Kirkenes, Norra

Lennupakkumised → Kirkenes, Norra → märts 2027

Kirkenes, Norra märtsis 2027

alates370 € edasi-tagasi Tallinnast

märts 2027

  • -4° päeval
  • -11° öösel
  • 11 vihmapäevi
  • 370 € alates
  • 2 Parimad pakkumised
Harvey Barrison from Massapequa, NY, USA, CC BY-SA 2.0 · Wikimedia Commons

Mida sellest suunast teada

Praegu on selles kuus 2 erinevat kuupäevavarianti, odavaim 370 €. See on 18 € üle selle suuna tavahinna (352 €), seega tasub vaadata ka teisi kuid. Märtsis 2027 on päeval keskmiselt -4 °C ja kuus on umbes 11 vihmapäeva.

Kaheteistkümnest jälgitavast kuust on märts 2027 hinnalt 5. kohal. Naaberkuudest maksab veebruar 2027 360 € ja aprill 2027 270 €. Odavaim väljumine on 7. märts ja tagasi 15. märts.

Pakkumised on 3–8 ööks. Otselendu Tallinnast ei ole — kõik pakkumised on ühe vahemaandumisega. Sel suunal lendavad Norwegian Air Sweden, SAS ja Norwegian Air Shuttle.

Ümberistumisel tuleb tavaliselt oodata umbes 5 h 40 min. Väljalennud väljuvad enamasti keskpäeval või pärastlõunal — 100% pakkumistest.

Hinnad on edasi-tagasi piletite eest ja uuenevad automaatselt.

Kirkenes, Norra märts 2027

-4° päeval
-11° öösel
11 vihmapäevi
370 € alates
2 Parimad pakkumised
Pagas Hind sisaldab väikest istme alla mahtuvat kotti.
Ümberistumine Pikim ooteaeg kummaski suunas.
Odavaim Vali
Vali

Hinnad uuendatud

Tallinn → Kirkenes, Norra

Korduma kippuvad küsimused

Kui kaua tuleb Tallinn–Kirkenes, Norra lennul ümber istuda?

Tüüpiline ooteaeg on umbes 5 h 40 min, lühim 1 h 30 min. Aluseks on 16 marsruuti; täpne ooteaeg on iga pakkumise juures näha, kui rea lahti teed.

Kui palju maksab lend Tallinn–Kirkenes, Norra märtsis 2027?

Alates 370 €, kokku 2 pakkumist. Aasta odavaim kuu on aprill 2027 (270 €).

Kas Tallinn–Kirkenes, Norra on otselend?

Otselendu praegu pakkumistes ei ole — kõik variandid on ümberistumisega. Sellel suunal lendavad Norwegian Air Sweden, SAS, Norwegian Air Shuttle.

Milline on ilm sihtkohas Kirkenes, Norra?

Parimal ajal (august 2027) on päevane keskmine 19 °C ja vihmapäevi 9. Soojim kuu on august 2027, 19 °C.

Mida näidatud hind sisaldab?

Näidatud hind on kogu edasi-tagasi pileti hind valitud pagasiga. Vaikimisi on see väike istme alla mahtuv kott; käsipagasi või äraantava pagasiga hinna saab filtrist vahetada.

Kus see asub

Maandumislennujaam: KKN