Ibiza, Spanien

Billiga rundresor från Stockholm till Ibiza.

från Riga 94 EUR från Tallinn 126 EUR från Stockholm 130 EUR från Helsingfors 185 EUR

Sök fler flyg från Stockholm till Ibiza

Skynda på! Tidsbegränsade rabatter och erbjudanden!

 

 

September, 2020

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 50m
Sön 20.09.2020 10:25 - 18:15
  • U2 10:25 Stockholm (ARN) 13:15 Milan (MXP)
  • W6 16:25 Milan (MXP) 18:15 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 5m
Tor 01.10.2020 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 50m
Sön 20.09.2020 10:25 - 18:15
  • U2 10:25 Stockholm (ARN) 13:15 Milan (MXP)
  • W6 16:25 Milan (MXP) 18:15 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 50m
Tor 01.10.2020 08:40 - 15:30
  • VY 08:40 Ibiza (IBZ) 09:40 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 10h
Ons 23.09.2020 07:45 - 17:45
  • BA 07:45 Stockholm (ARN) 09:30 London (LHR)
  • BA 14:25 London (LHR) 17:45 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 5m
Tor 01.10.2020 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

 

Sortera efter datum

Oktober, 2020

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 45m
Mån 05.10.2020 16:10 - 22:55
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:55 Barcelona (BCN) 22:55 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 5m
Tor 15.10.2020 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 45m
Tor 08.10.2020 16:10 - 22:55
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:55 Barcelona (BCN) 22:55 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 5m
Tor 15.10.2020 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 5h 55m
Mån 05.10.2020 16:10 - 22:05
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:05 Barcelona (BCN) 22:05 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 5m
Tor 15.10.2020 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h 5m
Sön 04.10.2020 12:30 - 21:35
  • D8 12:30 Stockholm (ARN) 15:55 Barcelona (BCN)
  • VY 20:35 Barcelona (BCN) 21:35 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 5m
Tor 15.10.2020 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h
Mån 05.10.2020 12:35 - 21:35
  • D8 12:35 Stockholm (ARN) 16:00 Barcelona (BCN)
  • VY 20:35 Barcelona (BCN) 21:35 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 5m
Tor 15.10.2020 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

Visa mer (57)

 

Sortera efter datum

November, 2020

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h
Fre 27.11.2020 12:35 - 21:35
  • D8 12:35 Stockholm (ARN) 16:00 Barcelona (BCN)
  • FR 20:30 Barcelona (BCN) 21:35 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Lör 05.12.2020 10:05 - 18:25
  • FR 10:05 Ibiza (IBZ) 11:20 Málaga (AGP)
  • DY 14:05 Málaga (AGP) 18:25 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h
Fre 06.11.2020 12:35 - 21:35
  • D8 12:35 Stockholm (ARN) 16:00 Barcelona (BCN)
  • FR 20:30 Barcelona (BCN) 21:35 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 55m
Fre 13.11.2020 08:05 - 15:00
  • FR 08:05 Ibiza (IBZ) 09:00 Barcelona (BCN)
  • VY 11:15 Barcelona (BCN) 15:00 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h
Fre 20.11.2020 12:35 - 21:35
  • D8 12:35 Stockholm (ARN) 16:00 Barcelona (BCN)
  • FR 20:30 Barcelona (BCN) 21:35 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 40m
Mån 30.11.2020 08:20 - 15:00
  • FR 08:20 Ibiza (IBZ) 09:15 Barcelona (BCN)
  • VY 11:15 Barcelona (BCN) 15:00 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h 10m
Mån 23.11.2020 12:45 - 21:55
  • D8 12:45 Stockholm (ARN) 16:25 Barcelona (BCN)
  • FR 20:50 Barcelona (BCN) 21:55 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 40m
Mån 30.11.2020 08:20 - 15:00
  • FR 08:20 Ibiza (IBZ) 09:15 Barcelona (BCN)
  • VY 11:15 Barcelona (BCN) 15:00 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h
Fre 27.11.2020 12:35 - 21:35
  • D8 12:35 Stockholm (ARN) 16:00 Barcelona (BCN)
  • FR 20:30 Barcelona (BCN) 21:35 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 40m
Mån 07.12.2020 08:20 - 15:00
  • FR 08:20 Ibiza (IBZ) 09:15 Barcelona (BCN)
  • VY 11:15 Barcelona (BCN) 15:00 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

Visa mer (15)

 

December, 2020

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 5h 50m
Fre 11.12.2020 15:40 - 21:30
  • VY 15:40 Stockholm (ARN) 19:15 Barcelona (BCN)
  • VY 20:30 Barcelona (BCN) 21:30 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 25m
Lör 19.12.2020 09:20 - 16:45
  • IB 09:20 Ibiza (IBZ) 10:10 Alicante (ALC)
  • DY 12:40 Alicante (ALC) 16:45 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

 

Sortera efter datum

Januari, 2021

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h 15m
Tor 07.01.2021 12:30 - 21:45
  • D8 12:30 Stockholm (ARN) 15:55 Barcelona (BCN)
  • FR 20:40 Barcelona (BCN) 21:45 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 55m
Fre 15.01.2021 08:05 - 15:00
  • FR 08:05 Ibiza (IBZ) 09:00 Barcelona (BCN)
  • VY 11:15 Barcelona (BCN) 15:00 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h
Tor 07.01.2021 09:45 - 18:45
  • HV 09:45 Stockholm (ARN) 11:55 Eindhoven (EIN)
  • HV 16:20 Eindhoven (EIN) 18:45 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 55m
Fre 15.01.2021 08:05 - 15:00
  • FR 08:05 Ibiza (IBZ) 09:00 Barcelona (BCN)
  • VY 11:15 Barcelona (BCN) 15:00 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h 15m
Tor 07.01.2021 12:30 - 21:45
  • D8 12:30 Stockholm (ARN) 15:55 Barcelona (BCN)
  • FR 20:40 Barcelona (BCN) 21:45 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 40m
Mån 18.01.2021 08:20 - 15:00
  • FR 08:20 Ibiza (IBZ) 09:15 Barcelona (BCN)
  • VY 11:15 Barcelona (BCN) 15:00 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 5h 50m
Lör 16.01.2021 15:40 - 21:30
  • VY 15:40 Stockholm (ARN) 19:15 Barcelona (BCN)
  • VY 20:30 Barcelona (BCN) 21:30 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 40m
Mån 25.01.2021 08:20 - 15:00
  • FR 08:20 Ibiza (IBZ) 09:15 Barcelona (BCN)
  • VY 11:15 Barcelona (BCN) 15:00 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 5h 50m
Lör 23.01.2021 15:40 - 21:30
  • VY 15:40 Stockholm (ARN) 19:15 Barcelona (BCN)
  • VY 20:30 Barcelona (BCN) 21:30 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 40m
Mån 01.02.2021 08:20 - 15:00
  • FR 08:20 Ibiza (IBZ) 09:15 Barcelona (BCN)
  • VY 11:15 Barcelona (BCN) 15:00 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

Visa mer (7)

 

April, 2021

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 45m
Mån 26.04.2021 16:10 - 22:55
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:55 Barcelona (BCN) 22:55 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 5m
Ons 05.05.2021 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 45m
Ons 28.04.2021 16:10 - 22:55
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:55 Barcelona (BCN) 22:55 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 5m
Ons 05.05.2021 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

 

Sortera efter datum

Maj, 2021

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 45m
Lör 01.05.2021 16:10 - 22:55
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:55 Barcelona (BCN) 22:55 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 5m
Ons 12.05.2021 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 45m
Lör 01.05.2021 16:10 - 22:55
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:55 Barcelona (BCN) 22:55 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 50m
Ons 12.05.2021 08:40 - 15:30
  • VY 08:40 Ibiza (IBZ) 09:40 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 5h 55m
Lör 01.05.2021 16:10 - 22:05
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:05 Barcelona (BCN) 22:05 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 5m
Ons 12.05.2021 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 45m
Sön 02.05.2021 16:10 - 22:55
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:55 Barcelona (BCN) 22:55 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 5m
Ons 12.05.2021 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 45m
Sön 02.05.2021 16:10 - 22:55
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:55 Barcelona (BCN) 22:55 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 5m
Tor 13.05.2021 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

Visa mer (12)

 

Sortera efter datum

Juni, 2021

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 5h 30m
Mån 07.06.2021 13:50 - 19:20
  • EW 13:50 Stockholm (ARN) 15:55 Cologne (CGN)
  • EW 16:50 Cologne (CGN) 19:20 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 5m
Ons 16.06.2021 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 45m
Tis 08.06.2021 08:10 - 14:55
  • SK 08:10 Stockholm (ARN) 10:20 Amsterdam (AMS)
  • U2 12:15 Amsterdam (AMS) 14:55 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 5m
Ons 16.06.2021 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 5h 30m
Mån 07.06.2021 13:50 - 19:20
  • EW 13:50 Stockholm (ARN) 15:55 Cologne (CGN)
  • EW 16:50 Cologne (CGN) 19:20 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 50m
Ons 16.06.2021 08:40 - 15:30
  • VY 08:40 Ibiza (IBZ) 09:40 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 5h 30m
Mån 07.06.2021 13:50 - 19:20
  • EW 13:50 Stockholm (ARN) 15:55 Cologne (CGN)
  • EW 16:50 Cologne (CGN) 19:20 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 7h 5m
Tor 17.06.2021 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 45m
Tis 08.06.2021 08:10 - 14:55
  • SK 08:10 Stockholm (ARN) 10:20 Amsterdam (AMS)
  • U2 12:15 Amsterdam (AMS) 14:55 Ibiza (IBZ)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 50m
Ons 16.06.2021 08:40 - 15:30
  • VY 08:40 Ibiza (IBZ) 09:40 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uppdaterad mer än 1tim sedan.

Visa mer (42)

Kolla våra andra specialmål!

Wien, Österrike 30 EUR Milano, Italien 35 EUR London, Storbritannien 41 EUR Berlin, Tyskland 46 EUR Barcelona, Spanien 63 EUR Girona, Spanien 68 EUR Lissabon, Portugal 71 EUR Valleta, Malta 72 EUR Malaga, Spanien 75 EUR Alicante, Spanien 75 EUR Rom, Italien 77 EUR Valencia, Spanien 85 EUR Faro, Portugal 89 EUR Larnaca, Cypern 90 EUR Madrid, Spanien 91 EUR Porto, Portugal 95 EUR Palma, Majorca 99 EUR Teneriffa, Kanarieöarna 106 EUR Aten, Grekland 109 EUR Paris, Frankrike 114 EUR Korfu, Grekland 120 EUR Amsterdam, Nederländerna 132 EUR Lanzarote, Kanarieöarna 134 EUR Split, Kroatien 137 EUR Dubrovnik, Kroatien 139 EUR Nice, Frankrike 143 EUR Fuerteventura, Kanarieöarna 150 EUR Tel Aviv, Israel 154 EUR Chania, Kreta 163 EUR Heraklion, Kreta 166 EUR Menorca, Spanien 166 EUR Rhodos, Grekland 178 EUR Santorini, Grekland 183 EUR Las Palmas, Kanarieöarna 188 EUR Abu Dhabi, Saudiarabien 320 EUR Dubai, Saudiarabien 320 EUR