Kuopio, Soome

Lennupakkumised → Kuopio, Soome

Odavad lennud Tallinnast Kuopiosse

alates250 € edasi-tagasi Tallinnast
  • Juuni Parim aeg
  • 20° päeval
  • 12 vihmapäevi
  • 250 € alates · jaan 2027
  • 147 Parimad pakkumised
kallerna, CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons

Mida sellest suunast teada

Kuopio on Ida-Soome järvelinn Kallavesi järve kaldal, mille kohale kerkib vaatetorniga Puijo mägi. Turuplatsi ääres asuvas turuhoones saab maitsta kohalikku kalapirukat kalakukkot, suvel on populaarsed järvekruiisid. Rahvast meelitavad ka traditsiooniline Jätkänkämppä suitsusaun ning talviti järvejääle rajatud uisurajad.

Odavaim aeg on jaanuaris 2027, alates 250 €. Kalleim on septembris 2027 (309 €), seega ajastus muudab siin hinda 59 € võrra. Otselendu Tallinnast ei ole — kõik pakkumised on ühe vahemaandumisega.

Kuopio asub Tallinnast linnulennult umbes 430 km kaugusel. Sel suunal lendab Finnair. Ümberistumisel tuleb tavaliselt oodata umbes 2 h 5 min.

Väljalennud väljuvad enamasti õhtul — 88% pakkumistest. Enim pakkumisi on 12 ööks.

Hinnad on edasi-tagasi piletite eest ja uuenevad automaatselt.

Pagas Hind sisaldab väikest istme alla mahtuvat kotti.
Ümberistumine Pikim ooteaeg kummaski suunas.
Odavaim Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali
Vali

Näitame 40 odavaimat pakkumist 147-st. Kitsenda ööde arvu või kuu järgi.

Hinnad uuendatud

Tallinn → Kuopio, Soome

Korduma kippuvad küsimused

Kui palju maksab lend Tallinn–Kuopio, Soome?

Odavaim edasi-tagasi pilet on praegu 250 €. Kokku on 147 pakkumist, hinnavahemikus 250–313 €. Hinnad uuenevad automaatselt mitu korda päevas.

Kui kaua tuleb Tallinn–Kuopio, Soome lennul ümber istuda?

Tüüpiline ooteaeg on umbes 2 h 5 min, lühim 1 h 30 min. Aluseks on 269 marsruuti; täpne ooteaeg on iga pakkumise juures näha, kui rea lahti teed.

Millal on lend Tallinn–Kuopio, Soome kõige odavam?

Odavaim kuu on jaanuar 2027, alates 250 €. Kalleim on september 2027, alates 309 €.

Kas Tallinn–Kuopio, Soome on otselend?

Otselendu praegu pakkumistes ei ole — kõik variandid on ümberistumisega. Sellel suunal lendab Finnair.

Milline on ilm sihtkohas Kuopio, Soome?

Parimal ajal (juuni 2027) on päevane keskmine 20 °C ja vihmapäevi 12. Soojim kuu on juuli 2027, 20 °C.

Mida näidatud hind sisaldab?

Näidatud hind on kogu edasi-tagasi pileti hind valitud pagasiga. Vaikimisi on see väike istme alla mahtuv kott; käsipagasi või äraantava pagasiga hinna saab filtrist vahetada.

Kus see asub

Maandumislennujaam: KUO