Trondheim, Norra

Lennupakkumised → Trondheim, Norra → mai 2027

Trondheim, Norra mais 2027

alates186 € edasi-tagasi Tallinnast

mai 2027

  • 16° päeval
  • 7° öösel
  • 10 vihmapäevi
  • 186 € alates
  • 7 Parimad pakkumised
Trondheim Havn from Trondheim, Norway, CC BY-SA 2.0 · Wikimedia Commons

Mida sellest suunast teada

Praegu on selles kuus 7 erinevat kuupäevavarianti, odavaim 186 €. See on 6 € alla selle suuna tavahinna (192 €). Mais 2027 on päeval keskmiselt 16 °C ja kuus on umbes 10 vihmapäeva.

Kaheteistkümnest jälgitavast kuust on mai 2027 hinnalt 4. kohal. Naaberkuudest maksab aprill 2027 177 € ja juuni 2027 190 €. Odavaim väljumine on 12. mai ja tagasi 18. mai.

Pakkumised on 4–11 ööks. Otselendu Tallinnast ei ole — kõik pakkumised on ühe vahemaandumisega. Sel suunal lendavad SAS, Norwegian Air Sweden ja Finnair. Ümberistumisel tuleb tavaliselt oodata umbes 1 h 40 min.

Hinnad on edasi-tagasi piletite eest ja uuenevad automaatselt.

Trondheim, Norra mai 2027

16° päeval
7° öösel
10 vihmapäevi
186 € alates
7 Parimad pakkumised
Pagas Hind sisaldab väikest istme alla mahtuvat kotti.
Ümberistumine Pikim ooteaeg kummaski suunas.
Odavaim Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali

Hinnad uuendatud

Tallinn → Trondheim, Norra

Korduma kippuvad küsimused

Kui kaua tuleb Tallinn–Trondheim, Norra lennul ümber istuda?

Tüüpiline ooteaeg on umbes 1 h 40 min, lühim 40 min. Aluseks on 211 marsruuti; täpne ooteaeg on iga pakkumise juures näha, kui rea lahti teed.

Kui palju maksab lend Tallinn–Trondheim, Norra mais 2027?

Alates 186 €, kokku 7 pakkumist. Aasta odavaim kuu on aprill 2027 (177 €).

Kas Tallinn–Trondheim, Norra on otselend?

Otselendu praegu pakkumistes ei ole — kõik variandid on ümberistumisega. Sellel suunal lendavad SAS, Norwegian Air Sweden, Finnair.

Milline on ilm sihtkohas Trondheim, Norra?

Parimal ajal (august 2027) on päevane keskmine 19 °C ja vihmapäevi 20. Soojim kuu on juuli 2027, 19 °C.

Mida näidatud hind sisaldab?

Näidatud hind on kogu edasi-tagasi pileti hind valitud pagasiga. Vaikimisi on see väike istme alla mahtuv kott; käsipagasi või äraantava pagasiga hinna saab filtrist vahetada.

Kus see asub

Maandumislennujaam: TRD