Splita, Horvātija

Lēti turp un atpakaļ no Stokholmas līdz Splitai.

no Helsinkiem 105 EUR no Stokholmas 116 EUR no Tallinas 179 EUR no Rīgas 195 EUR

Meklēt vairāk lidojumu no Stokholmas līdz Splitai

Pasteidzies! Pārdošana un piedāvājumi ierobežotā laikā!

Decembris, 2019

ĀRPUSĒ      Ilgums: 5h 55m
Pirmd 09.12.2019 07:55 - 13:50
  • LH 07:55 Stockholm (ARN) 10:05 Munich (MUC)
  • LH 12:30 Munich (MUC) 13:50 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 55m
Otrd 17.12.2019 07:30 - 14:25
  • LH 07:30 Split (SPU) 09:10 Munich (MUC)
  • LH 12:10 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

 

Janvāris, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 6h 30m
Piektd 10.01.2020 12:20 - 18:50
  • LH 12:20 Stockholm (ARN) 14:30 Munich (MUC)
  • LH 17:30 Munich (MUC) 18:50 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 55m
Piektd 17.01.2020 07:30 - 14:25
  • LH 07:30 Split (SPU) 09:10 Munich (MUC)
  • LH 12:10 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

 

Februāris, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 5h 55m
Pirmd 10.02.2020 07:55 - 13:50
  • LH 07:55 Stockholm (ARN) 10:05 Munich (MUC)
  • LH 12:30 Munich (MUC) 13:50 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 55m
Otrd 18.02.2020 07:30 - 14:25
  • LH 07:30 Split (SPU) 09:10 Munich (MUC)
  • LH 12:10 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 5h 55m
Pirmd 17.02.2020 07:55 - 13:50
  • LH 07:55 Stockholm (ARN) 10:05 Munich (MUC)
  • LH 12:30 Munich (MUC) 13:50 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 55m
Otrd 25.02.2020 07:30 - 14:25
  • LH 07:30 Split (SPU) 09:10 Munich (MUC)
  • LH 12:10 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

 

Kārtot pēc datuma

Marts, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Svētd 29.03.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Pirmd 06.04.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Svētd 29.03.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Svētd 05.04.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 6h 30m
Piektd 27.03.2020 12:20 - 18:50
  • LH 12:20 Stockholm (ARN) 14:30 Munich (MUC)
  • LH 17:30 Munich (MUC) 18:50 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Sestd 04.04.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 30m
Pirmd 30.03.2020 07:00 - 14:30
  • DY 07:00 Stockholm (ARN) 08:35 Berlin (SXF)
  • U2 12:35 Berlin (SXF) 14:30 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 8h 55m
Otrd 07.04.2020 11:15 - 20:10
  • D8 11:15 Split (SPU) 15:10 Helsinki (HEL)
  • SK 20:10 Helsinki (HEL) 20:10 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 5h 55m
Pirmd 02.03.2020 07:55 - 13:50
  • LH 07:55 Stockholm (ARN) 10:05 Munich (MUC)
  • LH 12:30 Munich (MUC) 13:50 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 50m
Pirmd 09.03.2020 07:30 - 14:20
  • LH 07:30 Split (SPU) 09:10 Munich (MUC)
  • LH 12:10 Munich (MUC) 14:20 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

Rādīt vairāk (13)

 

Kārtot pēc datuma

Aprīlis, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Sestd 11.04.2020 07:35 - 10:20
  • DY 07:35 Stockholm (ARN) 10:20 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 2h 40m
Sestd 18.04.2020 11:05 - 13:45
  • DY 11:05 Split (SPU) 13:45 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Otrd 21.04.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 20m
Otrd 28.04.2020 15:15 - 22:35
  • OS 15:15 Split (SPU) 16:30 Vienna (VIE)
  • OS 20:20 Vienna (VIE) 22:35 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Otrd 28.04.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 20m
Otrd 05.05.2020 15:15 - 22:35
  • OS 15:15 Split (SPU) 16:30 Vienna (VIE)
  • OS 20:20 Vienna (VIE) 22:35 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Thu 16.04.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 20m
Thu 23.04.2020 15:15 - 22:35
  • OS 15:15 Split (SPU) 16:30 Vienna (VIE)
  • OS 20:20 Vienna (VIE) 22:35 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Sestd 18.04.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 20m
Sestd 25.04.2020 15:15 - 22:35
  • OS 15:15 Split (SPU) 16:30 Vienna (VIE)
  • OS 20:20 Vienna (VIE) 22:35 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Otrd 28.04.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 20m
Otrd 05.05.2020 15:15 - 22:35
  • OS 15:15 Split (SPU) 16:30 Vienna (VIE)
  • OS 20:20 Vienna (VIE) 22:35 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Trešd 15.04.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 30m
Trešd 22.04.2020 15:50 - 23:20
  • U2 15:50 Split (SPU) 17:40 Berlin (SXF)
  • DY 21:45 Berlin (SXF) 23:20 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Trešd 08.04.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 25m
Thu 16.04.2020 13:40 - 20:05
  • DY 13:40 Split (SPU) 16:15 Gothenburg (GOT)
  • DY 19:05 Gothenburg (GOT) 20:05 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Trešd 15.04.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 25m
Thu 23.04.2020 13:40 - 20:05
  • DY 13:40 Split (SPU) 16:15 Gothenburg (GOT)
  • DY 19:05 Gothenburg (GOT) 20:05 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Otrd 14.04.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 20m
Otrd 21.04.2020 15:15 - 22:35
  • OS 15:15 Split (SPU) 16:30 Vienna (VIE)
  • OS 20:20 Vienna (VIE) 22:35 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Thu 16.04.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 20m
Piektd 24.04.2020 15:15 - 22:35
  • OS 15:15 Split (SPU) 16:30 Vienna (VIE)
  • OS 20:20 Vienna (VIE) 22:35 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Trešd 15.04.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 2h 40m
Trešd 22.04.2020 13:00 - 15:40
  • DY 13:00 Split (SPU) 15:40 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Trešd 22.04.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 2h 40m
Trešd 29.04.2020 13:00 - 15:40
  • DY 13:00 Split (SPU) 15:40 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Otrd 14.04.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 20m
Otrd 21.04.2020 15:15 - 22:35
  • OS 15:15 Split (SPU) 16:30 Vienna (VIE)
  • OS 20:20 Vienna (VIE) 22:35 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Trešd 08.04.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 2h 40m
Trešd 15.04.2020 13:00 - 15:40
  • DY 13:00 Split (SPU) 15:40 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Otrd 14.04.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 25m
Otrd 21.04.2020 16:55 - 23:20
  • LH 16:55 Split (SPU) 18:15 Munich (MUC)
  • LH 21:10 Munich (MUC) 23:20 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Otrd 14.04.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h
Trešd 22.04.2020 12:30 - 17:30
  • OS 12:30 Split (SPU) 13:50 Vienna (VIE)
  • OS 15:15 Vienna (VIE) 17:30 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Piektd 17.04.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 20m
Sestd 25.04.2020 15:15 - 22:35
  • OS 15:15 Split (SPU) 16:30 Vienna (VIE)
  • OS 20:20 Vienna (VIE) 22:35 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Otrd 14.04.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 25m
Otrd 21.04.2020 16:55 - 23:20
  • LH 16:55 Split (SPU) 18:15 Munich (MUC)
  • LH 21:10 Munich (MUC) 23:20 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Trešd 22.04.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 25m
Thu 30.04.2020 13:40 - 20:05
  • DY 13:40 Split (SPU) 16:15 Gothenburg (GOT)
  • DY 19:05 Gothenburg (GOT) 20:05 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Otrd 14.04.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h
Trešd 22.04.2020 12:30 - 17:30
  • OS 12:30 Split (SPU) 13:50 Vienna (VIE)
  • OS 15:15 Vienna (VIE) 17:30 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Otrd 21.04.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 45m
Trešd 29.04.2020 12:05 - 18:50
  • LX 12:05 Split (SPU) 14:00 Zürich (ZRH)
  • LX 16:25 Zürich (ZRH) 18:50 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Otrd 28.04.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h
Trešd 06.05.2020 12:30 - 17:30
  • OS 12:30 Split (SPU) 13:50 Vienna (VIE)
  • OS 15:15 Vienna (VIE) 17:30 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Trešd 15.04.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 4h 50m
Thu 23.04.2020 11:15 - 16:05
  • D8 11:15 Split (SPU) 15:10 Helsinki (HEL)
  • D8 16:05 Helsinki (HEL) 16:05 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Thu 16.04.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h
Piektd 24.04.2020 12:30 - 17:30
  • OS 12:30 Split (SPU) 13:50 Vienna (VIE)
  • OS 15:15 Vienna (VIE) 17:30 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 50m
Piektd 17.04.2020 06:35 - 14:25
  • OS 06:35 Stockholm (ARN) 08:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h
Piektd 24.04.2020 12:30 - 17:30
  • OS 12:30 Split (SPU) 13:50 Vienna (VIE)
  • OS 15:15 Vienna (VIE) 17:30 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 50m
Svētd 19.04.2020 06:35 - 14:25
  • OS 06:35 Stockholm (ARN) 08:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 20m
Pirmd 27.04.2020 12:30 - 18:50
  • LX 12:30 Split (SPU) 14:25 Zürich (ZRH)
  • LX 16:25 Zürich (ZRH) 18:50 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 50m
Otrd 21.04.2020 06:35 - 14:25
  • OS 06:35 Stockholm (ARN) 08:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 45m
Trešd 29.04.2020 12:05 - 18:50
  • LX 12:05 Split (SPU) 14:00 Zürich (ZRH)
  • LX 16:25 Zürich (ZRH) 18:50 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Svētd 26.04.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 20m
Pirmd 04.05.2020 12:30 - 18:50
  • LX 12:30 Split (SPU) 14:25 Zürich (ZRH)
  • LX 16:25 Zürich (ZRH) 18:50 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Otrd 28.04.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h
Trešd 06.05.2020 12:30 - 17:30
  • OS 12:30 Split (SPU) 13:50 Vienna (VIE)
  • OS 15:15 Vienna (VIE) 17:30 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Trešd 15.04.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h 45m
Thu 23.04.2020 11:15 - 17:00
  • D8 11:15 Split (SPU) 15:10 Helsinki (HEL)
  • D8 17:00 Helsinki (HEL) 17:00 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Svētd 19.04.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 20m
Pirmd 27.04.2020 12:30 - 18:50
  • LX 12:30 Split (SPU) 14:25 Zürich (ZRH)
  • LX 16:25 Zürich (ZRH) 18:50 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Trešd 22.04.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 45m
Trešd 29.04.2020 12:05 - 18:50
  • LX 12:05 Split (SPU) 14:00 Zürich (ZRH)
  • LX 16:25 Zürich (ZRH) 18:50 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Svētd 26.04.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 20m
Pirmd 04.05.2020 12:30 - 18:50
  • LX 12:30 Split (SPU) 14:25 Zürich (ZRH)
  • LX 16:25 Zürich (ZRH) 18:50 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Otrd 07.04.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Trešd 15.04.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Sestd 11.04.2020 07:35 - 10:20
  • DY 07:35 Stockholm (ARN) 10:20 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 4h 10m
Sestd 18.04.2020 12:00 - 16:10
  • SK 12:00 Split (SPU) 14:15 Copenhagen (CPH)
  • SK 15:00 Copenhagen (CPH) 16:10 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Svētd 12.04.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Pirmd 20.04.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Svētd 12.04.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Svētd 19.04.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Otrd 21.04.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Otrd 28.04.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Otrd 21.04.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Trešd 29.04.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Otrd 28.04.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Otrd 05.05.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Otrd 28.04.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Trešd 06.05.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Svētd 12.04.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Pirmd 20.04.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Svētd 12.04.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Svētd 19.04.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Svētd 12.04.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 20m
Pirmd 20.04.2020 12:30 - 18:50
  • LX 12:30 Split (SPU) 14:25 Zürich (ZRH)
  • LX 16:25 Zürich (ZRH) 18:50 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Otrd 14.04.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Otrd 21.04.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Thu 16.04.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Thu 23.04.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Thu 16.04.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Piektd 24.04.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 50m
Piektd 17.04.2020 06:35 - 14:25
  • OS 06:35 Stockholm (ARN) 08:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Piektd 24.04.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 50m
Piektd 17.04.2020 06:35 - 14:25
  • OS 06:35 Stockholm (ARN) 08:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Sestd 25.04.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Sestd 18.04.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Sestd 25.04.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 50m
Otrd 21.04.2020 06:35 - 14:25
  • OS 06:35 Stockholm (ARN) 08:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Otrd 28.04.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 50m
Otrd 21.04.2020 06:35 - 14:25
  • OS 06:35 Stockholm (ARN) 08:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Trešd 29.04.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Otrd 21.04.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h
Trešd 29.04.2020 12:30 - 17:30
  • OS 12:30 Split (SPU) 13:50 Vienna (VIE)
  • OS 15:15 Vienna (VIE) 17:30 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 50m
Piektd 24.04.2020 06:35 - 14:25
  • OS 06:35 Stockholm (ARN) 08:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Piektd 01.05.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Otrd 28.04.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Otrd 05.05.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 27 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Otrd 28.04.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Trešd 06.05.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 27 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Trešd 29.04.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 25m
Thu 07.05.2020 13:40 - 20:05
  • DY 13:40 Split (SPU) 16:15 Gothenburg (GOT)
  • DY 19:05 Gothenburg (GOT) 20:05 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Svētd 12.04.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 20m
Pirmd 20.04.2020 12:30 - 18:50
  • LX 12:30 Split (SPU) 14:25 Zürich (ZRH)
  • LX 16:25 Zürich (ZRH) 18:50 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 50m
Otrd 21.04.2020 06:35 - 14:25
  • OS 06:35 Stockholm (ARN) 08:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h
Trešd 29.04.2020 12:30 - 17:30
  • OS 12:30 Split (SPU) 13:50 Vienna (VIE)
  • OS 15:15 Vienna (VIE) 17:30 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 50m
Piektd 24.04.2020 06:35 - 14:25
  • OS 06:35 Stockholm (ARN) 08:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h
Piektd 01.05.2020 12:30 - 17:30
  • OS 12:30 Split (SPU) 13:50 Vienna (VIE)
  • OS 15:15 Vienna (VIE) 17:30 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 50m
Trešd 15.04.2020 10:05 - 17:55
  • LH 10:05 Stockholm (ARN) 12:15 Frankfurt (FRA)
  • LH 16:15 Frankfurt (FRA) 17:55 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h
Trešd 22.04.2020 12:30 - 17:30
  • OS 12:30 Split (SPU) 13:50 Vienna (VIE)
  • OS 15:15 Vienna (VIE) 17:30 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Trešd 08.04.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h 50m
Thu 16.04.2020 13:40 - 19:30
  • DY 13:40 Split (SPU) 16:15 Gothenburg (GOT)
  • SK 18:30 Gothenburg (GOT) 19:30 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Trešd 15.04.2020 13:05 - 17:55
  • LH 13:05 Stockholm (ARN) 15:10 Frankfurt (FRA)
  • LH 16:15 Frankfurt (FRA) 17:55 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h
Trešd 22.04.2020 12:30 - 17:30
  • OS 12:30 Split (SPU) 13:50 Vienna (VIE)
  • OS 15:15 Vienna (VIE) 17:30 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Otrd 14.04.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Otrd 21.04.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 40m
Otrd 21.04.2020 06:50 - 16:30
  • D8 06:50 Stockholm (ARN) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:50 London (LGW) 16:30 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 2h 40m
Trešd 29.04.2020 13:00 - 15:40
  • DY 13:00 Split (SPU) 15:40 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Trešd 08.04.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 4h 50m
Thu 16.04.2020 11:15 - 16:05
  • D8 11:15 Split (SPU) 15:10 Helsinki (HEL)
  • D8 16:05 Helsinki (HEL) 16:05 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 30m
Pirmd 13.04.2020 07:00 - 14:30
  • DY 07:00 Stockholm (ARN) 08:35 Berlin (SXF)
  • U2 12:35 Berlin (SXF) 14:30 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h 55m
Otrd 21.04.2020 11:35 - 17:30
  • DY 11:35 Split (SPU) 14:25 Oslo (OSL)
  • DY 16:30 Oslo (OSL) 17:30 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Trešd 22.04.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h
Trešd 29.04.2020 12:30 - 17:30
  • OS 12:30 Split (SPU) 13:50 Vienna (VIE)
  • OS 15:15 Vienna (VIE) 17:30 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Trešd 08.04.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h 45m
Thu 16.04.2020 11:15 - 17:00
  • D8 11:15 Split (SPU) 15:10 Helsinki (HEL)
  • D8 17:00 Helsinki (HEL) 17:00 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 6h
Sestd 11.04.2020 09:30 - 15:30
  • U2 09:30 Stockholm (ARN) 11:20 Berlin (TXL)
  • EW 13:40 Berlin (TXL) 15:30 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 2h 40m
Sestd 18.04.2020 11:05 - 13:45
  • DY 11:05 Split (SPU) 13:45 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Svētd 12.04.2020 13:05 - 17:55
  • LH 13:05 Stockholm (ARN) 15:10 Frankfurt (FRA)
  • LH 16:15 Frankfurt (FRA) 17:55 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Svētd 19.04.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Svētd 12.04.2020 13:05 - 17:55
  • LH 13:05 Stockholm (ARN) 15:10 Frankfurt (FRA)
  • LH 16:15 Frankfurt (FRA) 17:55 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Pirmd 20.04.2020 07:55 - 14:25
  • LH 07:55 Split (SPU) 09:35 Munich (MUC)
  • LH 12:15 Munich (MUC) 14:25 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 6h 5m
Thu 09.04.2020 06:55 - 13:00
  • DY 06:55 Stockholm (ARN) 07:50 Gothenburg (GOT)
  • DY 10:30 Gothenburg (GOT) 13:00 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 25m
Thu 16.04.2020 13:40 - 20:05
  • DY 13:40 Split (SPU) 16:15 Gothenburg (GOT)
  • DY 19:05 Gothenburg (GOT) 20:05 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Piektd 17.04.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h
Piektd 24.04.2020 12:30 - 17:30
  • OS 12:30 Split (SPU) 13:50 Vienna (VIE)
  • OS 15:15 Vienna (VIE) 17:30 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Svētd 19.04.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 20m
Pirmd 27.04.2020 12:30 - 18:50
  • LX 12:30 Split (SPU) 14:25 Zürich (ZRH)
  • LX 16:25 Zürich (ZRH) 18:50 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 50m
Thu 23.04.2020 06:35 - 14:25
  • OS 06:35 Stockholm (ARN) 08:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h
Piektd 01.05.2020 12:30 - 17:30
  • OS 12:30 Split (SPU) 13:50 Vienna (VIE)
  • OS 15:15 Vienna (VIE) 17:30 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 45m
Trešd 01.04.2020 09:00 - 13:45
  • SK 09:00 Stockholm (ARN) 11:15 Frankfurt (FRA)
  • OU 12:05 Frankfurt (FRA) 13:45 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 2h 40m
Trešd 08.04.2020 13:00 - 15:40
  • DY 13:00 Split (SPU) 15:40 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 6h 5m
Thu 02.04.2020 06:55 - 13:00
  • DY 06:55 Stockholm (ARN) 07:50 Gothenburg (GOT)
  • DY 10:30 Gothenburg (GOT) 13:00 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 25m
Thu 09.04.2020 13:40 - 20:05
  • DY 13:40 Split (SPU) 16:15 Gothenburg (GOT)
  • DY 19:05 Gothenburg (GOT) 20:05 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Thu 02.04.2020 08:40 - 13:00
  • DY 08:40 Stockholm (ARN) 09:35 Gothenburg (GOT)
  • DY 10:30 Gothenburg (GOT) 13:00 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 25m
Thu 09.04.2020 13:40 - 20:05
  • DY 13:40 Split (SPU) 16:15 Gothenburg (GOT)
  • DY 19:05 Gothenburg (GOT) 20:05 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 28 pirms minūtēm.

 

Kārtot pēc datuma

Maijs, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Otrd 05.05.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 20m
Otrd 12.05.2020 15:15 - 22:35
  • OS 15:15 Split (SPU) 16:30 Vienna (VIE)
  • OS 20:20 Vienna (VIE) 22:35 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Otrd 12.05.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 20m
Otrd 19.05.2020 15:15 - 22:35
  • OS 15:15 Split (SPU) 16:30 Vienna (VIE)
  • OS 20:20 Vienna (VIE) 22:35 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 35m
Trešd 13.05.2020 10:00 - 14:35
  • JU 10:00 Stockholm (ARN) 12:35 Belgrade (BEG)
  • JU 13:35 Belgrade (BEG) 14:35 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 2h 40m
Trešd 20.05.2020 13:00 - 15:40
  • DY 13:00 Split (SPU) 15:40 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Otrd 12.05.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 25m
Otrd 19.05.2020 16:55 - 23:20
  • LH 16:55 Split (SPU) 18:15 Munich (MUC)
  • LH 21:10 Munich (MUC) 23:20 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 20m
Otrd 05.05.2020 11:50 - 16:10
  • LH 11:50 Stockholm (ARN) 14:00 Munich (MUC)
  • LH 14:50 Munich (MUC) 16:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h
Trešd 13.05.2020 12:30 - 17:30
  • OS 12:30 Split (SPU) 13:50 Vienna (VIE)
  • OS 15:15 Vienna (VIE) 17:30 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

Rādīt vairāk (52)

 

Kārtot pēc datuma

Jūnijs, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Trešd 03.06.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 2h 40m
Thu 11.06.2020 10:40 - 13:20
  • DY 10:40 Split (SPU) 13:20 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 30m
Svētd 07.06.2020 15:00 - 19:30
  • DY 15:00 Stockholm (ARN) 15:55 Gothenburg (GOT)
  • DY 17:00 Gothenburg (GOT) 19:30 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 2h 40m
Pirmd 15.06.2020 10:05 - 12:45
  • DY 10:05 Split (SPU) 12:45 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Trešd 03.06.2020 09:25 - 12:10
  • DY 09:25 Stockholm (ARN) 12:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 2h 45m
Trešd 10.06.2020 13:55 - 16:40
  • SK 13:55 Split (SPU) 16:40 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 35m
Pirmd 08.06.2020 10:00 - 14:35
  • JU 10:00 Stockholm (ARN) 12:35 Belgrade (BEG)
  • JU 13:35 Belgrade (BEG) 14:35 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 2h 40m
Pirmd 15.06.2020 10:05 - 12:45
  • DY 10:05 Split (SPU) 12:45 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 35m
Trešd 03.06.2020 10:00 - 14:35
  • JU 10:00 Stockholm (ARN) 12:35 Belgrade (BEG)
  • JU 13:35 Belgrade (BEG) 14:35 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 2h 40m
Thu 11.06.2020 10:40 - 13:20
  • DY 10:40 Split (SPU) 13:20 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

Rādīt vairāk (120)

 

Kārtot pēc datuma

Jūlijs, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Pirmd 27.07.2020 06:35 - 09:20
  • DY 06:35 Stockholm (ARN) 09:20 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 2h 40m
Otrd 04.08.2020 11:00 - 13:40
  • DY 11:00 Split (SPU) 13:40 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Piektd 24.07.2020 07:30 - 10:15
  • SK 07:30 Stockholm (ARN) 10:15 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 2h 40m
Sestd 01.08.2020 11:05 - 13:45
  • DY 11:05 Split (SPU) 13:45 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Piektd 24.07.2020 15:45 - 18:30
  • SK 15:45 Stockholm (ARN) 18:30 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 2h 40m
Sestd 01.08.2020 11:05 - 13:45
  • DY 11:05 Split (SPU) 13:45 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Pirmd 27.07.2020 07:25 - 10:10
  • SK 07:25 Stockholm (ARN) 10:10 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 2h 40m
Otrd 04.08.2020 11:00 - 13:40
  • DY 11:00 Split (SPU) 13:40 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Pirmd 27.07.2020 16:00 - 18:45
  • SK 16:00 Stockholm (ARN) 18:45 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 2h 40m
Otrd 04.08.2020 11:00 - 13:40
  • DY 11:00 Split (SPU) 13:40 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

Rādīt vairāk (87)

 

Kārtot pēc datuma

Augusts, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Otrd 18.08.2020 07:55 - 10:40
  • SK 07:55 Stockholm (ARN) 10:40 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 2h 40m
Trešd 26.08.2020 13:00 - 15:40
  • DY 13:00 Split (SPU) 15:40 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Otrd 11.08.2020 07:55 - 10:40
  • SK 07:55 Stockholm (ARN) 10:40 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 2h 40m
Trešd 19.08.2020 13:00 - 15:40
  • DY 13:00 Split (SPU) 15:40 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Trešd 12.08.2020 05:50 - 08:35
  • SK 05:50 Stockholm (ARN) 08:35 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 2h 40m
Trešd 19.08.2020 13:00 - 15:40
  • DY 13:00 Split (SPU) 15:40 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 25m
Trešd 19.08.2020 09:10 - 13:35
  • SK 09:10 Stockholm (ARN) 10:20 Copenhagen (CPH)
  • SK 11:20 Copenhagen (CPH) 13:35 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 2h 40m
Trešd 26.08.2020 13:00 - 15:40
  • DY 13:00 Split (SPU) 15:40 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 2h 45m
Pirmd 03.08.2020 06:35 - 09:20
  • DY 06:35 Stockholm (ARN) 09:20 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 2h 40m
Pirmd 10.08.2020 10:05 - 12:45
  • DY 10:05 Split (SPU) 12:45 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 29 pirms minūtēm.

Rādīt vairāk (144)

 

Kārtot pēc datuma

Septembris, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Otrd 08.09.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h
Trešd 16.09.2020 12:30 - 17:30
  • OS 12:30 Split (SPU) 13:50 Vienna (VIE)
  • OS 15:15 Vienna (VIE) 17:30 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 25 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 4h 50m
Trešd 09.09.2020 09:35 - 14:25
  • OS 09:35 Stockholm (ARN) 11:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h
Trešd 16.09.2020 12:30 - 17:30
  • OS 12:30 Split (SPU) 13:50 Vienna (VIE)
  • OS 15:15 Vienna (VIE) 17:30 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 25 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 50m
Piektd 11.09.2020 06:35 - 14:25
  • OS 06:35 Stockholm (ARN) 08:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 20m
Piektd 18.09.2020 15:15 - 22:35
  • OS 15:15 Split (SPU) 16:30 Vienna (VIE)
  • OS 20:20 Vienna (VIE) 22:35 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 25 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 50m
Piektd 11.09.2020 06:35 - 14:25
  • OS 06:35 Stockholm (ARN) 08:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 25m
Piektd 18.09.2020 16:55 - 23:20
  • LH 16:55 Split (SPU) 18:15 Munich (MUC)
  • LH 21:10 Munich (MUC) 23:20 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 25 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 50m
Sestd 05.09.2020 06:35 - 14:25
  • OS 06:35 Stockholm (ARN) 08:50 Vienna (VIE)
  • OS 13:10 Vienna (VIE) 14:25 Split (SPU)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 20m
Sestd 12.09.2020 15:15 - 22:35
  • OS 15:15 Split (SPU) 16:30 Vienna (VIE)
  • OS 20:20 Vienna (VIE) 22:35 Stockholm (ARN)
 

Atjaunināts 25 pirms minūtēm.

Rādīt vairāk (9)

Apskatiet citus īpašos galamērķus!

Berlīne, Vācija 23 EUR Londona, Lielbritānija 33 EUR Milāna Itālija 43 EUR Vīne, Austrija 49 EUR Roma, Itālija 56 EUR Porto, Portugāle 77 EUR Amsterdama, Nīderlande 84 EUR Lisabona, Portugāle 92 EUR Parīze, Francija 94 EUR Malaga, Spānija 109 EUR Valleta, Malta 109 EUR Nica, Francija 109 EUR Palma, Maljorka 109 EUR Barselona, Spānija 117 EUR Alikante, Spānija 119 EUR Atēna, Grieķija 122 EUR Dubrovniki, Horvātija 127 EUR Telaviva, Izraēla 130 EUR Korfu, Grieķija 132 EUR Roda, Grieķija 133 EUR Larnaka, Kipra 148 EUR Hanija, Krēta 151 EUR Valensija, Spānija 159 EUR Menorka, Spānija 161 EUR Madride, Spānija 165 EUR Ibiza, Spānija 167 EUR Faro, Portugāle 169 EUR Laspalmasa, Kanāriju salas 185 EUR Fuerteventura, Kanāriju salas 185 EUR Herakliona, Krēta 203 EUR Tenerife, Kanāriju salas 219 EUR Lansarote, Kanāriju salas 232 EUR Santorini, Grieķija, Grekland 235 EUR Dubaija, Saūda Arābija 259 EUR Abū Dabī, Saūda Arābija 286 EUR Ņujorka, ASV 319 EUR Pekina, Ķīna 347 EUR Sanfrancisko, ASV 390 EUR Ņūdeli, Indija 409 EUR Hongkonga, Ķīna 416 EUR Bangkoka, Taizeme 432 EUR Kualalumpura, Malaizija 438 EUR Maiami, Amerikas Savienotās Valstis 440 EUR Losandželosa, ASV 442 EUR Mumbaja, Indija 447 EUR Singapūra, Malaizija 494 EUR Malē, Maldīvija 496 EUR Kolombo (Šrilanka) 522 EUR Puketa, Taizeme 534 EUR Goa, Indija 595 EUR Denpasar, Bali 617 EUR