Telaviva, Izraēla

Lēti turp un atpakaļ no Rīgas līdz Telavivai.

no Stokholmas 144 EUR no Tallinas 149 EUR no Helsinkiem 196 EUR no Rīgas 207 EUR

Meklēt vairāk lidojumu no Rīgas līdz Telavivai

Pasteidzies! Pārdošana un piedāvājumi ierobežotā laikā!

Jūlijs, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 10m
Otrd 21.07.2020 12:45 - 16:55
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 4h 25m
Otrd 28.07.2020 17:55 - 22:20
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 10m
Otrd 21.07.2020 12:45 - 16:55
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 4h 25m
Sestd 01.08.2020 17:55 - 22:20
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 10m
Sestd 25.07.2020 12:45 - 16:55
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 4h 25m
Sestd 01.08.2020 17:55 - 22:20
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 10m
Sestd 25.07.2020 12:45 - 16:55
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 4h 25m
Otrd 04.08.2020 17:55 - 22:20
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

 

Kārtot pēc datuma

Augusts, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 25m
Pirmd 03.08.2020 09:30 - 17:55
  • OE 09:30 Riga (RIX) 10:35 Vienna (VIE)
  • OE 13:35 Vienna (VIE) 17:55 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 8h
Pirmd 10.08.2020 14:15 - 22:15
  • U2 14:15 Tel Aviv (TLV) 17:45 Berlin (TXL)
  • BT 19:40 Berlin (TXL) 22:15 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 10m
Sestd 01.08.2020 12:45 - 16:55
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 4h 25m
Sestd 08.08.2020 17:55 - 22:20
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 10m
Sestd 01.08.2020 12:45 - 16:55
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 4h 25m
Otrd 11.08.2020 17:55 - 22:20
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 10m
Otrd 04.08.2020 12:45 - 16:55
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 4h 25m
Sestd 15.08.2020 17:55 - 22:20
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 10m
Otrd 04.08.2020 12:45 - 16:55
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 4h 25m
Otrd 11.08.2020 17:55 - 22:20
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

Rādīt vairāk (29)

 

Kārtot pēc datuma

Septembris, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 45m
Trešd 09.09.2020 09:55 - 18:40
  • OE 09:55 Riga (RIX) 11:00 Vienna (VIE)
  • OE 14:20 Vienna (VIE) 18:40 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 8h
Trešd 16.09.2020 14:15 - 22:15
  • U2 14:15 Tel Aviv (TLV) 17:45 Berlin (TXL)
  • BT 19:40 Berlin (TXL) 22:15 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 10m
Sestd 12.09.2020 12:45 - 16:55
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 4h 25m
Sestd 19.09.2020 17:55 - 22:20
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 10m
Sestd 05.09.2020 12:45 - 16:55
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 4h 25m
Sestd 12.09.2020 17:55 - 22:20
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 10m
Sestd 05.09.2020 12:45 - 16:55
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 4h 25m
Otrd 15.09.2020 17:55 - 22:20
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 10m
Otrd 08.09.2020 12:45 - 16:55
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 4h 25m
Otrd 15.09.2020 17:55 - 22:20
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

Rādīt vairāk (69)

 

Kārtot pēc datuma

Oktobris, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 20m
Trešd 21.10.2020 09:55 - 19:15
  • OE 09:55 Riga (RIX) 11:00 Vienna (VIE)
  • W6 14:45 Vienna (VIE) 19:15 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 10h 15m
Trešd 28.10.2020 10:55 - 21:10
  • W6 10:55 Tel Aviv (TLV) 13:45 Vienna (VIE)
  • OE 18:10 Vienna (VIE) 21:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 20m
Trešd 21.10.2020 09:55 - 19:15
  • OE 09:55 Riga (RIX) 11:00 Vienna (VIE)
  • W6 14:45 Vienna (VIE) 19:15 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 10h
Trešd 28.10.2020 11:10 - 21:10
  • OE 11:10 Tel Aviv (TLV) 14:00 Vienna (VIE)
  • OE 18:10 Vienna (VIE) 21:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 25m
Pirmd 19.10.2020 09:30 - 17:55
  • OE 09:30 Riga (RIX) 10:35 Vienna (VIE)
  • OE 13:35 Vienna (VIE) 17:55 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 10h
Trešd 28.10.2020 11:10 - 21:10
  • OE 11:10 Tel Aviv (TLV) 14:00 Vienna (VIE)
  • OE 18:10 Vienna (VIE) 21:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 45m
Trešd 21.10.2020 09:55 - 18:40
  • OE 09:55 Riga (RIX) 11:00 Vienna (VIE)
  • OE 14:20 Vienna (VIE) 18:40 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 10h
Trešd 28.10.2020 11:10 - 21:10
  • OE 11:10 Tel Aviv (TLV) 14:00 Vienna (VIE)
  • OE 18:10 Vienna (VIE) 21:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 50m
Pirmd 19.10.2020 09:30 - 19:20
  • OE 09:30 Riga (RIX) 10:35 Vienna (VIE)
  • W6 14:45 Vienna (VIE) 19:20 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 10h 15m
Trešd 28.10.2020 10:55 - 21:10
  • W6 10:55 Tel Aviv (TLV) 13:45 Vienna (VIE)
  • OE 18:10 Vienna (VIE) 21:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

Rādīt vairāk (47)

 

Kārtot pēc datuma

Novembris, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 20m
Svētd 15.11.2020 09:35 - 18:55
  • OE 09:35 Riga (RIX) 10:40 Vienna (VIE)
  • W6 14:25 Vienna (VIE) 18:55 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 35m
Otrd 24.11.2020 12:35 - 22:10
  • FR 12:35 Tel Aviv (TLV) 16:55 Vilnius (VNO)
  • BT 21:20 Vilnius (VNO) 22:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 20m
Svētd 22.11.2020 09:35 - 18:55
  • OE 09:35 Riga (RIX) 10:40 Vienna (VIE)
  • W6 14:25 Vienna (VIE) 18:55 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 35m
Otrd 01.12.2020 12:35 - 22:10
  • FR 12:35 Tel Aviv (TLV) 16:55 Vilnius (VNO)
  • BT 21:20 Vilnius (VNO) 22:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 50m
Sestd 28.11.2020 11:00 - 20:50
  • FR 11:00 Riga (RIX) 14:45 Paphos (PFO)
  • FR 19:40 Paphos (PFO) 20:50 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 35m
Otrd 08.12.2020 12:35 - 22:10
  • FR 12:35 Tel Aviv (TLV) 16:55 Vilnius (VNO)
  • BT 21:20 Vilnius (VNO) 22:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 20m
Svētd 08.11.2020 09:35 - 18:55
  • OE 09:35 Riga (RIX) 10:40 Vienna (VIE)
  • W6 14:25 Vienna (VIE) 18:55 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 35m
Otrd 17.11.2020 12:35 - 22:10
  • FR 12:35 Tel Aviv (TLV) 16:55 Vilnius (VNO)
  • BT 21:20 Vilnius (VNO) 22:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 20m
Svētd 29.11.2020 09:35 - 18:55
  • OE 09:35 Riga (RIX) 10:40 Vienna (VIE)
  • W6 14:25 Vienna (VIE) 18:55 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 35m
Otrd 08.12.2020 12:35 - 22:10
  • FR 12:35 Tel Aviv (TLV) 16:55 Vilnius (VNO)
  • BT 21:20 Vilnius (VNO) 22:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

Rādīt vairāk (13)

 

Kārtot pēc datuma

Decembris, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 50m
Sestd 05.12.2020 11:00 - 20:50
  • FR 11:00 Riga (RIX) 14:45 Paphos (PFO)
  • FR 19:40 Paphos (PFO) 20:50 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 35m
Otrd 15.12.2020 12:35 - 22:10
  • FR 12:35 Tel Aviv (TLV) 16:55 Vilnius (VNO)
  • BT 21:20 Vilnius (VNO) 22:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 15m
Piektd 18.12.2020 18:20 - 03:35
  • LO 18:20 Riga (RIX) 18:40 Warsaw (WAW)
  • LO 22:50 Warsaw (WAW) 03:35 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 20m
Trešd 30.12.2020 11:25 - 17:45
  • LO 11:25 Tel Aviv (TLV) 14:25 Warsaw (WAW)
  • LO 15:25 Warsaw (WAW) 17:45 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 15m
Piektd 18.12.2020 18:20 - 03:35
  • LO 18:20 Riga (RIX) 18:40 Warsaw (WAW)
  • LO 22:50 Warsaw (WAW) 03:35 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 8h
Trešd 30.12.2020 05:20 - 13:20
  • LO 05:20 Tel Aviv (TLV) 08:25 Warsaw (WAW)
  • LO 11:00 Warsaw (WAW) 13:20 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 6h 15m
Sestd 19.12.2020 13:55 - 20:10
  • LO 13:55 Riga (RIX) 14:15 Warsaw (WAW)
  • LO 15:25 Warsaw (WAW) 20:10 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 8h
Trešd 30.12.2020 05:20 - 13:20
  • LO 05:20 Tel Aviv (TLV) 08:25 Warsaw (WAW)
  • LO 11:00 Warsaw (WAW) 13:20 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 6h 15m
Sestd 19.12.2020 13:55 - 20:10
  • LO 13:55 Riga (RIX) 14:15 Warsaw (WAW)
  • LO 15:25 Warsaw (WAW) 20:10 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 20m
Trešd 30.12.2020 11:25 - 17:45
  • LO 11:25 Tel Aviv (TLV) 14:25 Warsaw (WAW)
  • LO 15:25 Warsaw (WAW) 17:45 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

Rādīt vairāk (10)

 

Kārtot pēc datuma

Janvāris, 2021

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 50m
Sestd 09.01.2021 11:00 - 20:50
  • FR 11:00 Riga (RIX) 14:45 Paphos (PFO)
  • FR 19:40 Paphos (PFO) 20:50 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 40m
Sestd 16.01.2021 10:55 - 17:35
  • W6 10:55 Tel Aviv (TLV) 15:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 50m
Sestd 09.01.2021 11:00 - 20:50
  • FR 11:00 Riga (RIX) 14:45 Paphos (PFO)
  • FR 19:40 Paphos (PFO) 20:50 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 40m
Otrd 19.01.2021 10:55 - 17:35
  • W6 10:55 Tel Aviv (TLV) 15:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 50m
Sestd 30.01.2021 11:00 - 20:50
  • FR 11:00 Riga (RIX) 14:45 Paphos (PFO)
  • FR 19:40 Paphos (PFO) 20:50 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 35m
Otrd 09.02.2021 12:35 - 22:10
  • FR 12:35 Tel Aviv (TLV) 16:55 Vilnius (VNO)
  • BT 21:20 Vilnius (VNO) 22:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 50m
Sestd 09.01.2021 11:00 - 20:50
  • FR 11:00 Riga (RIX) 14:45 Paphos (PFO)
  • FR 19:40 Paphos (PFO) 20:50 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 35m
Otrd 19.01.2021 12:35 - 22:10
  • FR 12:35 Tel Aviv (TLV) 16:55 Vilnius (VNO)
  • BT 21:20 Vilnius (VNO) 22:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 50m
Sestd 16.01.2021 11:00 - 20:50
  • FR 11:00 Riga (RIX) 14:45 Paphos (PFO)
  • FR 19:40 Paphos (PFO) 20:50 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 35m
Otrd 26.01.2021 12:35 - 22:10
  • FR 12:35 Tel Aviv (TLV) 16:55 Vilnius (VNO)
  • BT 21:20 Vilnius (VNO) 22:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

Rādīt vairāk (13)

 

Kārtot pēc datuma

Februāris, 2021

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 50m
Sestd 06.02.2021 11:00 - 20:50
  • FR 11:00 Riga (RIX) 14:45 Paphos (PFO)
  • FR 19:40 Paphos (PFO) 20:50 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 35m
Otrd 16.02.2021 12:35 - 22:10
  • FR 12:35 Tel Aviv (TLV) 16:55 Vilnius (VNO)
  • BT 21:20 Vilnius (VNO) 22:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 50m
Sestd 13.02.2021 11:00 - 20:50
  • FR 11:00 Riga (RIX) 14:45 Paphos (PFO)
  • FR 19:40 Paphos (PFO) 20:50 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 35m
Otrd 23.02.2021 12:35 - 22:10
  • FR 12:35 Tel Aviv (TLV) 16:55 Vilnius (VNO)
  • BT 21:20 Vilnius (VNO) 22:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 50m
Sestd 06.02.2021 11:00 - 20:50
  • FR 11:00 Riga (RIX) 14:45 Paphos (PFO)
  • FR 19:40 Paphos (PFO) 20:50 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 40m
Sestd 13.02.2021 10:55 - 17:35
  • W6 10:55 Tel Aviv (TLV) 15:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 50m
Sestd 06.02.2021 11:00 - 20:50
  • FR 11:00 Riga (RIX) 14:45 Paphos (PFO)
  • FR 19:40 Paphos (PFO) 20:50 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 40m
Otrd 16.02.2021 10:55 - 17:35
  • W6 10:55 Tel Aviv (TLV) 15:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 55m
Sestd 27.02.2021 07:50 - 16:45
  • BT 07:50 Riga (RIX) 09:35 Milan (MXP)
  • U2 11:50 Milan (MXP) 16:45 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 40m
Sestd 06.03.2021 10:55 - 17:35
  • W6 10:55 Tel Aviv (TLV) 15:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

Rādīt vairāk (2)

 

Kārtot pēc datuma

Marts, 2021

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 50m
Sestd 20.03.2021 11:00 - 20:50
  • FR 11:00 Riga (RIX) 14:45 Paphos (PFO)
  • FR 19:40 Paphos (PFO) 20:50 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 13h 5m
Sestd 27.03.2021 22:45 - 11:50
  • U2 22:45 Tel Aviv (TLV) 02:15 London (STN)
  • FR 07:15 London (STN) 11:50 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 10m
Otrd 16.03.2021 23:40 - 03:50
  • BT 23:40 Riga (RIX) 03:50 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 13h 5m
Sestd 27.03.2021 22:45 - 11:50
  • U2 22:45 Tel Aviv (TLV) 02:15 London (STN)
  • FR 07:15 London (STN) 11:50 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 10m
Thu 18.03.2021 23:40 - 03:50
  • BT 23:40 Riga (RIX) 03:50 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 13h 5m
Sestd 27.03.2021 22:45 - 11:50
  • U2 22:45 Tel Aviv (TLV) 02:15 London (STN)
  • FR 07:15 London (STN) 11:50 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 10m
Sestd 20.03.2021 15:00 - 19:10
  • BT 15:00 Riga (RIX) 19:10 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 13h 5m
Sestd 27.03.2021 22:45 - 11:50
  • U2 22:45 Tel Aviv (TLV) 02:15 London (STN)
  • FR 07:15 London (STN) 11:50 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 10m
Thu 04.03.2021 23:40 - 03:50
  • BT 23:40 Riga (RIX) 03:50 Tel Aviv (TLV)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 35m
Otrd 16.03.2021 12:35 - 22:10
  • FR 12:35 Tel Aviv (TLV) 16:55 Vilnius (VNO)
  • BT 21:20 Vilnius (VNO) 22:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

Rādīt vairāk (3)

Apskatiet citus īpašos galamērķus!

Vīne, Austrija 29 EUR Londona, Lielbritānija 64 EUR Milāna Itālija 75 EUR Barselona, Spānija 76 EUR Berlīne, Vācija 78 EUR Lisabona, Portugāle 98 EUR Malaga, Spānija 100 EUR Palma, Maljorka 100 EUR Valleta, Malta 109 EUR Parīze, Francija 113 EUR Amsterdama, Nīderlande 121 EUR Roma, Itālija 127 EUR Madride, Spānija 129 EUR Alikante, Spānija 131 EUR Faro, Portugāle 133 EUR Ibiza, Spānija 137 EUR Herakliona, Krēta 148 EUR Valensija, Spānija 148 EUR Nica, Francija 149 EUR Dubrovniki, Horvātija 150 EUR Splita, Horvātija 157 EUR Porto, Portugāle 158 EUR Atēna, Grieķija 159 EUR Tenerife, Kanāriju salas 161 EUR Korfu, Grieķija 176 EUR Roda, Grieķija 177 EUR Hanija, Krēta 185 EUR Larnaka, Kipra 185 EUR Santorini, Grieķija, Grekland 188 EUR Laspalmasa, Kanāriju salas 202 EUR Žirona, Spānija 210 EUR Lansarote, Kanāriju salas 228 EUR Menorka, Spānija 232 EUR Fuerteventura, Kanāriju salas 264 EUR Dubaija, Saūda Arābija 287 EUR Ņujorka, ASV 317 EUR Losandželosa, ASV 339 EUR Maiami, Amerikas Savienotās Valstis 384 EUR Ņūdeli, Indija 412 EUR Pekina, Ķīna 436 EUR Hongkonga, Ķīna 468 EUR Mumbaja, Indija 500 EUR Malē, Maldīvija 700 EUR