Valensija, Spānija

Lēti turp un atpakaļ no Stokholmas līdz Valensijai.

no Stokholmas 145 EUR no Rīgas 159 EUR no Helsinkiem 167 EUR no Tallinas 174 EUR

Meklēt vairāk lidojumu no Stokholmas līdz Valensijai

Pasteidzies! Pārdošana un piedāvājumi ierobežotā laikā!

Kārtot pēc datuma

Aprīlis, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 50m
Otrd 14.04.2020 15:40 - 23:30
  • FR 15:40 Stockholm (NYO) 19:10 Palma, Majorca (PMI)
  • FR 22:30 Palma, Majorca (PMI) 23:30 Valencia (VLC)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 55m
Otrd 21.04.2020 16:20 - 23:15
  • UX 16:20 Valencia (VLC) 17:20 Palma, Majorca (PMI)
  • FR 19:45 Palma, Majorca (PMI) 23:15 Stockholm (NYO)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 5h 20m
Trešd 22.04.2020 13:05 - 18:25
  • LH 13:05 Stockholm (ARN) 15:10 Frankfurt (FRA)
  • LH 16:05 Frankfurt (FRA) 18:25 Valencia (VLC)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 20m
Thu 30.04.2020 09:30 - 18:50
  • LX 09:30 Valencia (VLC) 11:40 Zürich (ZRH)
  • LX 16:25 Zürich (ZRH) 18:50 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 5h 20m
Sestd 25.04.2020 13:05 - 18:25
  • LH 13:05 Stockholm (ARN) 15:10 Frankfurt (FRA)
  • LH 16:05 Frankfurt (FRA) 18:25 Valencia (VLC)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 20m
Sestd 02.05.2020 09:30 - 18:50
  • LX 09:30 Valencia (VLC) 11:40 Zürich (ZRH)
  • LX 16:25 Zürich (ZRH) 18:50 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 5h 35m
Otrd 28.04.2020 06:15 - 11:50
  • LH 06:15 Stockholm (ARN) 08:25 Frankfurt (FRA)
  • LH 09:30 Frankfurt (FRA) 11:50 Valencia (VLC)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 20m
Otrd 05.05.2020 09:30 - 18:50
  • LX 09:30 Valencia (VLC) 11:40 Zürich (ZRH)
  • LX 16:25 Zürich (ZRH) 18:50 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 5h 20m
Otrd 28.04.2020 13:05 - 18:25
  • LH 13:05 Stockholm (ARN) 15:10 Frankfurt (FRA)
  • LH 16:05 Frankfurt (FRA) 18:25 Valencia (VLC)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 9h 20m
Otrd 05.05.2020 09:30 - 18:50
  • LX 09:30 Valencia (VLC) 11:40 Zürich (ZRH)
  • LX 16:25 Zürich (ZRH) 18:50 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

Rādīt vairāk (39)

 

Kārtot pēc datuma

Maijs, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 6h 45m
Otrd 05.05.2020 15:40 - 22:25
  • FR 15:40 Stockholm (NYO) 19:10 Palma, Majorca (PMI)
  • VY 21:30 Palma, Majorca (PMI) 22:25 Valencia (VLC)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 55m
Otrd 12.05.2020 16:20 - 23:15
  • UX 16:20 Valencia (VLC) 17:20 Palma, Majorca (PMI)
  • FR 19:45 Palma, Majorca (PMI) 23:15 Stockholm (NYO)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 20m
Otrd 05.05.2020 12:50 - 20:10
  • SN 12:50 Stockholm (BMA) 15:10 Brussels (BRU)
  • VY 17:55 Brussels (BRU) 20:10 Valencia (VLC)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 40m
Trešd 13.05.2020 14:55 - 21:35
  • VY 14:55 Valencia (VLC) 17:20 Brussels (BRU)
  • SN 19:30 Brussels (BRU) 21:35 Stockholm (BMA)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 50m
Otrd 12.05.2020 15:40 - 23:30
  • FR 15:40 Stockholm (NYO) 19:10 Palma, Majorca (PMI)
  • FR 22:30 Palma, Majorca (PMI) 23:30 Valencia (VLC)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 55m
Otrd 19.05.2020 16:20 - 23:15
  • UX 16:20 Valencia (VLC) 17:20 Palma, Majorca (PMI)
  • FR 19:45 Palma, Majorca (PMI) 23:15 Stockholm (NYO)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 6h 45m
Otrd 26.05.2020 15:40 - 22:25
  • FR 15:40 Stockholm (NYO) 19:10 Palma, Majorca (PMI)
  • VY 21:30 Palma, Majorca (PMI) 22:25 Valencia (VLC)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 55m
Otrd 02.06.2020 16:20 - 23:15
  • UX 16:20 Valencia (VLC) 17:20 Palma, Majorca (PMI)
  • FR 19:45 Palma, Majorca (PMI) 23:15 Stockholm (NYO)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 6h 45m
Otrd 12.05.2020 15:40 - 22:25
  • FR 15:40 Stockholm (NYO) 19:10 Palma, Majorca (PMI)
  • VY 21:30 Palma, Majorca (PMI) 22:25 Valencia (VLC)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 55m
Otrd 19.05.2020 16:20 - 23:15
  • UX 16:20 Valencia (VLC) 17:20 Palma, Majorca (PMI)
  • FR 19:45 Palma, Majorca (PMI) 23:15 Stockholm (NYO)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

Rādīt vairāk (39)

 

Kārtot pēc datuma

Jūnijs, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 6h 45m
Otrd 02.06.2020 15:40 - 22:25
  • FR 15:40 Stockholm (NYO) 19:10 Palma, Majorca (PMI)
  • VY 21:30 Palma, Majorca (PMI) 22:25 Valencia (VLC)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 55m
Otrd 09.06.2020 16:20 - 23:15
  • UX 16:20 Valencia (VLC) 17:20 Palma, Majorca (PMI)
  • FR 19:45 Palma, Majorca (PMI) 23:15 Stockholm (NYO)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 20m
Otrd 16.06.2020 12:50 - 20:10
  • SN 12:50 Stockholm (BMA) 15:10 Brussels (BRU)
  • VY 17:55 Brussels (BRU) 20:10 Valencia (VLC)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 40m
Otrd 23.06.2020 14:55 - 21:35
  • VY 14:55 Valencia (VLC) 17:20 Brussels (BRU)
  • SN 19:30 Brussels (BRU) 21:35 Stockholm (BMA)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 50m
Otrd 02.06.2020 15:40 - 23:30
  • FR 15:40 Stockholm (NYO) 19:10 Palma, Majorca (PMI)
  • FR 22:30 Palma, Majorca (PMI) 23:30 Valencia (VLC)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 55m
Otrd 09.06.2020 16:20 - 23:15
  • UX 16:20 Valencia (VLC) 17:20 Palma, Majorca (PMI)
  • FR 19:45 Palma, Majorca (PMI) 23:15 Stockholm (NYO)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 10h 40m
Trešd 03.06.2020 07:00 - 17:40
  • TP 07:00 Stockholm (ARN) 10:30 Lisbon (LIS)
  • TP 14:30 Lisbon (LIS) 17:40 Valencia (VLC)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 20m
Thu 11.06.2020 08:35 - 14:55
  • VY 08:35 Valencia (VLC) 09:30 Palma, Majorca (PMI)
  • DY 11:15 Palma, Majorca (PMI) 14:55 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 20m
Otrd 16.06.2020 12:50 - 20:10
  • SN 12:50 Stockholm (BMA) 15:10 Brussels (BRU)
  • VY 17:55 Brussels (BRU) 20:10 Valencia (VLC)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h
Trešd 24.06.2020 09:40 - 16:40
  • FR 09:40 Valencia (VLC) 12:00 Brussels (BRU)
  • SN 14:35 Brussels (BRU) 16:40 Stockholm (BMA)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

Rādīt vairāk (15)

 

Septembris, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 6h 45m
Otrd 01.09.2020 15:40 - 22:25
  • FR 15:40 Stockholm (NYO) 19:10 Palma, Majorca (PMI)
  • VY 21:30 Palma, Majorca (PMI) 22:25 Valencia (VLC)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 55m
Otrd 08.09.2020 16:20 - 23:15
  • UX 16:20 Valencia (VLC) 17:20 Palma, Majorca (PMI)
  • FR 19:45 Palma, Majorca (PMI) 23:15 Stockholm (NYO)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 50m
Otrd 01.09.2020 15:40 - 23:30
  • FR 15:40 Stockholm (NYO) 19:10 Palma, Majorca (PMI)
  • FR 22:30 Palma, Majorca (PMI) 23:30 Valencia (VLC)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 55m
Otrd 08.09.2020 16:20 - 23:15
  • UX 16:20 Valencia (VLC) 17:20 Palma, Majorca (PMI)
  • FR 19:45 Palma, Majorca (PMI) 23:15 Stockholm (NYO)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..


Apskatiet citus īpašos galamērķus!

Berlīne, Vācija 23 EUR Londona, Lielbritānija 33 EUR Milāna Itālija 43 EUR Vīne, Austrija 50 EUR Roma, Itālija 58 EUR Porto, Portugāle 72 EUR Lisabona, Portugāle 83 EUR Amsterdama, Nīderlande 84 EUR Parīze, Francija 94 EUR Malaga, Spānija 100 EUR Atēna, Grieķija 102 EUR Splita, Horvātija 106 EUR Barselona, Spānija 108 EUR Valleta, Malta 109 EUR Nica, Francija 110 EUR Palma, Maljorka 110 EUR Dubrovniki, Horvātija 118 EUR Alikante, Spānija 120 EUR Larnaka, Kipra 129 EUR Korfu, Grieķija 133 EUR Roda, Grieķija 134 EUR Telaviva, Izraēla 151 EUR Hanija, Krēta 152 EUR Menorka, Spānija 159 EUR Faro, Portugāle 165 EUR Ibiza, Spānija 167 EUR Madride, Spānija 176 EUR Laspalmasa, Kanāriju salas 177 EUR Fuerteventura, Kanāriju salas 182 EUR Tenerife, Kanāriju salas 202 EUR Herakliona, Krēta 204 EUR Santorini, Grieķija, Grekland 211 EUR Lansarote, Kanāriju salas 230 EUR Ņujorka, ASV 278 EUR Dubaija, Saūda Arābija 280 EUR Abū Dabī, Saūda Arābija 287 EUR Pekina, Ķīna 349 EUR Sanfrancisko, ASV 398 EUR Ņūdeli, Indija 408 EUR Hongkonga, Ķīna 410 EUR Losandželosa, ASV 428 EUR Bangkoka, Taizeme 435 EUR Kualalumpura, Malaizija 439 EUR Mumbaja, Indija 449 EUR Maiami, Amerikas Savienotās Valstis 451 EUR Singapūra, Malaizija 493 EUR Malē, Maldīvija 498 EUR Kolombo (Šrilanka) 524 EUR Puketa, Taizeme 536 EUR Goa, Indija 598 EUR Denpasar, Bali 620 EUR