Split, Kroatia

Halvat lentoliput Tukholmasta Splitiin.

Tukholmasta 106 EUR Helsingistä 126 EUR Riiasta 169 EUR Tallinnasta 180 EUR

Etsi lisää lentoja Tukholmasta Splitiin

Toimi nopeasti! Alennuksia ja tarjouksia vain rajoitetun ajan!

Järjestä päivämäärän mukaan

Maaliskuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 6h 15m
Su 29.03.2020 15:50 - 22:05
  • EW 15:50 Stockholm (ARN) 17:55 Cologne (CGN)
  • EW 20:15 Cologne (CGN) 22:05 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 2h 40m
Ke 08.04.2020 13:00 - 15:40
  • DY 13:00 Split (SPU) 15:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 24 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 5h 5m
Su 29.03.2020 11:35 - 16:40
  • SK 11:35 Stockholm (ARN) 12:30 Gothenburg (GOT)
  • D8 14:10 Gothenburg (GOT) 16:40 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 2h 40m
Ke 08.04.2020 13:00 - 15:40
  • DY 13:00 Split (SPU) 15:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 24 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 7h 5m
Ma 30.03.2020 07:25 - 14:30
  • DY 07:25 Stockholm (ARN) 09:00 Berlin (SXF)
  • U2 12:35 Berlin (SXF) 14:30 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 2h 40m
Ke 08.04.2020 13:00 - 15:40
  • DY 13:00 Split (SPU) 15:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 23 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 5h 5m
Su 29.03.2020 11:35 - 16:40
  • SK 11:35 Stockholm (ARN) 12:30 Gothenburg (GOT)
  • D8 14:10 Gothenburg (GOT) 16:40 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 5h 25m
Ke 08.04.2020 13:50 - 19:15
  • EW 13:50 Split (SPU) 15:55 Düsseldorf (DUS)
  • EW 17:10 Düsseldorf (DUS) 19:15 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 23 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 5h 5m
Su 29.03.2020 11:35 - 16:40
  • SK 11:35 Stockholm (ARN) 12:30 Gothenburg (GOT)
  • D8 14:10 Gothenburg (GOT) 16:40 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 5h 45m
Ti 07.04.2020 11:15 - 17:00
  • D8 11:15 Split (SPU) 15:10 Helsinki (HEL)
  • D8 17:00 Helsinki (HEL) 17:00 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 23 minuuttia sitten.

Näytä lisää (6)

 

Järjestä päivämäärän mukaan

Huhtikuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 2h 45m
Ke 01.04.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 2h 40m
Ke 08.04.2020 13:00 - 15:40
  • DY 13:00 Split (SPU) 15:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 25 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 2h 45m
Ke 01.04.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 2h 40m
La 11.04.2020 11:05 - 13:45
  • DY 11:05 Split (SPU) 13:45 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 25 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 2h 45m
Ke 15.04.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 2h 40m
La 25.04.2020 11:05 - 13:45
  • DY 11:05 Split (SPU) 13:45 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 24 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 2h 45m
Ke 15.04.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 2h 40m
Ke 22.04.2020 13:00 - 15:40
  • DY 13:00 Split (SPU) 15:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 24 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 2h 45m
La 18.04.2020 07:35 - 10:20
  • DY 07:35 Stockholm (ARN) 10:20 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 2h 40m
La 25.04.2020 11:05 - 13:45
  • DY 11:05 Split (SPU) 13:45 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 24 minuuttia sitten.

Näytä lisää (98)

 

Järjestä päivämäärän mukaan

Toukokuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 2h 45m
La 09.05.2020 07:35 - 10:20
  • DY 07:35 Stockholm (ARN) 10:20 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 2h 40m
Ke 20.05.2020 13:00 - 15:40
  • DY 13:00 Split (SPU) 15:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 24 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 2h 45m
La 02.05.2020 07:35 - 10:20
  • DY 07:35 Stockholm (ARN) 10:20 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 2h 40m
La 09.05.2020 11:05 - 13:45
  • DY 11:05 Split (SPU) 13:45 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 24 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 2h 45m
La 09.05.2020 07:35 - 10:20
  • DY 07:35 Stockholm (ARN) 10:20 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 2h 40m
La 16.05.2020 11:05 - 13:45
  • DY 11:05 Split (SPU) 13:45 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 24 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 4h 35m
Ke 27.05.2020 10:00 - 14:35
  • JU 10:00 Stockholm (ARN) 12:35 Belgrade (BEG)
  • JU 13:35 Belgrade (BEG) 14:35 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 4h 20m
Pe 05.06.2020 15:20 - 19:40
  • JU 15:20 Split (SPU) 16:15 Belgrade (BEG)
  • JU 17:00 Belgrade (BEG) 19:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 24 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 6h 5m
Ke 06.05.2020 13:20 - 19:25
  • DY 13:20 Stockholm (ARN) 14:20 Oslo (OSL)
  • DY 16:35 Oslo (OSL) 19:25 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 2h 40m
La 16.05.2020 11:05 - 13:45
  • DY 11:05 Split (SPU) 13:45 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 23 minuuttia sitten.

Näytä lisää (84)

 

Järjestä päivämäärän mukaan

Kesäkuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 2h 45m
Ke 03.06.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 2h 40m
Pe 12.06.2020 12:00 - 14:40
  • DY 12:00 Split (SPU) 14:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 24 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 2h 45m
Ke 03.06.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 2h 40m
To 11.06.2020 10:40 - 13:20
  • DY 10:40 Split (SPU) 13:20 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 24 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 4h 35m
Ke 03.06.2020 10:00 - 14:35
  • JU 10:00 Stockholm (ARN) 12:35 Belgrade (BEG)
  • JU 13:35 Belgrade (BEG) 14:35 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 4h 20m
To 11.06.2020 15:20 - 19:40
  • JU 15:20 Split (SPU) 16:15 Belgrade (BEG)
  • JU 17:00 Belgrade (BEG) 19:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 24 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 4h 35m
Ke 03.06.2020 10:00 - 14:35
  • JU 10:00 Stockholm (ARN) 12:35 Belgrade (BEG)
  • JU 13:35 Belgrade (BEG) 14:35 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 2h 40m
To 11.06.2020 10:40 - 13:20
  • DY 10:40 Split (SPU) 13:20 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 24 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 4h 35m
Ke 03.06.2020 10:00 - 14:35
  • JU 10:00 Stockholm (ARN) 12:35 Belgrade (BEG)
  • JU 13:35 Belgrade (BEG) 14:35 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 2h 40m
Pe 12.06.2020 12:00 - 14:40
  • DY 12:00 Split (SPU) 14:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 24 minuuttia sitten.

Näytä lisää (106)

 

Järjestä päivämäärän mukaan

Heinäkuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 2h 45m
Pe 31.07.2020 08:30 - 11:15
  • DY 08:30 Stockholm (ARN) 11:15 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 5h 45m
Ti 11.08.2020 11:15 - 17:00
  • D8 11:15 Split (SPU) 15:10 Helsinki (HEL)
  • D8 17:00 Helsinki (HEL) 17:00 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 19 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 2h 45m
Pe 31.07.2020 07:30 - 10:15
  • SK 07:30 Stockholm (ARN) 10:15 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 5h 45m
Ti 11.08.2020 11:15 - 17:00
  • D8 11:15 Split (SPU) 15:10 Helsinki (HEL)
  • D8 17:00 Helsinki (HEL) 17:00 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 19 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 2h 45m
Ma 27.07.2020 06:35 - 09:20
  • DY 06:35 Stockholm (ARN) 09:20 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 5h 45m
To 06.08.2020 11:15 - 17:00
  • D8 11:15 Split (SPU) 15:10 Helsinki (HEL)
  • D8 17:00 Helsinki (HEL) 17:00 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 19 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 2h 45m
Ti 28.07.2020 07:30 - 10:15
  • DY 07:30 Stockholm (ARN) 10:15 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 5h 45m
To 06.08.2020 11:15 - 17:00
  • D8 11:15 Split (SPU) 15:10 Helsinki (HEL)
  • D8 17:00 Helsinki (HEL) 17:00 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 19 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 2h 45m
To 30.07.2020 07:15 - 10:00
  • DY 07:15 Stockholm (ARN) 10:00 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 5h 45m
To 06.08.2020 11:15 - 17:00
  • D8 11:15 Split (SPU) 15:10 Helsinki (HEL)
  • D8 17:00 Helsinki (HEL) 17:00 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 19 minuuttia sitten.

Näytä lisää (86)

 

Järjestä päivämäärän mukaan

Elokuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 4h 35m
Ke 26.08.2020 10:00 - 14:35
  • JU 10:00 Stockholm (ARN) 12:35 Belgrade (BEG)
  • JU 13:35 Belgrade (BEG) 14:35 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 4h 20m
To 03.09.2020 15:20 - 19:40
  • JU 15:20 Split (SPU) 16:15 Belgrade (BEG)
  • JU 17:00 Belgrade (BEG) 19:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 24 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 4h 35m
Ma 24.08.2020 10:00 - 14:35
  • JU 10:00 Stockholm (ARN) 12:35 Belgrade (BEG)
  • JU 13:35 Belgrade (BEG) 14:35 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 4h 20m
To 03.09.2020 15:20 - 19:40
  • JU 15:20 Split (SPU) 16:15 Belgrade (BEG)
  • JU 17:00 Belgrade (BEG) 19:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 24 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 2h 45m
Su 16.08.2020 07:15 - 10:00
  • SK 07:15 Stockholm (ARN) 10:00 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 6h 25m
To 27.08.2020 14:00 - 20:25
  • SK 14:00 Split (SPU) 16:50 Oslo (OSL)
  • SK 19:25 Oslo (OSL) 20:25 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 24 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 2h 45m
Su 09.08.2020 15:45 - 18:30
  • DY 15:45 Stockholm (ARN) 18:30 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 2h 40m
Ke 19.08.2020 13:00 - 15:40
  • DY 13:00 Split (SPU) 15:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 24 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 2h 45m
Ma 10.08.2020 06:35 - 09:20
  • DY 06:35 Stockholm (ARN) 09:20 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 2h 40m
Ke 19.08.2020 13:00 - 15:40
  • DY 13:00 Split (SPU) 15:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 24 minuuttia sitten.

Näytä lisää (308)

 

Järjestä päivämäärän mukaan

Syyskuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 4h 35m
Ke 23.09.2020 10:00 - 14:35
  • JU 10:00 Stockholm (ARN) 12:35 Belgrade (BEG)
  • JU 13:35 Belgrade (BEG) 14:35 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 4h 20m
Pe 02.10.2020 15:20 - 19:40
  • JU 15:20 Split (SPU) 16:15 Belgrade (BEG)
  • JU 17:00 Belgrade (BEG) 19:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 24 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 4h 35m
Ke 02.09.2020 10:00 - 14:35
  • JU 10:00 Stockholm (ARN) 12:35 Belgrade (BEG)
  • JU 13:35 Belgrade (BEG) 14:35 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 4h 20m
To 10.09.2020 15:20 - 19:40
  • JU 15:20 Split (SPU) 16:15 Belgrade (BEG)
  • JU 17:00 Belgrade (BEG) 19:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 24 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 6h 45m
Ke 23.09.2020 08:10 - 14:55
  • SK 08:10 Stockholm (ARN) 10:20 Amsterdam (AMS)
  • U2 12:45 Amsterdam (AMS) 14:55 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 6h 45m
Pe 02.10.2020 08:15 - 15:00
  • U2 08:15 Split (SPU) 09:55 Geneva (GVA)
  • U2 12:20 Geneva (GVA) 15:00 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 17 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 4h 35m
Ke 02.09.2020 10:00 - 14:35
  • JU 10:00 Stockholm (ARN) 12:35 Belgrade (BEG)
  • JU 13:35 Belgrade (BEG) 14:35 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 4h 20m
Pe 11.09.2020 15:20 - 19:40
  • JU 15:20 Split (SPU) 16:15 Belgrade (BEG)
  • JU 17:00 Belgrade (BEG) 19:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 20 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 4h 35m
Ma 07.09.2020 10:00 - 14:35
  • JU 10:00 Stockholm (ARN) 12:35 Belgrade (BEG)
  • JU 13:35 Belgrade (BEG) 14:35 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 4h 20m
Pe 18.09.2020 15:20 - 19:40
  • JU 15:20 Split (SPU) 16:15 Belgrade (BEG)
  • JU 17:00 Belgrade (BEG) 19:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 20 minuuttia sitten.

Näytä lisää (75)

 

Järjestä päivämäärän mukaan

Lokakuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 5h 15m
Su 04.10.2020 07:55 - 13:10
  • LO 07:55 Stockholm (ARN) 09:35 Warsaw (WAW)
  • LO 11:10 Warsaw (WAW) 13:10 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 4h 55m
Ke 14.10.2020 16:55 - 21:50
  • LO 16:55 Split (SPU) 18:55 Warsaw (WAW)
  • LO 20:05 Warsaw (WAW) 21:50 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 18 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 5h 35m
Ke 07.10.2020 10:30 - 16:05
  • LO 10:30 Stockholm (ARN) 12:15 Warsaw (WAW)
  • LO 14:05 Warsaw (WAW) 16:05 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 4h 55m
Ke 14.10.2020 16:55 - 21:50
  • LO 16:55 Split (SPU) 18:55 Warsaw (WAW)
  • LO 20:05 Warsaw (WAW) 21:50 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 18 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 5h 15m
Su 11.10.2020 07:55 - 13:10
  • LO 07:55 Stockholm (ARN) 09:35 Warsaw (WAW)
  • LO 11:10 Warsaw (WAW) 13:10 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 4h 55m
Ke 21.10.2020 16:55 - 21:50
  • LO 16:55 Split (SPU) 18:55 Warsaw (WAW)
  • LO 20:05 Warsaw (WAW) 21:50 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 18 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 5h 35m
Ke 14.10.2020 10:30 - 16:05
  • LO 10:30 Stockholm (ARN) 12:15 Warsaw (WAW)
  • LO 14:05 Warsaw (WAW) 16:05 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 4h 55m
Ke 21.10.2020 16:55 - 21:50
  • LO 16:55 Split (SPU) 18:55 Warsaw (WAW)
  • LO 20:05 Warsaw (WAW) 21:50 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 18 minuuttia sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 4h 35m
Ke 07.10.2020 10:00 - 14:35
  • JU 10:00 Stockholm (ARN) 12:35 Belgrade (BEG)
  • JU 13:35 Belgrade (BEG) 14:35 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 4h 20m
Pe 16.10.2020 15:20 - 19:40
  • JU 15:20 Split (SPU) 16:15 Belgrade (BEG)
  • JU 17:00 Belgrade (BEG) 19:40 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 20 minuuttia sitten.

Näytä lisää (95)

 

Marraskuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 7h 55m
La 07.11.2020 07:55 - 15:50
  • LH 07:55 Stockholm (ARN) 10:05 Munich (MUC)
  • LH 14:30 Munich (MUC) 15:50 Split (SPU)

PALUU      Kesto: 6h 50m
La 14.11.2020 07:30 - 14:20
  • LH 07:30 Split (SPU) 09:10 Munich (MUC)
  • LH 12:05 Munich (MUC) 14:20 Stockholm (ARN)
 

Päivitetty 15 minuuttia sitten.


Tutustu muihin erikoiskohteisiin!

Lontoo, Iso-Britannia 41 EUR Berliini, Saksa 46 EUR Wien, Itävalta 46 EUR Milano, Italia 51 EUR Valleta, Malta 80 EUR Barcelona, Espanja 90 EUR Pariisi, Ranska 96 EUR Tel Aviv, Israel 102 EUR Rooma, Italia 102 EUR Palma, Mallorca 118 EUR Ateena, Kreikka 123 EUR Lissabon, Portugali 125 EUR Dubrovnik, Kroatia 125 EUR Valencia, Espanja 125 EUR Alicante, Espanja 126 EUR Madrid, Espanja 127 EUR Amsterdam, Alankomaat 131 EUR Porto, Portugali 131 EUR Nizza, Ranska 132 EUR Ibiza, Espanja 138 EUR Girona, Espanja 142 EUR Faro, Portugali 155 EUR Korfu, Kreikka 158 EUR Malaga, Espanja 159 EUR Fuerteventura, Kanariansaaret 160 EUR Larnaca, Kypros 167 EUR Hania, Kreeta 177 EUR Menorca, Espanja 177 EUR Rodos, Kreikka 194 EUR Heraklion, Kreeta 218 EUR Teneriffa, Kanariansaaret 220 EUR Santorini, Kreikka 227 EUR Lanzarote, Kanariansaaret 229 EUR Las Palmas, Kanariansaaret 237 EUR Dubai, Yhdistyneet arabiemiirikunnat 283 EUR Abu Dhabi, Yhdistyneet arabiemiirikunnat 301 EUR Peking, Kiina 367 EUR New York, Yhdysvallat 386 EUR Miami, Yhdysvallat 404 EUR Los Angeles, Yhdysvallat 430 EUR San Francisco, Yhdysvallat 466 EUR Hongkong, Kiina 475 EUR New Delhi, Intia 494 EUR Mumbai, Intia 500 EUR Kuala Lumpur, Malesia 524 EUR Bangkok, Thaimaa 530 EUR Singapore, Malesia 541 EUR Malé, Malediivit 547 EUR Colombo, Sri Lanka 602 EUR Denpasar, Bali 690 EUR