Korfu, Grieķija

Lēti turp un atpakaļ no Helsinkiem līdz Korfu.

no Helsinkiem 164 EUR no Rīgas 239 EUR

Meklēt vairāk lidojumu no Helsinkiem līdz Korfu

Pasteidzies! Pārdošana un piedāvājumi ierobežotā laikā!

Jūnijs, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 35m
Svētd 28.06.2020 22:05 - 01:40
  • D8 22:05 Helsinki (HEL) 01:40 Corfu (CFU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 30m
Pirmd 06.07.2020 02:35 - 06:05
  • D8 02:35 Corfu (CFU) 06:05 Helsinki (HEL)
 
ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 35m
Svētd 21.06.2020 22:05 - 01:40
  • D8 22:05 Helsinki (HEL) 01:40 Corfu (CFU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 30m
Pirmd 29.06.2020 02:35 - 06:05
  • D8 02:35 Corfu (CFU) 06:05 Helsinki (HEL)
 
ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 35m
Svētd 28.06.2020 22:05 - 01:40
  • D8 22:05 Helsinki (HEL) 01:40 Corfu (CFU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 10m
Pirmd 06.07.2020 03:55 - 10:05
  • DY 03:55 Corfu (CFU) 06:05 Stockholm (ARN)
  • D8 08:05 Stockholm (ARN) 10:05 Helsinki (HEL)
 

Apskatiet citus īpašos galamērķus!

Parīze, Francija 23 EUR Berlīne, Vācija 23 EUR Londona, Lielbritānija 25 EUR Milāna Itālija 30 EUR Valleta, Malta 35 EUR Vīne, Austrija 35 EUR Barselona, Spānija 40 EUR Malaga, Spānija 48 EUR Madride, Spānija 63 EUR Palma, Maljorka 64 EUR Porto, Portugāle 74 EUR Lisabona, Portugāle 77 EUR Roma, Itālija 77 EUR Ibiza, Spānija 78 EUR Valensija, Spānija 82 EUR Alikante, Spānija 91 EUR Laspalmasa, Kanāriju salas 91 EUR Faro, Portugāle 93 EUR Amsterdama, Nīderlande 94 EUR Splita, Horvātija 106 EUR Herakliona, Krēta 111 EUR Atēna, Grieķija 118 EUR Žirona, Spānija 122 EUR Roda, Grieķija 124 EUR Telaviva, Izraēla 125 EUR Tenerife, Kanāriju salas 134 EUR Larnaka, Kipra 137 EUR Hanija, Krēta 141 EUR Menorka, Spānija 142 EUR Lansarote, Kanāriju salas 144 EUR Fuerteventura, Kanāriju salas 146 EUR Madeira, Portugāle 177 EUR Dubrovniki, Horvātija 178 EUR Nica, Francija 182 EUR Dubaija, Saūda Arābija 221 EUR Ņujorka, ASV 229 EUR Losandželosa, ASV 242 EUR Santorini, Grieķija, Grekland 250 EUR Abū Dabī, Saūda Arābija 252 EUR Maiami, Amerikas Savienotās Valstis 272 EUR Hongkonga, Ķīna 348 EUR Bangkoka, Taizeme 349 EUR Pekina, Ķīna 365 EUR Ņūdeli, Indija 396 EUR Mumbaja, Indija 484 EUR Sanfrancisko, ASV 488 EUR Singapūra, Malaizija 511 EUR Kolombo (Šrilanka) 526 EUR Puketa, Taizeme 533 EUR Kualalumpura, Malaizija 564 EUR Malē, Maldīvija 619 EUR Denpasar, Bali 649 EUR Sidneja, Austrālija 743 EUR