Palma, Maljorka

Lēti turp un atpakaļ no Stokholmas līdz Palmai.

no Stokholmas 91 EUR no Helsinkiem 117 EUR no Rīgas 144 EUR no Tallinas 153 EUR

Meklēt vairāk lidojumu no Stokholmas līdz Palmai

Pasteidzies! Pārdošana un piedāvājumi ierobežotā laikā!

Kārtot pēc datuma

Maijs, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 30m
Otrd 05.05.2020 15:40 - 19:10
  • FR 15:40 Stockholm (NYO) 19:10 Palma, Majorca (PMI)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 30m
Otrd 12.05.2020 19:45 - 23:15
  • FR 19:45 Palma, Majorca (PMI) 23:15 Stockholm (NYO)
 
ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 30m
Otrd 12.05.2020 15:40 - 19:10
  • FR 15:40 Stockholm (NYO) 19:10 Palma, Majorca (PMI)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 30m
Otrd 19.05.2020 19:45 - 23:15
  • FR 19:45 Palma, Majorca (PMI) 23:15 Stockholm (NYO)
 
ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 30m
Otrd 19.05.2020 15:40 - 19:10
  • FR 15:40 Stockholm (NYO) 19:10 Palma, Majorca (PMI)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 30m
Otrd 26.05.2020 19:45 - 23:15
  • FR 19:45 Palma, Majorca (PMI) 23:15 Stockholm (NYO)
 
ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 30m
Otrd 26.05.2020 15:40 - 19:10
  • FR 15:40 Stockholm (NYO) 19:10 Palma, Majorca (PMI)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 30m
Otrd 02.06.2020 19:45 - 23:15
  • FR 19:45 Palma, Majorca (PMI) 23:15 Stockholm (NYO)
 
ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 30m
Thu 07.05.2020 15:40 - 19:10
  • FR 15:40 Stockholm (NYO) 19:10 Palma, Majorca (PMI)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 30m
Thu 14.05.2020 19:45 - 23:15
  • FR 19:45 Palma, Majorca (PMI) 23:15 Stockholm (NYO)
 
Rādīt vairāk (53)

 

Kārtot pēc datuma

Jūnijs, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 30m
Otrd 02.06.2020 15:40 - 19:10
  • FR 15:40 Stockholm (NYO) 19:10 Palma, Majorca (PMI)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 30m
Otrd 09.06.2020 19:45 - 23:15
  • FR 19:45 Palma, Majorca (PMI) 23:15 Stockholm (NYO)
 
ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 30m
Otrd 09.06.2020 15:40 - 19:10
  • FR 15:40 Stockholm (NYO) 19:10 Palma, Majorca (PMI)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 30m
Otrd 16.06.2020 19:45 - 23:15
  • FR 19:45 Palma, Majorca (PMI) 23:15 Stockholm (NYO)
 
ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 30m
Sestd 06.06.2020 08:50 - 12:20
  • FR 08:50 Stockholm (NYO) 12:20 Palma, Majorca (PMI)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 30m
Sestd 13.06.2020 12:55 - 16:25
  • FR 12:55 Palma, Majorca (PMI) 16:25 Stockholm (NYO)
 
ĀRPUSĒ      Ilgums: 6h 20m
Pirmd 01.06.2020 15:55 - 22:15
  • FR 15:55 Stockholm (NYO) 19:15 Barcelona (BCN)
  • VY 21:20 Barcelona (BCN) 22:15 Palma, Majorca (PMI)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 30m
Otrd 09.06.2020 19:45 - 23:15
  • FR 19:45 Palma, Majorca (PMI) 23:15 Stockholm (NYO)
 
ĀRPUSĒ      Ilgums: 6h 20m
Otrd 02.06.2020 10:35 - 16:55
  • U2 10:35 Stockholm (ARN) 12:15 Berlin (TXL)
  • FR 14:10 Berlin (TXL) 16:55 Palma, Majorca (PMI)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 45m
Trešd 10.06.2020 11:50 - 15:35
  • SK 11:50 Palma, Majorca (PMI) 15:35 Stockholm (ARN)
 
Rādīt vairāk (117)

 

Kārtot pēc datuma

Jūlijs, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 30m
Thu 30.07.2020 15:40 - 19:10
  • FR 15:40 Stockholm (NYO) 19:10 Palma, Majorca (PMI)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 30m
Thu 06.08.2020 19:45 - 23:15
  • FR 19:45 Palma, Majorca (PMI) 23:15 Stockholm (NYO)
 
ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 30m
Otrd 28.07.2020 15:40 - 19:10
  • FR 15:40 Stockholm (NYO) 19:10 Palma, Majorca (PMI)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 30m
Otrd 04.08.2020 19:45 - 23:15
  • FR 19:45 Palma, Majorca (PMI) 23:15 Stockholm (NYO)
 
ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 30m
Thu 09.07.2020 15:40 - 19:10
  • FR 15:40 Stockholm (NYO) 19:10 Palma, Majorca (PMI)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 30m
Thu 16.07.2020 19:45 - 23:15
  • FR 19:45 Palma, Majorca (PMI) 23:15 Stockholm (NYO)
 
ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 30m
Thu 16.07.2020 15:40 - 19:10
  • FR 15:40 Stockholm (NYO) 19:10 Palma, Majorca (PMI)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 30m
Thu 23.07.2020 19:45 - 23:15
  • FR 19:45 Palma, Majorca (PMI) 23:15 Stockholm (NYO)
 
ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 40m
Trešd 22.07.2020 07:10 - 10:50
  • SK 07:10 Stockholm (ARN) 10:50 Palma, Majorca (PMI)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 8h 35m
Trešd 29.07.2020 06:25 - 15:00
  • IB 06:25 Palma, Majorca (PMI) 07:50 Madrid (MAD)
  • UX 11:20 Madrid (MAD) 15:00 Stockholm (ARN)
 
Rādīt vairāk (48)

 

Kārtot pēc datuma

Augusts, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 30m
Otrd 04.08.2020 15:40 - 19:10
  • FR 15:40 Stockholm (NYO) 19:10 Palma, Majorca (PMI)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 30m
Otrd 11.08.2020 19:45 - 23:15
  • FR 19:45 Palma, Majorca (PMI) 23:15 Stockholm (NYO)
 
ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 30m
Thu 06.08.2020 15:40 - 19:10
  • FR 15:40 Stockholm (NYO) 19:10 Palma, Majorca (PMI)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 30m
Thu 13.08.2020 19:45 - 23:15
  • FR 19:45 Palma, Majorca (PMI) 23:15 Stockholm (NYO)
 
ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 40m
Pirmd 03.08.2020 06:15 - 09:55
  • DY 06:15 Stockholm (ARN) 09:55 Palma, Majorca (PMI)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h
Otrd 11.08.2020 14:20 - 23:20
  • FR 14:20 Palma, Majorca (PMI) 17:05 Berlin (SXF)
  • DY 21:45 Berlin (SXF) 23:20 Stockholm (ARN)
 
ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 40m
Otrd 04.08.2020 13:55 - 17:35
  • SK 13:55 Stockholm (ARN) 17:35 Palma, Majorca (PMI)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h
Otrd 11.08.2020 14:20 - 23:20
  • FR 14:20 Palma, Majorca (PMI) 17:05 Berlin (SXF)
  • DY 21:45 Berlin (SXF) 23:20 Stockholm (ARN)
 
ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 40m
Otrd 04.08.2020 16:20 - 20:00
  • DY 16:20 Stockholm (ARN) 20:00 Palma, Majorca (PMI)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h
Otrd 11.08.2020 14:20 - 23:20
  • FR 14:20 Palma, Majorca (PMI) 17:05 Berlin (SXF)
  • DY 21:45 Berlin (SXF) 23:20 Stockholm (ARN)
 
Rādīt vairāk (66)

Apskatiet citus īpašos galamērķus!

Berlīne, Vācija 23 EUR Londona, Lielbritānija 32 EUR Milāna Itālija 39 EUR Valleta, Malta 47 EUR Vīne, Austrija 51 EUR Roma, Itālija 52 EUR Madride, Spānija 56 EUR Malaga, Spānija 57 EUR Barselona, Spānija 66 EUR Porto, Portugāle 66 EUR Valensija, Spānija 69 EUR Alikante, Spānija 72 EUR Lisabona, Portugāle 78 EUR Amsterdama, Nīderlande 84 EUR Parīze, Francija 94 EUR Atēna, Grieķija 116 EUR Splita, Horvātija 123 EUR Dubrovniki, Horvātija 125 EUR Nica, Francija 127 EUR Larnaka, Kipra 130 EUR Hanija, Krēta 130 EUR Roda, Grieķija 141 EUR Telaviva, Izraēla 142 EUR Ibiza, Spānija 144 EUR Lansarote, Kanāriju salas 146 EUR Herakliona, Krēta 147 EUR Korfu, Grieķija 149 EUR Žirona, Spānija 149 EUR Faro, Portugāle 155 EUR Tenerife, Kanāriju salas 157 EUR Menorka, Spānija 161 EUR Santorini, Grieķija, Grekland 163 EUR Fuerteventura, Kanāriju salas 165 EUR Laspalmasa, Kanāriju salas 184 EUR Dubaija, Saūda Arābija 268 EUR Abū Dabī, Saūda Arābija 276 EUR Ņujorka, ASV 294 EUR Losandželosa, ASV 366 EUR Pekina, Ķīna 374 EUR Sanfrancisko, ASV 387 EUR Maiami, Amerikas Savienotās Valstis 397 EUR Hongkonga, Ķīna 399 EUR Ņūdeli, Indija 418 EUR Bangkoka, Taizeme 436 EUR Kualalumpura, Malaizija 438 EUR Singapūra, Malaizija 458 EUR Mumbaja, Indija 487 EUR Malē, Maldīvija 499 EUR Kolombo (Šrilanka) 523 EUR Puketa, Taizeme 535 EUR Denpasar, Bali 607 EUR