Herakliona, Krēta

Lēti turp un atpakaļ no Rīgas līdz Heraklionai.

no Stokholmas 133 EUR no Tallinas 210 EUR no Helsinkiem 223 EUR no Rīgas 235 EUR

Meklēt vairāk lidojumu no Rīgas līdz Heraklionai

Pasteidzies! Pārdošana un piedāvājumi ierobežotā laikā!

Jūnijs, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 6h 15m
Thu 11.06.2020 07:55 - 14:10
  • BT 07:55 Riga (RIX) 11:05 Athens (ATH)
  • V7 13:10 Athens (ATH) 14:10 Heraklion (HER)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 8h 30m
Piektd 19.06.2020 02:40 - 11:10
  • DY 02:40 Heraklion (HER) 05:35 Stockholm (ARN)
  • BT 09:00 Stockholm (ARN) 11:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 10m
Piektd 26.06.2020 23:35 - 07:45
  • BT 23:35 Riga (RIX) 02:25 Thessaloniki (SKG)
  • OA 06:35 Thessaloniki (SKG) 07:45 Heraklion (HER)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 40m
Svētd 05.07.2020 01:30 - 11:10
  • DY 01:30 Heraklion (HER) 04:25 Stockholm (ARN)
  • BT 09:00 Stockholm (ARN) 11:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..


Apskatiet citus īpašos galamērķus!

Vīne, Austrija 19 EUR Parīze, Francija 24 EUR Londona, Lielbritānija 26 EUR Berlīne, Vācija 44 EUR Lisabona, Portugāle 66 EUR Milāna Itālija 68 EUR Malaga, Spānija 81 EUR Barselona, Spānija 87 EUR Amsterdama, Nīderlande 97 EUR Roma, Itālija 118 EUR Madride, Spānija 119 EUR Palma, Maljorka 123 EUR Atēna, Grieķija 125 EUR Splita, Horvātija 128 EUR Valleta, Malta 130 EUR Ibiza, Spānija 136 EUR Faro, Portugāle 138 EUR Nica, Francija 142 EUR Roda, Grieķija 148 EUR Porto, Portugāle 148 EUR Dubrovniki, Horvātija 151 EUR Valensija, Spānija 159 EUR Alikante, Spānija 161 EUR Telaviva, Izraēla 163 EUR Tenerife, Kanāriju salas 164 EUR Laspalmasa, Kanāriju salas 173 EUR Hanija, Krēta 174 EUR Larnaka, Kipra 179 EUR Fuerteventura, Kanāriju salas 191 EUR Korfu, Grieķija 193 EUR Menorka, Spānija 220 EUR Dubaija, Saūda Arābija 222 EUR Žirona, Spānija 223 EUR Santorini, Grieķija, Grekland 228 EUR Ņujorka, ASV 322 EUR Maiami, Amerikas Savienotās Valstis 340 EUR Losandželosa, ASV 343 EUR Abū Dabī, Saūda Arābija 360 EUR Pekina, Ķīna 402 EUR Sanfrancisko, ASV 441 EUR Bangkoka, Taizeme 474 EUR Hongkonga, Ķīna 475 EUR Mumbaja, Indija 517 EUR Singapūra, Malaizija 540 EUR Kualalumpura, Malaizija 575 EUR Malē, Maldīvija 603 EUR