Tel Aviv, Israel

Billiga rundresor från Helsingfors till Tel Aviv.

från Stockholm 144 EUR från Tallinn 149 EUR från Helsingfors 196 EUR från Riga 207 EUR

Sök fler flyg från Helsingfors till Tel Aviv

Skynda på! Tidsbegränsade rabatter och erbjudanden!

Sortera efter datum

Juli, 2020

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 8h 25m
Ons 22.07.2020 18:10 - 02:35
  • KL 18:10 Helsinki (HEL) 19:45 Amsterdam (AMS)
  • KL 21:05 Amsterdam (AMS) 02:35 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 35m
Lör 01.08.2020 04:45 - 13:20
  • KL 04:45 Tel Aviv (TLV) 08:45 Amsterdam (AMS)
  • KL 10:00 Amsterdam (AMS) 13:20 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 8h 25m
Ons 22.07.2020 18:10 - 02:35
  • KL 18:10 Helsinki (HEL) 19:45 Amsterdam (AMS)
  • KL 21:05 Amsterdam (AMS) 02:35 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 10h 30m
Lör 01.08.2020 01:00 - 11:30
  • AF 01:00 Tel Aviv (TLV) 05:05 Paris (CDG)
  • AF 07:40 Paris (CDG) 11:30 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 8h 25m
Ons 22.07.2020 18:10 - 02:35
  • KL 18:10 Helsinki (HEL) 19:45 Amsterdam (AMS)
  • KL 21:05 Amsterdam (AMS) 02:35 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 11h 10m
Lör 01.08.2020 07:50 - 19:00
  • AF 07:50 Tel Aviv (TLV) 12:00 Paris (CDG)
  • AF 15:10 Paris (CDG) 19:00 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 8h 25m
Lör 25.07.2020 18:10 - 02:35
  • KL 18:10 Helsinki (HEL) 19:45 Amsterdam (AMS)
  • KL 21:05 Amsterdam (AMS) 02:35 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 10h 30m
Tis 04.08.2020 01:00 - 11:30
  • AF 01:00 Tel Aviv (TLV) 05:05 Paris (CDG)
  • AF 07:40 Paris (CDG) 11:30 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 11h 15m
Mån 06.07.2020 12:15 - 23:30
  • AF 12:15 Helsinki (HEL) 14:20 Paris (CDG)
  • AF 18:00 Paris (CDG) 23:30 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 35m
Mån 13.07.2020 04:45 - 13:20
  • KL 04:45 Tel Aviv (TLV) 08:45 Amsterdam (AMS)
  • KL 10:00 Amsterdam (AMS) 13:20 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

Visa mer (7)

 

Sortera efter datum

Augusti, 2020

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 10m
Lör 01.08.2020 09:45 - 16:55
  • BT 09:45 Helsinki (HEL) 10:45 Riga (RIX)
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 30m
Lör 08.08.2020 17:55 - 00:25
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
  • BT 23:25 Riga (RIX) 00:25 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 10m
Lör 01.08.2020 09:45 - 16:55
  • BT 09:45 Helsinki (HEL) 10:45 Riga (RIX)
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 30m
Tis 11.08.2020 17:55 - 00:25
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
  • BT 23:25 Riga (RIX) 00:25 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 10m
Tis 04.08.2020 09:45 - 16:55
  • BT 09:45 Helsinki (HEL) 10:45 Riga (RIX)
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 30m
Tis 11.08.2020 17:55 - 00:25
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
  • BT 23:25 Riga (RIX) 00:25 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 10m
Tis 04.08.2020 09:45 - 16:55
  • BT 09:45 Helsinki (HEL) 10:45 Riga (RIX)
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 30m
Lör 15.08.2020 17:55 - 00:25
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
  • BT 23:25 Riga (RIX) 00:25 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 10m
Lör 08.08.2020 09:45 - 16:55
  • BT 09:45 Helsinki (HEL) 10:45 Riga (RIX)
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 30m
Lör 15.08.2020 17:55 - 00:25
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
  • BT 23:25 Riga (RIX) 00:25 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

Visa mer (7)

 

Sortera efter datum

September, 2020

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 10m
Lör 05.09.2020 09:45 - 16:55
  • BT 09:45 Helsinki (HEL) 10:45 Riga (RIX)
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 30m
Tis 15.09.2020 17:55 - 00:25
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
  • BT 23:25 Riga (RIX) 00:25 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 10m
Lör 05.09.2020 09:45 - 16:55
  • BT 09:45 Helsinki (HEL) 10:45 Riga (RIX)
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 30m
Lör 12.09.2020 17:55 - 00:25
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
  • BT 23:25 Riga (RIX) 00:25 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 10m
Tis 08.09.2020 09:45 - 16:55
  • BT 09:45 Helsinki (HEL) 10:45 Riga (RIX)
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 30m
Lör 19.09.2020 17:55 - 00:25
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
  • BT 23:25 Riga (RIX) 00:25 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 10m
Tis 08.09.2020 09:45 - 16:55
  • BT 09:45 Helsinki (HEL) 10:45 Riga (RIX)
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 30m
Tis 15.09.2020 17:55 - 00:25
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
  • BT 23:25 Riga (RIX) 00:25 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 10m
Lör 12.09.2020 09:45 - 16:55
  • BT 09:45 Helsinki (HEL) 10:45 Riga (RIX)
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 6h 30m
Lör 19.09.2020 17:55 - 00:25
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
  • BT 23:25 Riga (RIX) 00:25 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

Visa mer (3)

 

Oktober, 2020

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 50m
Tor 29.10.2020 21:00 - 03:50
  • BT 21:00 Helsinki (HEL) 22:05 Riga (RIX)
  • BT 23:40 Riga (RIX) 03:50 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Lör 07.11.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h 40m
Tis 27.10.2020 14:30 - 00:10
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 23:05 Istanbul (SAW) 00:10 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Lör 07.11.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h 40m
Tor 29.10.2020 14:30 - 00:10
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 23:05 Istanbul (SAW) 00:10 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Lör 07.11.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 7h 10m
Tis 20.10.2020 09:45 - 16:55
  • BT 09:45 Helsinki (HEL) 10:45 Riga (RIX)
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Tor 29.10.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

 

Sortera efter datum

November, 2020

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 50m
Tor 05.11.2020 21:00 - 03:50
  • BT 21:00 Helsinki (HEL) 22:05 Riga (RIX)
  • BT 23:40 Riga (RIX) 03:50 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Tis 17.11.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 8h 55m
Lör 07.11.2020 10:15 - 19:10
  • BT 10:15 Helsinki (HEL) 11:20 Riga (RIX)
  • BT 15:00 Riga (RIX) 19:10 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Tis 17.11.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 50m
Tis 10.11.2020 21:00 - 03:50
  • BT 21:00 Helsinki (HEL) 22:05 Riga (RIX)
  • BT 23:40 Riga (RIX) 03:50 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Sön 22.11.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 50m
Tis 10.11.2020 21:00 - 03:50
  • BT 21:00 Helsinki (HEL) 22:05 Riga (RIX)
  • BT 23:40 Riga (RIX) 03:50 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Lör 21.11.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 50m
Tis 10.11.2020 21:00 - 03:50
  • BT 21:00 Helsinki (HEL) 22:05 Riga (RIX)
  • BT 23:40 Riga (RIX) 03:50 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Tor 19.11.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

Visa mer (38)

 

Sortera efter datum

December, 2020

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 8h 55m
Lör 05.12.2020 10:15 - 19:10
  • BT 10:15 Helsinki (HEL) 11:20 Riga (RIX)
  • BT 15:00 Riga (RIX) 19:10 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Sön 13.12.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 8h 55m
Lör 05.12.2020 10:15 - 19:10
  • BT 10:15 Helsinki (HEL) 11:20 Riga (RIX)
  • BT 15:00 Riga (RIX) 19:10 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Lör 12.12.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 8h 55m
Lör 05.12.2020 10:15 - 19:10
  • BT 10:15 Helsinki (HEL) 11:20 Riga (RIX)
  • BT 15:00 Riga (RIX) 19:10 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Tis 15.12.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 50m
Tis 01.12.2020 21:00 - 03:50
  • BT 21:00 Helsinki (HEL) 22:05 Riga (RIX)
  • BT 23:40 Riga (RIX) 03:50 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Lör 12.12.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 50m
Tis 01.12.2020 21:00 - 03:50
  • BT 21:00 Helsinki (HEL) 22:05 Riga (RIX)
  • BT 23:40 Riga (RIX) 03:50 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Sön 13.12.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

Visa mer (6)

 

Sortera efter datum

Januari, 2021

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h 40m
Tis 26.01.2021 14:30 - 00:10
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 23:05 Istanbul (SAW) 00:10 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Sön 07.02.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h 40m
Tis 26.01.2021 14:30 - 00:10
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 23:05 Istanbul (SAW) 00:10 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Lör 06.02.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h 40m
Tis 26.01.2021 14:30 - 00:10
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 23:05 Istanbul (SAW) 00:10 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Tor 04.02.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h 40m
Tor 14.01.2021 14:30 - 00:10
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 23:05 Istanbul (SAW) 00:10 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Tis 26.01.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h 40m
Tor 14.01.2021 14:30 - 00:10
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 23:05 Istanbul (SAW) 00:10 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Lör 23.01.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

Visa mer (15)

 

Sortera efter datum

Februari, 2021

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 8h 10m
Mån 01.02.2021 18:10 - 02:20
  • KL 18:10 Helsinki (HEL) 19:50 Amsterdam (AMS)
  • KL 20:55 Amsterdam (AMS) 02:20 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 12h 10m
Tis 09.02.2021 05:15 - 17:25
  • KL 05:15 Tel Aviv (TLV) 09:20 Amsterdam (AMS)
  • KL 14:00 Amsterdam (AMS) 17:25 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 8h 10m
Mån 01.02.2021 18:10 - 02:20
  • KL 18:10 Helsinki (HEL) 19:50 Amsterdam (AMS)
  • KL 20:55 Amsterdam (AMS) 02:20 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 10h 30m
Tis 09.02.2021 01:00 - 11:30
  • AF 01:00 Tel Aviv (TLV) 05:10 Paris (CDG)
  • AF 07:35 Paris (CDG) 11:30 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h 40m
Tis 02.02.2021 14:30 - 00:10
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 23:05 Istanbul (SAW) 00:10 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Sön 14.02.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h 40m
Tis 02.02.2021 14:30 - 00:10
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 23:05 Istanbul (SAW) 00:10 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Lör 13.02.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 9h 40m
Tor 04.02.2021 14:30 - 00:10
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 23:05 Istanbul (SAW) 00:10 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Lör 13.02.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

Visa mer (13)

 

Sortera efter datum

Mars, 2021

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 50m
Tor 04.03.2021 21:00 - 03:50
  • BT 21:00 Helsinki (HEL) 22:05 Riga (RIX)
  • BT 23:40 Riga (RIX) 03:50 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Lör 13.03.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 50m
Tis 02.03.2021 21:00 - 03:50
  • BT 21:00 Helsinki (HEL) 22:05 Riga (RIX)
  • BT 23:40 Riga (RIX) 03:50 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Lör 13.03.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 8h 55m
Lör 06.03.2021 10:15 - 19:10
  • BT 10:15 Helsinki (HEL) 11:20 Riga (RIX)
  • BT 15:00 Riga (RIX) 19:10 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Lör 13.03.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 55m
Tis 02.03.2021 14:30 - 21:25
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 20:20 Istanbul (SAW) 21:25 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Lör 13.03.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

RESTID FÖR UTRESA      Varaktighet: 6h 55m
Tis 02.03.2021 14:30 - 21:25
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 20:20 Istanbul (SAW) 21:25 Tel Aviv (TLV)

RESTID FÖR ÅTERRESA      Varaktighet: 8h 20m
Tis 09.03.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Uppdaterad mindre än 2tim sedan.

Visa mer (8)

Kolla våra andra specialmål!

Wien, Österrike 38 EUR London, Storbritannien 64 EUR Milano, Italien 69 EUR Barcelona, Spanien 76 EUR Valleta, Malta 83 EUR Lissabon, Portugal 99 EUR Malaga, Spanien 100 EUR Palma, Majorca 104 EUR Amsterdam, Nederländerna 104 EUR Berlin, Tyskland 108 EUR Madrid, Spanien 121 EUR Rom, Italien 127 EUR Ibiza, Spanien 130 EUR Alicante, Spanien 132 EUR Faro, Portugal 133 EUR Paris, Frankrike 138 EUR Porto, Portugal 138 EUR Valencia, Spanien 139 EUR Rhodos, Grekland 144 EUR Nice, Frankrike 149 EUR Aten, Grekland 159 EUR Dubrovnik, Kroatien 160 EUR Split, Kroatien 163 EUR Heraklion, Kreta 169 EUR Fuerteventura, Kanarieöarna 169 EUR Larnaca, Cypern 180 EUR Chania, Kreta 185 EUR Korfu, Grekland 193 EUR Menorca, Spanien 199 EUR Teneriffa, Kanarieöarna 199 EUR Las Palmas, Kanarieöarna 202 EUR Girona, Spanien 215 EUR Lanzarote, Kanarieöarna 235 EUR Santorini, Grekland 254 EUR Dubai, Saudiarabien 289 EUR Abu Dhabi, Saudiarabien 330 EUR Los Angeles, USA 333 EUR New York, USA 336 EUR Miami, USA 404 EUR New Delhi, Indien 412 EUR Beijing, Kina 441 EUR Hongkong, Kina 470 EUR San Francisco, USA 483 EUR Bangkok, Thailand 497 EUR Mumbai, Indien 514 EUR Colombo, Sri Lanka 667 EUR Malé, Maldiverna 685 EUR