Santiago de Compostela, Hispaania

Lennupakkumised → Santiago de Compostela, Hispaania → märts 2027

Santiago de Compostela, Hispaania märtsis 2027

alates228 € edasi-tagasi Tallinnast

märts 2027

  • 13° päeval
  • 6° öösel
  • 17 vihmapäevi
  • 228 € alates
  • 3 Parimad pakkumised
Fernando Pascullo, CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons

Mida sellest suunast teada

Praegu on selles kuus 3 erinevat kuupäevavarianti, odavaim 228 €. See on 5 € alla selle suuna tavahinna (233 €). Märtsis 2027 on päeval keskmiselt 13 °C ja kuus on umbes 17 vihmapäeva.

Selle kuu pakkumised jäävad vahemikku 228–367 €. Kaheteistkümnest jälgitavast kuust on märts 2027 hinnalt 4. kohal. Naaberkuudest maksab veebruar 2027 240 € ja aprill 2027 222 €.

Odavaim väljumine on 8. märts ja tagasi 10. märts. Pakkumised on 2–5 ööks. Otselendu Tallinnast ei ole — kõik pakkumised on ühe vahemaandumisega.

Sel suunal lendavad Vueling, airBaltic ja Wizz Air UK. Ümberistumisel tuleb tavaliselt oodata umbes 7 h 10 min. Ümberistumisega lendudel vahetatakse lennukit enamasti Barcelonas (26%). Väljalennud väljuvad enamasti keskpäeval või pärastlõunal — 67% pakkumistest.

Hinnad on edasi-tagasi piletite eest ja uuenevad automaatselt.

Santiago de Compostela, Hispaania märts 2027

13° päeval
6° öösel
17 vihmapäevi
228 € alates
3 Parimad pakkumised
Pagas Hind sisaldab väikest istme alla mahtuvat kotti.
Ümberistumine Pikim ooteaeg kummaski suunas.
Odavaim Vali
Parim väärtus Vali
Vali

Hinnad uuendatud

Tallinn → Santiago de Compostela, Hispaania

Korduma kippuvad küsimused

Kui kaua tuleb Tallinn–Santiago de Compostela, Hispaania lennul ümber istuda?

Tüüpiline ooteaeg on umbes 7 h 10 min, lühim 3 h 30 min. Aluseks on 33 marsruuti; täpne ooteaeg on iga pakkumise juures näha, kui rea lahti teed.

Kui palju maksab lend Tallinn–Santiago de Compostela, Hispaania märtsis 2027?

Alates 228 €, kokku 3 pakkumist. Aasta odavaim kuu on jaanuar 2027 (209 €).

Kas Tallinn–Santiago de Compostela, Hispaania on otselend?

Otselendu praegu pakkumistes ei ole — kõik variandid on ümberistumisega. Sellel suunal lendavad Vueling, airBaltic, Wizz Air UK.

Milline on ilm sihtkohas Santiago de Compostela, Hispaania?

Parimal ajal (mai 2027) on päevane keskmine 18 °C ja vihmapäevi 14. Soojim kuu on september 2027, 21 °C.

Mida näidatud hind sisaldab?

Näidatud hind on kogu edasi-tagasi pileti hind valitud pagasiga. Vaikimisi on see väike istme alla mahtuv kott; käsipagasi või äraantava pagasiga hinna saab filtrist vahetada.

Kus see asub

Maandumislennujaam: SCQ