Izmir, Türgi

Lennupakkumised → Izmir, Türgi → november 2026

Izmir, Türgi novembris 2026

alates280 € edasi-tagasi Tallinnast

november 2026

  • 19° päeval
  • 10° öösel
  • 11 vihmapäevi
  • 280 € alates
  • 5 Parimad pakkumised
Michael ksk, CC BY-SA 3.0 · Wikimedia Commons

Mida sellest suunast teada

Praegu on selles kuus 5 erinevat kuupäevavarianti, odavaim 280 €. See on 34 € alla selle suuna tavahinna (314 €). Novembris 2026 on päeval keskmiselt 19 °C ja kuus on umbes 11 vihmapäeva.

Selle kuu pakkumised jäävad vahemikku 280–345 €. Kaheteistkümnest jälgitavast kuust on november 2026 hinnalt 5. kohal. Naaberkuudest maksab detsember 2026 265 €.

Odavaim väljumine on 4. november ja tagasi 9. november. Pakkumised on 5–14 ööks. Otselendu Tallinnast ei ole — kõik pakkumised on ühe vahemaandumisega.

Sel suunal lendavad SunExpress, LOT Polish Airlines ja airBaltic. Ümberistumisel tuleb tavaliselt oodata umbes 3 h 40 min. Ümberistumisega lendudel vahetatakse lennukit enamasti Varssavis (32%).

Hinnad on edasi-tagasi piletite eest ja uuenevad automaatselt.

Izmir, Türgi november 2026

19° päeval
10° öösel
11 vihmapäevi
280 € alates
5 Parimad pakkumised
Pagas Hind sisaldab väikest istme alla mahtuvat kotti.
Ümberistumine Pikim ooteaeg kummaski suunas.
Odavaim Vali
Parim väärtus Vali
Vali
Vali
Vali

Hinnad uuendatud

Tallinn → Izmir, Türgi

Korduma kippuvad küsimused

Kui kaua tuleb Tallinn–Izmir, Türgi lennul ümber istuda?

Tüüpiline ooteaeg on umbes 3 h 40 min, lühim 1 h 30 min. Aluseks on 102 marsruuti; täpne ooteaeg on iga pakkumise juures näha, kui rea lahti teed.

Kui palju maksab lend Tallinn–Izmir, Türgi novembris 2026?

Alates 280 €, kokku 5 pakkumist. Aasta odavaim kuu on veebruar 2027 (237 €).

Kas Tallinn–Izmir, Türgi on otselend?

Otselendu praegu pakkumistes ei ole — kõik variandid on ümberistumisega. Sellel suunal lendavad SunExpress, LOT Polish Airlines, airBaltic.

Milline on ilm sihtkohas Izmir, Türgi?

Parimal ajal (juuni 2027) on päevane keskmine 33 °C ja vihmapäevi 4. Soojim kuu on august 2027, 36 °C.

Mida näidatud hind sisaldab?

Näidatud hind on kogu edasi-tagasi pileti hind valitud pagasiga. Vaikimisi on see väike istme alla mahtuv kott; käsipagasi või äraantava pagasiga hinna saab filtrist vahetada.

Kus see asub

Maandumislennujaam: ADB