05:45 Stockholm (ARN)
  • BT 07:50 Stockholm (ARN) 10:00 Tallinn (TLL)
 

Atjaunināts 53 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 55m
Sestd 06.06.2020 16:05 - 01:00
  • BT 16:05 Tallinn (TLL) 17:00 London (LGW)
  • D8 19:15 London (LGW) 01:00 Chania (CHQ)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 5m
Thu 18.06.2020 02:55 - 10:00
  • DY 02:55 Chania (CHQ) 05:45 Stockholm (ARN)
  • BT 07:50 Stockholm (ARN) 10:00 Tallinn (TLL)
 

Atjaunināts 53 pirms minūtēm.


Apskatiet citus īpašos galamērķus!

Vīne, Austrija 23 EUR Londona, Lielbritānija 40 EUR Milāna Itālija 69 EUR Madride, Spānija 74 EUR Barselona, Spānija 76 EUR Valleta, Malta 83 EUR Telaviva, Izraēla 87 EUR Tenerife, Kanāriju salas 90 EUR Berlīne, Vācija 92 EUR Palma, Maljorka 96 EUR Parīze, Francija 96 EUR Malaga, Spānija 97 EUR Faro, Portugāle 101 EUR Lisabona, Portugāle 103 EUR Roma, Itālija 109 EUR Roda, Grieķija 112 EUR Alikante, Spānija 112 EUR Nica, Francija 118 EUR Herakliona, Krēta 119 EUR Porto, Portugāle 135 EUR Splita, Horvātija 135 EUR Amsterdama, Nīderlande 137 EUR Ibiza, Spānija 138 EUR Valensija, Spānija 145 EUR Korfu, Grieķija 150 EUR Larnaka, Kipra 155 EUR Dubrovniki, Horvātija 171 EUR Menorka, Spānija 181 EUR Žirona, Spānija 182 EUR Fuerteventura, Kanāriju salas 187 EUR Laspalmasa, Kanāriju salas 193 EUR Santorini, Grieķija, Grekland 196 EUR Maiami, Amerikas Savienotās Valstis 274 EUR Losandželosa, ASV 274 EUR Dubaija, Saūda Arābija 280 EUR Ņujorka, ASV 291 EUR Abū Dabī, Saūda Arābija 330 EUR Pekina, Ķīna 357 EUR Hongkonga, Ķīna 419 EUR Ņūdeli, Indija 421 EUR Sanfrancisko, ASV 469 EUR Bangkoka, Taizeme 470 EUR Mumbaja, Indija 525 EUR Singapūra, Malaizija 544 EUR Kualalumpura, Malaizija 550 EUR Kolombo (Šrilanka) 600 EUR Malē, Maldīvija 610 EUR