Larnaca, Küpros

Odavad edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Larnacasse.

Riiast 108 EUR Helsingist 164 EUR Tallinnast 183 EUR

Otsi veel lende Helsingist Larnacasse

Kiirusta! Hinnad võivad muutuda!

Sorteeri kuupäeva järgi

Mai, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 35m
R 15.05.2020 06:15 - 14:50
  • LH 06:15 Helsinki (HEL) 07:45 Munich (MUC)
  • LH 10:30 Munich (MUC) 14:50 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 50m
R 22.05.2020 15:50 - 23:40
  • LH 15:50 Larnaca (LCA) 18:30 Munich (MUC)
  • LH 20:15 Munich (MUC) 23:40 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 35m
L 16.05.2020 06:15 - 14:50
  • LH 06:15 Helsinki (HEL) 07:45 Munich (MUC)
  • LH 10:30 Munich (MUC) 14:50 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 50m
L 23.05.2020 15:50 - 23:40
  • LH 15:50 Larnaca (LCA) 18:30 Munich (MUC)
  • LH 20:15 Munich (MUC) 23:40 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 35m
P 17.05.2020 06:15 - 14:50
  • LH 06:15 Helsinki (HEL) 07:45 Munich (MUC)
  • LH 10:30 Munich (MUC) 14:50 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 50m
P 24.05.2020 15:50 - 23:40
  • LH 15:50 Larnaca (LCA) 18:30 Munich (MUC)
  • LH 20:15 Munich (MUC) 23:40 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 35m
E 18.05.2020 06:15 - 14:50
  • LH 06:15 Helsinki (HEL) 07:45 Munich (MUC)
  • LH 10:30 Munich (MUC) 14:50 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 50m
E 25.05.2020 15:50 - 23:40
  • LH 15:50 Larnaca (LCA) 18:30 Munich (MUC)
  • LH 20:15 Munich (MUC) 23:40 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 35m
P 17.05.2020 06:15 - 14:50
  • LH 06:15 Helsinki (HEL) 07:45 Munich (MUC)
  • LH 10:30 Munich (MUC) 14:50 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 50m
T 26.05.2020 15:50 - 23:40
  • LH 15:50 Larnaca (LCA) 18:30 Munich (MUC)
  • LH 20:15 Munich (MUC) 23:40 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

Näita veel (74)

 

Sorteeri kuupäeva järgi

Juuni, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 4h 5m
R 05.06.2020 10:55 - 15:00
  • D8 10:55 Helsinki (HEL) 15:00 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 4h 5m
R 12.06.2020 15:45 - 19:50
  • D8 15:45 Larnaca (LCA) 19:50 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 9h 40m
T 16.06.2020 16:25 - 02:05
  • D8 16:25 Helsinki (HEL) 16:25 Stockholm (ARN)
  • DY 20:55 Stockholm (ARN) 02:05 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 8h 45m
P 28.06.2020 10:40 - 19:25
  • W6 10:40 Larnaca (LCA) 13:05 Vienna (VIE)
  • OE 15:55 Vienna (VIE) 19:25 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 4h 5m
R 05.06.2020 10:55 - 15:00
  • D8 10:55 Helsinki (HEL) 15:00 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 8h 45m
P 14.06.2020 10:40 - 19:25
  • W6 10:40 Larnaca (LCA) 13:05 Vienna (VIE)
  • OE 15:55 Vienna (VIE) 19:25 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 50m
N 18.06.2020 15:50 - 00:40
  • D8 15:50 Helsinki (HEL) 19:30 Athens (ATH)
  • OA 23:00 Athens (ATH) 00:40 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 8h 45m
P 28.06.2020 10:40 - 19:25
  • W6 10:40 Larnaca (LCA) 13:05 Vienna (VIE)
  • OE 15:55 Vienna (VIE) 19:25 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 15m
L 20.06.2020 06:40 - 14:55
  • D8 06:40 Helsinki (HEL) 10:20 Athens (ATH)
  • OA 13:15 Athens (ATH) 14:55 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 8h 45m
P 28.06.2020 10:40 - 19:25
  • W6 10:40 Larnaca (LCA) 13:05 Vienna (VIE)
  • OE 15:55 Vienna (VIE) 19:25 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

Näita veel (31)

 

Sorteeri kuupäeva järgi

Juuli, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 4h 5m
R 24.07.2020 10:55 - 15:00
  • D8 10:55 Helsinki (HEL) 15:00 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 4h 5m
R 31.07.2020 15:45 - 19:50
  • D8 15:45 Larnaca (LCA) 19:50 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 4h 5m
R 31.07.2020 10:55 - 15:00
  • D8 10:55 Helsinki (HEL) 15:00 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 4h 5m
R 07.08.2020 14:45 - 18:50
  • D8 14:45 Larnaca (LCA) 18:50 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 20m
N 02.07.2020 20:55 - 03:15
  • DY 20:55 Helsinki (HEL) 20:55 Stockholm (ARN)
  • DY 22:05 Stockholm (ARN) 03:15 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 4h 5m
R 10.07.2020 15:45 - 19:50
  • D8 15:45 Larnaca (LCA) 19:50 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 20m
N 30.07.2020 20:55 - 03:15
  • DY 20:55 Helsinki (HEL) 20:55 Stockholm (ARN)
  • DY 22:05 Stockholm (ARN) 03:15 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 4h 5m
R 07.08.2020 14:45 - 18:50
  • D8 14:45 Larnaca (LCA) 18:50 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 50m
N 09.07.2020 15:50 - 00:40
  • D8 15:50 Helsinki (HEL) 19:30 Athens (ATH)
  • OA 23:00 Athens (ATH) 00:40 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 4h 5m
R 17.07.2020 15:45 - 19:50
  • D8 15:45 Larnaca (LCA) 19:50 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

Näita veel (3)

 

Sorteeri kuupäeva järgi

August, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 4h 5m
R 07.08.2020 09:55 - 14:00
  • D8 09:55 Helsinki (HEL) 14:00 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 4h 5m
R 14.08.2020 14:45 - 18:50
  • D8 14:45 Larnaca (LCA) 18:50 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 7h 45m
N 06.08.2020 19:30 - 03:15
  • D8 19:30 Helsinki (HEL) 19:30 Stockholm (ARN)
  • DY 22:05 Stockholm (ARN) 03:15 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 4h 5m
R 14.08.2020 14:45 - 18:50
  • D8 14:45 Larnaca (LCA) 18:50 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 20m
N 06.08.2020 20:55 - 03:15
  • DY 20:55 Helsinki (HEL) 20:55 Stockholm (ARN)
  • DY 22:05 Stockholm (ARN) 03:15 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 4h 5m
R 14.08.2020 14:45 - 18:50
  • D8 14:45 Larnaca (LCA) 18:50 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 4h 5m
R 14.08.2020 09:55 - 14:00
  • D8 09:55 Helsinki (HEL) 14:00 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 5h 55m
P 23.08.2020 03:10 - 09:05
  • BT 03:10 Larnaca (LCA) 06:55 Riga (RIX)
  • BT 08:00 Riga (RIX) 09:05 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 5m
T 04.08.2020 20:25 - 02:30
  • BT 20:25 Helsinki (HEL) 21:30 Riga (RIX)
  • BT 22:50 Riga (RIX) 02:30 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 4h 5m
R 14.08.2020 14:45 - 18:50
  • D8 14:45 Larnaca (LCA) 18:50 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

Näita veel (11)

 

September, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 4h 5m
R 04.09.2020 09:55 - 14:00
  • D8 09:55 Helsinki (HEL) 14:00 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 5h 55m
P 13.09.2020 03:10 - 09:05
  • BT 03:10 Larnaca (LCA) 06:55 Riga (RIX)
  • BT 08:00 Riga (RIX) 09:05 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 4h 5m
R 11.09.2020 09:55 - 14:00
  • D8 09:55 Helsinki (HEL) 14:00 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 9h 55m
T 22.09.2020 13:50 - 23:45
  • CY 13:50 Larnaca (LCA) 15:35 Athens (ATH)
  • D8 20:15 Athens (ATH) 23:45 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

 

Oktoober, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 7h
T 27.10.2020 10:15 - 17:15
  • BT 10:15 Helsinki (HEL) 11:20 Riga (RIX)
  • BT 13:25 Riga (RIX) 17:15 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 8h
N 05.11.2020 12:15 - 20:15
  • OE 12:15 Larnaca (LCA) 14:35 Vienna (VIE)
  • OE 16:45 Vienna (VIE) 20:15 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 10 minutit tagasi.

 

Sorteeri kuupäeva järgi

November, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 7h
T 03.11.2020 10:15 - 17:15
  • BT 10:15 Helsinki (HEL) 11:20 Riga (RIX)
  • BT 13:25 Riga (RIX) 17:15 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 8h
N 12.11.2020 12:15 - 20:15
  • OE 12:15 Larnaca (LCA) 14:35 Vienna (VIE)
  • OE 16:45 Vienna (VIE) 20:15 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 7h
T 17.11.2020 10:15 - 17:15
  • BT 10:15 Helsinki (HEL) 11:20 Riga (RIX)
  • BT 13:25 Riga (RIX) 17:15 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 8h
N 26.11.2020 12:15 - 20:15
  • OE 12:15 Larnaca (LCA) 14:35 Vienna (VIE)
  • OE 16:45 Vienna (VIE) 20:15 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 5h 40m
L 28.11.2020 16:30 - 22:10
  • BT 16:30 Helsinki (HEL) 17:35 Riga (RIX)
  • BT 18:20 Riga (RIX) 22:10 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 9h 35m
E 07.12.2020 10:40 - 20:15
  • W6 10:40 Larnaca (LCA) 13:05 Vienna (VIE)
  • OE 16:45 Vienna (VIE) 20:15 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 5m
T 10.11.2020 07:45 - 15:50
  • SK 07:45 Helsinki (HEL) 08:00 Stockholm (ARN)
  • DY 10:40 Stockholm (ARN) 15:50 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 8h
N 19.11.2020 12:15 - 20:15
  • OE 12:15 Larnaca (LCA) 14:35 Vienna (VIE)
  • OE 16:45 Vienna (VIE) 20:15 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 10 minutit tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 7h
T 10.11.2020 10:15 - 17:15
  • BT 10:15 Helsinki (HEL) 11:20 Riga (RIX)
  • BT 13:25 Riga (RIX) 17:15 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 8h
N 19.11.2020 12:15 - 20:15
  • OE 12:15 Larnaca (LCA) 14:35 Vienna (VIE)
  • OE 16:45 Vienna (VIE) 20:15 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.

Näita veel (2)

 

Detsember, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 5h 40m
L 05.12.2020 16:30 - 22:10
  • BT 16:30 Helsinki (HEL) 17:35 Riga (RIX)
  • BT 18:20 Riga (RIX) 22:10 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 9h 35m
E 14.12.2020 10:40 - 20:15
  • W6 10:40 Larnaca (LCA) 13:05 Vienna (VIE)
  • OE 16:45 Vienna (VIE) 20:15 Helsinki (HEL)
 

Uuendatud 11 minutit tagasi.


Teiste sihtkohtade eripakkumised!

Viin, Austria 23 EUR London, Suurbritannia 40 EUR Barcelona, Hispaania 46 EUR Tel Aviv, Iisrael 56 EUR Madrid, Hispaania 67 EUR Milano, Itaalia 69 EUR Tenerife, Kanaari saared 75 EUR Berliin, Saksamaa 78 EUR Valleta, Malta 83 EUR Lissabon, Portugal 90 EUR Palma, Mallorca 96 EUR Pariis, Prantsusmaa 96 EUR Malaga, Hispaania 98 EUR Faro, Portugal 101 EUR Rhodos, Kreeka 103 EUR Rooma, Itaalia 108 EUR Chania, Kreeta 113 EUR Heraklion, Kreeta 120 EUR Split, Horvaatia 120 EUR Nizza, Prantsusmaa 127 EUR Valencia, Hispaania 128 EUR Amsterdam, Holland 129 EUR Ibiza, Hispaania 133 EUR Porto, Portugal 136 EUR Girona, Hispaania 140 EUR Alicante, Hispaania 147 EUR Ateena, Kreeka 169 EUR Korfu, Kreeka 179 EUR Dubrovnik, Horvaatia 185 EUR Menorca, Hispaania 194 EUR Gran Canaria, Kanaari saared 196 EUR Fuerteventura, Kanaari saared 199 EUR Santorini, Kreeka 219 EUR Lanzarote, Kanaari saared 267 EUR Miami, Ameerika 276 EUR New York, Ameerika 285 EUR Dubai, Saudi Araabia 286 EUR Los Angeles, Ameerika 300 EUR Abu Dhabi, Saudi Araabia 331 EUR New Delhi, India 418 EUR Hong Kong, Hiina 423 EUR Peking, Hiina 425 EUR Bangkok, Tai 436 EUR San Francisco, Ameerika 461 EUR Mumbai, India 523 EUR Singapur, Malaisia 564 EUR Colombo, Sri Lanka 665 EUR Denpasar, Bali 699 EUR Malé, Maldiivid 714 EUR