Roda, Grieķija

Lēti turp un atpakaļ no Tallinas līdz Rodai.

no Stokholmas 150 EUR no Rīgas 209 EUR no Tallinas 235 EUR

Meklēt vairāk lidojumu no Tallinas līdz Rodai

Pasteidzies! Pārdošana un piedāvājumi ierobežotā laikā!

Augusts, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 45m
Thu 27.08.2020 06:45 - 14:30
  • BT 06:45 Tallinn (TLL) 08:05 Vienna (VIE)
  • OE 10:55 Vienna (VIE) 14:30 Rhodes (RHO)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 55m
Thu 03.09.2020 12:50 - 22:45
  • U2 12:50 Rhodes (RHO) 15:05 London (LGW)
  • U2 18:00 London (LGW) 22:45 Tallinn (TLL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

 

Septembris, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 45m
Thu 24.09.2020 06:45 - 14:30
  • BT 06:45 Tallinn (TLL) 08:05 Vienna (VIE)
  • OE 10:55 Vienna (VIE) 14:30 Rhodes (RHO)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 55m
Thu 01.10.2020 12:50 - 22:45
  • U2 12:50 Rhodes (RHO) 15:05 London (LGW)
  • U2 18:00 London (LGW) 22:45 Tallinn (TLL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 13h 55m
Svētd 27.09.2020 08:55 - 22:50
  • FR 08:55 Tallinn (TLL) 11:50 London (STN)
  • LS 16:45 London (STN) 22:50 Rhodes (RHO)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 55m
Thu 08.10.2020 12:50 - 22:45
  • U2 12:50 Rhodes (RHO) 15:05 London (LGW)
  • U2 18:00 London (LGW) 22:45 Tallinn (TLL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 45m
Thu 10.09.2020 06:45 - 14:30
  • BT 06:45 Tallinn (TLL) 08:05 Vienna (VIE)
  • OE 10:55 Vienna (VIE) 14:30 Rhodes (RHO)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 55m
Thu 17.09.2020 12:50 - 22:45
  • U2 12:50 Rhodes (RHO) 15:05 London (LGW)
  • U2 18:00 London (LGW) 22:45 Tallinn (TLL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

 

Oktobris, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 45m
Thu 01.10.2020 06:45 - 14:30
  • BT 06:45 Tallinn (TLL) 08:05 Vienna (VIE)
  • OE 10:55 Vienna (VIE) 14:30 Rhodes (RHO)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 55m
Thu 08.10.2020 12:50 - 22:45
  • U2 12:50 Rhodes (RHO) 15:05 London (LGW)
  • U2 18:00 London (LGW) 22:45 Tallinn (TLL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 45m
Thu 08.10.2020 06:45 - 14:30
  • BT 06:45 Tallinn (TLL) 08:05 Vienna (VIE)
  • OE 10:55 Vienna (VIE) 14:30 Rhodes (RHO)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 55m
Thu 15.10.2020 12:50 - 22:45
  • U2 12:50 Rhodes (RHO) 15:05 London (LGW)
  • U2 18:00 London (LGW) 22:45 Tallinn (TLL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 45m
Thu 15.10.2020 06:45 - 14:30
  • BT 06:45 Tallinn (TLL) 08:05 Vienna (VIE)
  • OE 10:55 Vienna (VIE) 14:30 Rhodes (RHO)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 55m
Thu 22.10.2020 12:50 - 22:45
  • U2 12:50 Rhodes (RHO) 15:05 London (LGW)
  • U2 18:00 London (LGW) 22:45 Tallinn (TLL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..


Apskatiet citus īpašos galamērķus!

Vīne, Austrija 41 EUR Londona, Lielbritānija 63 EUR Milāna Itālija 69 EUR Berlīne, Vācija 74 EUR Barselona, Spānija 76 EUR Valleta, Malta 99 EUR Malaga, Spānija 101 EUR Palma, Maljorka 104 EUR Roma, Itālija 121 EUR Lisabona, Portugāle 123 EUR Faro, Portugāle 134 EUR Ibiza, Spānija 137 EUR Alikante, Spānija 139 EUR Telaviva, Izraēla 145 EUR Valensija, Spānija 147 EUR Splita, Horvātija 148 EUR Parīze, Francija 151 EUR Korfu, Grieķija 154 EUR Porto, Portugāle 155 EUR Dubrovniki, Horvātija 165 EUR Amsterdama, Nīderlande 166 EUR Herakliona, Krēta 170 EUR Nica, Francija 172 EUR Menorka, Spānija 173 EUR Fuerteventura, Kanāriju salas 173 EUR Atēna, Grieķija 180 EUR Tenerife, Kanāriju salas 197 EUR Larnaka, Kipra 197 EUR Laspalmasa, Kanāriju salas 202 EUR Hanija, Krēta 212 EUR Santorini, Grieķija, Grekland 258 EUR Dubaija, Saūda Arābija 288 EUR Ņujorka, ASV 440 EUR