Skellefteå, Rootsi

Lennupakkumised → Skellefteå, Rootsi

Odavad lennud Tallinnast Skellefteåsse

alates130 € edasi-tagasi Tallinnast
  • Aug Parim aeg
  • 20° päeval
  • 17 vihmapäevi
  • 130 € alates · veebr 2027
  • 90 Parimad pakkumised
Bild 1 Lasse Johansson Bild 2 Michael Pettersson Bild 3 File:Skellefteå Kraft Arena 080718.jpg Bild 4 File:Alvsbrinken s, CC BY-SA 3.0 · Wikimedia Commons

Mida sellest suunast teada

Metsade ja järvedega ümbritsetud Skellefteå asub Põhja-Rootsis Skellefte jõe ääres, Botnia lahe lähedal. Linna minevikku tutvustab Bonnstani kirikuküla, mille vanades puumajakestes ööbisid kunagi kaugemalt kirikupühadele tulnud talupidajad. Kesklinnas seisab puidust ehitatud kõrge Sara kultuurimaja ning talvel võib taevas näha virmalisi.

Odavaim aeg on veebruaris 2027, alates 130 €. Kalleim on juulis 2027 (288 €), seega ajastus muudab siin hinda 158 € võrra. Otselendu Tallinnast ei ole — kõik pakkumised on ühe vahemaandumisega.

Skellefteå asub Tallinnast linnulennult umbes 610 km kaugusel. Sel suunal lendavad SAS, Ryanair ja Wizz Air. Ümberistumisel tuleb tavaliselt oodata umbes 1 h 45 min.

Ümberistumisega lendudel vahetatakse lennukit enamasti Stockholmis (97%). Enim pakkumisi on 2 ööks. Odavaim väljumispäev on esmaspäev, alates 130 €; kalleim on pühapäev, alates 228 €.

Hinnad on edasi-tagasi piletite eest ja uuenevad automaatselt.

Pagas Hind sisaldab väikest istme alla mahtuvat kotti.
Ümberistumine Pikim ooteaeg kummaski suunas.
Odavaim Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali

Näitame 40 odavaimat pakkumist 90-st. Kitsenda ööde arvu või kuu järgi.

Hinnad uuendatud

Tallinn → Skellefteå, Rootsi

Korduma kippuvad küsimused

Kui palju maksab lend Tallinn–Skellefteå, Rootsi?

Odavaim edasi-tagasi pilet on praegu 130 €. Kokku on 90 pakkumist, hinnavahemikus 130–337 €. Hinnad uuenevad automaatselt mitu korda päevas.

Mis nädalapäeval on lend Tallinn–Skellefteå, Rootsi kõige odavam?

Odavaim väljumispäev on esmaspäev, alates 130 €. Kalleim on pühapäev, alates 228 €. Aluseks on 88 pakkumist.

Kui kaua tuleb Tallinn–Skellefteå, Rootsi lennul ümber istuda?

Tüüpiline ooteaeg on umbes 1 h 45 min, lühim 1 h. Aluseks on 170 marsruuti; täpne ooteaeg on iga pakkumise juures näha, kui rea lahti teed.

Millal on lend Tallinn–Skellefteå, Rootsi kõige odavam?

Odavaim kuu on veebruar 2027, alates 130 €. Kalleim on juuli 2027, alates 288 €.

Kas Tallinn–Skellefteå, Rootsi on otselend?

Otselendu praegu pakkumistes ei ole — kõik variandid on ümberistumisega. Sellel suunal lendavad SAS, Ryanair, Wizz Air.

Milline on ilm sihtkohas Skellefteå, Rootsi?

Parimal ajal (august 2027) on päevane keskmine 20 °C ja vihmapäevi 17. Soojim kuu on juuni 2027, 20 °C.

Mida näidatud hind sisaldab?

Näidatud hind on kogu edasi-tagasi pileti hind valitud pagasiga. Vaikimisi on see väike istme alla mahtuv kott; käsipagasi või äraantava pagasiga hinna saab filtrist vahetada.

Kus see asub

Maandumislennujaam: SFT