Rooma, Itaalia

Lennupakkumised → Rooma, Itaalia → oktoober 2026

Rooma, Itaalia oktoobris 2026

alates195 € edasi-tagasi Tallinnast

oktoober 2026

  • 23° päeval
  • 17° öösel
  • 14 vihmapäevi
  • 195 € alates
  • 2 Parimad pakkumised

Mida sellest suunast teada

Praegu on selles kuus 2 erinevat kuupäevavarianti, odavaim 195 €. See on 104 € üle selle suuna tavahinna (91 €), seega tasub vaadata ka teisi kuid. Oktoobris 2026 on päeval keskmiselt 23 °C ja kuus on umbes 14 vihmapäeva.

Kaheteistkümnest jälgitavast kuust on oktoober 2026 hinnalt 12. kohal. Naaberkuudest maksab november 2026 92 €. Odavaim väljumine on 31. oktoober ja tagasi 8. november.

Pakkumised on 5–8 ööks. Tallinnast on Rooma otselend. Sel suunal lendavad Wizz Air Malta, Wizz Air ja Ryanair.

Lennuaeg on umbes 3 h 30 min. Ümberistumisel tuleb tavaliselt oodata umbes 2 h 40 min. Ümberistumisega lendudel vahetatakse lennukit enamasti Budapestis (50%). Väljalennud väljuvad enamasti keskpäeval või pärastlõunal — 78% pakkumistest.

Hinnad on edasi-tagasi piletite eest ja uuenevad automaatselt.

Rooma, Itaalia oktoober 2026

23° päeval
17° öösel
14 vihmapäevi
195 € alates
2 Parimad pakkumised
Pagas Hind sisaldab väikest istme alla mahtuvat kotti.
Ümberistumine Ainult otselennud Pikim ooteaeg kummaski suunas.
Odavaim Vali
Vali

Hinnad uuendatud

Tallinn → Rooma, Itaalia

Korduma kippuvad küsimused

Kui kaua tuleb Tallinn–Rooma, Itaalia lennul ümber istuda?

Tüüpiline ooteaeg on umbes 2 h 40 min, lühim 1 h 5 min. Aluseks on 145 marsruuti; täpne ooteaeg on iga pakkumise juures näha, kui rea lahti teed.

Kui palju maksab lend Tallinn–Rooma, Itaalia oktoobris 2026?

Alates 195 €, kokku 2 pakkumist. Aasta odavaim kuu on jaanuar 2027 (66 €).

Kas Tallinn–Rooma, Itaalia on otselend?

Otselendu praegu pakkumistes ei ole — kõik variandid on ümberistumisega. Sellel suunal lendavad Wizz Air Malta, Wizz Air, Ryanair.

Milline on ilm sihtkohas Rooma, Itaalia?

Parimal ajal (august 2027) on päevane keskmine 30 °C ja vihmapäevi 5. Soojim kuu on juuli 2027, 31 °C.

Mida näidatud hind sisaldab?

Näidatud hind on kogu edasi-tagasi pileti hind valitud pagasiga. Vaikimisi on see väike istme alla mahtuv kott; käsipagasi või äraantava pagasiga hinna saab filtrist vahetada.

Kus see asub

Maandumislennujaam: FCO