Larnaca, Kypros

Halvat lentoliput Helsingistä Larnacaan.

Riiasta 90 EUR Helsingistä 198 EUR

Etsi lisää lentoja Helsingistä Larnacaan

Toimi nopeasti! Alennuksia ja tarjouksia vain rajoitetun ajan!

Järjestä päivämäärän mukaan

Syyskuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 9h 30m
Ma 28.09.2020 13:40 - 23:10
  • A3 13:40 Helsinki (HEL) 17:15 Athens (ATH)
  • W6 21:30 Athens (ATH) 23:10 Larnaca (LCA)

PALUU      Kesto: 9h 15m
Ti 06.10.2020 13:05 - 22:20
  • DY 13:05 Larnaca (LCA) 16:50 Oslo (OSL)
  • D8 19:55 Oslo (OSL) 22:20 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 7h 30m
Ti 22.09.2020 19:25 - 02:55
  • AY 19:25 Helsinki (HEL) 20:05 Copenhagen (CPH)
  • W6 21:55 Copenhagen (CPH) 02:55 Larnaca (LCA)

PALUU      Kesto: 4h 5m
Pe 02.10.2020 14:45 - 18:50
  • D8 14:45 Larnaca (LCA) 18:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 10h 5m
To 24.09.2020 16:15 - 02:20
  • AY 16:15 Helsinki (HEL) 16:55 Copenhagen (CPH)
  • W6 21:15 Copenhagen (CPH) 02:20 Larnaca (LCA)

PALUU      Kesto: 4h 5m
Pe 02.10.2020 14:45 - 18:50
  • D8 14:45 Larnaca (LCA) 18:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 7h 30m
Ti 29.09.2020 19:25 - 02:55
  • AY 19:25 Helsinki (HEL) 20:05 Copenhagen (CPH)
  • W6 21:55 Copenhagen (CPH) 02:55 Larnaca (LCA)

PALUU      Kesto: 4h 5m
Pe 09.10.2020 14:45 - 18:50
  • D8 14:45 Larnaca (LCA) 18:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 9h 30m
Ma 28.09.2020 13:40 - 23:10
  • A3 13:40 Helsinki (HEL) 17:15 Athens (ATH)
  • W6 21:30 Athens (ATH) 23:10 Larnaca (LCA)

PALUU      Kesto: 4h 5m
Pe 09.10.2020 14:45 - 18:50
  • D8 14:45 Larnaca (LCA) 18:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

Näytä lisää (1)

 

Järjestä päivämäärän mukaan

Lokakuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 9h 30m
Ma 05.10.2020 13:40 - 23:10
  • A3 13:40 Helsinki (HEL) 17:15 Athens (ATH)
  • W6 21:30 Athens (ATH) 23:10 Larnaca (LCA)

PALUU      Kesto: 4h 5m
Pe 16.10.2020 14:45 - 18:50
  • D8 14:45 Larnaca (LCA) 18:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 7h 30m
Ti 06.10.2020 19:25 - 02:55
  • AY 19:25 Helsinki (HEL) 20:05 Copenhagen (CPH)
  • W6 21:55 Copenhagen (CPH) 02:55 Larnaca (LCA)

PALUU      Kesto: 4h 5m
Pe 16.10.2020 14:45 - 18:50
  • D8 14:45 Larnaca (LCA) 18:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 4h 5m
Pe 02.10.2020 09:55 - 14:00
  • D8 09:55 Helsinki (HEL) 14:00 Larnaca (LCA)

PALUU      Kesto: 9h 15m
Ti 13.10.2020 13:05 - 22:20
  • DY 13:05 Larnaca (LCA) 16:50 Oslo (OSL)
  • D8 19:55 Oslo (OSL) 22:20 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 4h 5m
Pe 02.10.2020 09:55 - 14:00
  • D8 09:55 Helsinki (HEL) 14:00 Larnaca (LCA)

PALUU      Kesto: 4h 5m
Pe 09.10.2020 14:45 - 18:50
  • D8 14:45 Larnaca (LCA) 18:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 4h 5m
Pe 09.10.2020 09:55 - 14:00
  • D8 09:55 Helsinki (HEL) 14:00 Larnaca (LCA)

PALUU      Kesto: 4h 5m
Pe 16.10.2020 14:45 - 18:50
  • D8 14:45 Larnaca (LCA) 18:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

Näytä lisää (8)

 

Joulukuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 8h 45m
To 17.12.2020 17:40 - 02:25
  • AY 17:40 Helsinki (HEL) 18:25 Copenhagen (CPH)
  • W6 21:20 Copenhagen (CPH) 02:25 Larnaca (LCA)

PALUU      Kesto: 5h 45m
La 26.12.2020 18:30 - 00:15
  • BT 18:30 Larnaca (LCA) 22:30 Riga (RIX)
  • BT 23:15 Riga (RIX) 00:15 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.


Tutustu muihin erikoiskohteisiin!

Wien, Itävalta 24 EUR Milano, Italia 35 EUR Lontoo, Iso-Britannia 41 EUR Berliini, Saksa 46 EUR Barcelona, Espanja 63 EUR Girona, Espanja 68 EUR Valleta, Malta 72 EUR Malaga, Espanja 74 EUR Alicante, Espanja 75 EUR Rooma, Italia 77 EUR Faro, Portugali 84 EUR Valencia, Espanja 85 EUR Madrid, Espanja 91 EUR Teneriffa, Kanariansaaret 93 EUR Ibiza, Espanja 93 EUR Porto, Portugali 95 EUR Palma, Mallorca 97 EUR Ateena, Kreikka 109 EUR Lissabon, Portugali 113 EUR Korfu, Kreikka 120 EUR Tel Aviv, Israel 127 EUR Amsterdam, Alankomaat 132 EUR Lanzarote, Kanariansaaret 134 EUR Split, Kroatia 139 EUR Heraklion, Kreeta 139 EUR Fuerteventura, Kanariansaaret 142 EUR Las Palmas, Kanariansaaret 155 EUR Menorca, Espanja 166 EUR Rodos, Kreikka 169 EUR Hania, Kreeta 169 EUR Dubrovnik, Kroatia 170 EUR Santorini, Kreikka 290 EUR Abu Dhabi, Yhdistyneet arabiemiirikunnat 326 EUR Dubai, Yhdistyneet arabiemiirikunnat 348 EUR Miami, Yhdysvallat 359 EUR New York, Yhdysvallat 375 EUR