Granada, Hispaania

Lennupakkumised → Granada, Hispaania → juuni 2027

Granada, Hispaania juunis 2027

alates391 € edasi-tagasi Tallinnast

juuni 2027

  • 31° päeval
  • 17° öösel
  • 4 vihmapäevi
  • 391 € alates
  • 2 Parimad pakkumised
Brett Hodnett, CC BY-SA 2.0 · Wikimedia Commons

Mida sellest suunast teada

Praegu on selles kuus 2 erinevat kuupäevavarianti, odavaim 391 €. See on 15 € üle selle suuna tavahinna (376 €), seega tasub vaadata ka teisi kuid. Juunis 2027 on päeval keskmiselt 31 °C ja kuus on umbes 4 vihmapäeva.

Naaberkuudest maksab mai 2027 360 €. Odavaim väljumine on 10. juuni ja tagasi 15. juuni. Pakkumised on 5–9 ööks.

Otselendu Tallinnast ei ole — kõik pakkumised on ühe vahemaandumisega. Sel suunal lendavad Vueling, airBaltic ja Ryanair. Ümberistumisel tuleb tavaliselt oodata umbes 5 h 35 min.

Ümberistumisega lendudel vahetatakse lennukit enamasti Barcelonas (92%). Väljalennud väljuvad enamasti hommikul — 60% pakkumistest.

Hinnad on edasi-tagasi piletite eest ja uuenevad automaatselt.

Granada, Hispaania juuni 2027

31° päeval
17° öösel
4 vihmapäevi
391 € alates
2 Parimad pakkumised

Apr 2027 on parim aeg: 337 €, päeval 25 °C, vihmapäevi 2. Juuni 2027 — soojeim kuu (31 °C). Sept 2027 — kalleim (393 €).

Pagas Hind sisaldab väikest istme alla mahtuvat kotti.
Ümberistumine Pikim ooteaeg kummaski suunas.
Odavaim Vali
Parim väärtus Vali

Hinnad uuendatud

Tallinn → Granada, Hispaania

Korduma kippuvad küsimused

Kui kaua tuleb Tallinn–Granada, Hispaania lennul ümber istuda?

Tüüpiline ooteaeg on umbes 5 h 35 min, lühim 1 h 30 min. Aluseks on 80 marsruuti; täpne ooteaeg on iga pakkumise juures näha, kui rea lahti teed.

Kui palju maksab lend Tallinn–Granada, Hispaania juunis 2027?

Alates 391 €, kokku 2 pakkumist. Aasta odavaim kuu on aprill 2027 (337 €).

Kas Tallinn–Granada, Hispaania on otselend?

Otselendu praegu pakkumistes ei ole — kõik variandid on ümberistumisega. Sellel suunal lendavad Vueling, airBaltic, Ryanair.

Milline on ilm sihtkohas Granada, Hispaania?

Parimal ajal (aprill 2027) on päevane keskmine 25 °C ja vihmapäevi 2. Soojim kuu on juuni 2027, 31 °C.

Mida näidatud hind sisaldab?

Näidatud hind on kogu edasi-tagasi pileti hind valitud pagasiga. Vaikimisi on see väike istme alla mahtuv kott; käsipagasi või äraantava pagasiga hinna saab filtrist vahetada.

Kus see asub

Maandumislennujaam: GRX