Santorini, Grieķija, Grekland

Lēti turp un atpakaļ no Rīgas līdz Santorini.

no Helsinkiem 196 EUR no Rīgas 216 EUR no Tallinas 239 EUR

Meklēt vairāk lidojumu no Rīgas līdz Santorini

Pasteidzies! Pārdošana un piedāvājumi ierobežotā laikā!

Kārtot pēc datuma

Jūnijs, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 30m
Otrd 09.06.2020 11:30 - 21:00
  • FR 11:30 Riga (RIX) 12:15 London (STN)
  • LS 15:05 London (STN) 21:00 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 15m
Otrd 16.06.2020 02:45 - 09:00
  • DY 02:45 Santorini (JTR) 05:25 Stockholm (ARN)
  • DY 07:00 Stockholm (ARN) 09:00 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 30m
Otrd 16.06.2020 11:30 - 21:00
  • FR 11:30 Riga (RIX) 12:15 London (STN)
  • LS 15:05 London (STN) 21:00 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 15m
Otrd 23.06.2020 02:45 - 09:00
  • DY 02:45 Santorini (JTR) 05:25 Stockholm (ARN)
  • DY 07:00 Stockholm (ARN) 09:00 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 30m
Otrd 16.06.2020 11:30 - 21:00
  • FR 11:30 Riga (RIX) 12:15 London (STN)
  • LS 15:05 London (STN) 21:00 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 8h 25m
Otrd 23.06.2020 02:45 - 11:10
  • DY 02:45 Santorini (JTR) 05:25 Stockholm (ARN)
  • BT 09:00 Stockholm (ARN) 11:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 45m
Trešd 24.06.2020 20:30 - 04:15
  • DY 20:30 Riga (RIX) 20:40 Stockholm (ARN)
  • DY 23:30 Stockholm (ARN) 04:15 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 45m
Thu 02.07.2020 04:00 - 11:45
  • DY 04:00 Santorini (JTR) 06:55 Oslo (OSL)
  • SK 09:15 Oslo (OSL) 11:45 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 30m
Otrd 16.06.2020 11:30 - 21:00
  • FR 11:30 Riga (RIX) 12:15 London (STN)
  • LS 15:05 London (STN) 21:00 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 45m
Thu 25.06.2020 04:00 - 11:45
  • DY 04:00 Santorini (JTR) 06:55 Oslo (OSL)
  • BT 09:15 Oslo (OSL) 11:45 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

Rādīt vairāk (9)

 

Kārtot pēc datuma

Jūlijs, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 45m
Trešd 29.07.2020 20:30 - 04:15
  • DY 20:30 Riga (RIX) 20:40 Stockholm (ARN)
  • DY 23:30 Stockholm (ARN) 04:15 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 45m
Sestd 08.08.2020 04:00 - 11:45
  • DY 04:00 Santorini (JTR) 06:55 Oslo (OSL)
  • BT 09:15 Oslo (OSL) 11:45 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 45m
Trešd 01.07.2020 20:30 - 04:15
  • DY 20:30 Riga (RIX) 20:40 Stockholm (ARN)
  • DY 23:30 Stockholm (ARN) 04:15 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 45m
Sestd 11.07.2020 04:00 - 11:45
  • DY 04:00 Santorini (JTR) 06:55 Oslo (OSL)
  • BT 09:15 Oslo (OSL) 11:45 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 30m
Pirmd 06.07.2020 18:30 - 02:00
  • BT 18:30 Riga (RIX) 18:45 Stockholm (ARN)
  • DY 21:15 Stockholm (ARN) 02:00 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 15m
Otrd 14.07.2020 02:45 - 09:00
  • DY 02:45 Santorini (JTR) 05:25 Stockholm (ARN)
  • DY 07:00 Stockholm (ARN) 09:00 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 30m
Pirmd 06.07.2020 18:30 - 02:00
  • BT 18:30 Riga (RIX) 18:45 Stockholm (ARN)
  • DY 21:15 Stockholm (ARN) 02:00 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 8h 25m
Otrd 14.07.2020 02:45 - 11:10
  • DY 02:45 Santorini (JTR) 05:25 Stockholm (ARN)
  • BT 09:00 Stockholm (ARN) 11:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 45m
Trešd 08.07.2020 20:30 - 04:15
  • DY 20:30 Riga (RIX) 20:40 Stockholm (ARN)
  • DY 23:30 Stockholm (ARN) 04:15 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 45m
Pirmd 20.07.2020 04:00 - 11:45
  • DY 04:00 Santorini (JTR) 06:55 Oslo (OSL)
  • BT 09:15 Oslo (OSL) 11:45 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 30m
Pirmd 13.07.2020 18:30 - 02:00
  • BT 18:30 Riga (RIX) 18:45 Stockholm (ARN)
  • DY 21:15 Stockholm (ARN) 02:00 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 15m
Otrd 21.07.2020 02:45 - 09:00
  • DY 02:45 Santorini (JTR) 05:25 Stockholm (ARN)
  • DY 07:00 Stockholm (ARN) 09:00 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 45m
Trešd 15.07.2020 20:30 - 04:15
  • DY 20:30 Riga (RIX) 20:40 Stockholm (ARN)
  • DY 23:30 Stockholm (ARN) 04:15 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 45m
Thu 23.07.2020 04:00 - 11:45
  • DY 04:00 Santorini (JTR) 06:55 Oslo (OSL)
  • BT 09:15 Oslo (OSL) 11:45 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 30m
Pirmd 13.07.2020 18:30 - 02:00
  • BT 18:30 Riga (RIX) 18:45 Stockholm (ARN)
  • DY 21:15 Stockholm (ARN) 02:00 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 8h 25m
Otrd 21.07.2020 02:45 - 11:10
  • DY 02:45 Santorini (JTR) 05:25 Stockholm (ARN)
  • BT 09:00 Stockholm (ARN) 11:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 10h 55m
Pirmd 06.07.2020 22:05 - 09:00
  • FR 22:05 Riga (RIX) 00:40 Barcelona (BCN)
  • VY 04:55 Barcelona (BCN) 09:00 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 15m
Otrd 14.07.2020 02:45 - 09:00
  • DY 02:45 Santorini (JTR) 05:25 Stockholm (ARN)
  • DY 07:00 Stockholm (ARN) 09:00 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 45m
Trešd 08.07.2020 20:30 - 04:15
  • DY 20:30 Riga (RIX) 20:40 Stockholm (ARN)
  • DY 23:30 Stockholm (ARN) 04:15 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 8h 5m
Thu 16.07.2020 06:50 - 14:55
  • V7 06:50 Santorini (JTR) 07:45 Athens (ATH)
  • BT 11:45 Athens (ATH) 14:55 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 10h 55m
Pirmd 06.07.2020 22:05 - 09:00
  • FR 22:05 Riga (RIX) 00:40 Barcelona (BCN)
  • VY 04:55 Barcelona (BCN) 09:00 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 8h 25m
Otrd 14.07.2020 02:45 - 11:10
  • DY 02:45 Santorini (JTR) 05:25 Stockholm (ARN)
  • BT 09:00 Stockholm (ARN) 11:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 45m
Trešd 29.07.2020 20:30 - 04:15
  • DY 20:30 Riga (RIX) 20:40 Stockholm (ARN)
  • DY 23:30 Stockholm (ARN) 04:15 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 45m
Piektd 07.08.2020 04:55 - 11:40
  • D8 04:55 Santorini (JTR) 07:15 Copenhagen (CPH)
  • BT 09:05 Copenhagen (CPH) 11:40 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 30m
Pirmd 13.07.2020 18:30 - 02:00
  • BT 18:30 Riga (RIX) 18:45 Stockholm (ARN)
  • DY 21:15 Stockholm (ARN) 02:00 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 35m
Otrd 21.07.2020 08:20 - 14:55
  • FR 08:20 Santorini (JTR) 09:10 Athens (ATH)
  • BT 11:45 Athens (ATH) 14:55 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 45m
Trešd 15.07.2020 20:30 - 04:15
  • DY 20:30 Riga (RIX) 20:40 Stockholm (ARN)
  • DY 23:30 Stockholm (ARN) 04:15 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 35m
Thu 23.07.2020 08:20 - 14:55
  • FR 08:20 Santorini (JTR) 09:10 Athens (ATH)
  • BT 11:45 Athens (ATH) 14:55 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 45m
Trešd 15.07.2020 20:30 - 04:15
  • DY 20:30 Riga (RIX) 20:40 Stockholm (ARN)
  • DY 23:30 Stockholm (ARN) 04:15 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 35m
Sestd 25.07.2020 08:20 - 14:55
  • FR 08:20 Santorini (JTR) 09:10 Athens (ATH)
  • BT 11:45 Athens (ATH) 14:55 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

 

Kārtot pēc datuma

Augusts, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 45m
Trešd 05.08.2020 20:30 - 04:15
  • DY 20:30 Riga (RIX) 20:40 Stockholm (ARN)
  • DY 23:30 Stockholm (ARN) 04:15 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 45m
Thu 13.08.2020 04:00 - 11:45
  • DY 04:00 Santorini (JTR) 06:55 Oslo (OSL)
  • BT 09:15 Oslo (OSL) 11:45 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 45m
Trešd 05.08.2020 20:30 - 04:15
  • DY 20:30 Riga (RIX) 20:40 Stockholm (ARN)
  • DY 23:30 Stockholm (ARN) 04:15 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 35m
Thu 13.08.2020 08:20 - 14:55
  • FR 08:20 Santorini (JTR) 09:10 Athens (ATH)
  • BT 11:45 Athens (ATH) 14:55 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 5m
Svētd 02.08.2020 18:05 - 03:10
  • SK 18:05 Riga (RIX) 18:45 Oslo (OSL)
  • DY 22:10 Oslo (OSL) 03:10 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 15m
Otrd 11.08.2020 02:45 - 09:00
  • DY 02:45 Santorini (JTR) 05:25 Stockholm (ARN)
  • DY 07:00 Stockholm (ARN) 09:00 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 5m
Svētd 02.08.2020 18:05 - 03:10
  • SK 18:05 Riga (RIX) 18:45 Oslo (OSL)
  • DY 22:10 Oslo (OSL) 03:10 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 45m
Thu 13.08.2020 04:00 - 11:45
  • DY 04:00 Santorini (JTR) 06:55 Oslo (OSL)
  • BT 09:15 Oslo (OSL) 11:45 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 5m
Svētd 02.08.2020 18:05 - 03:10
  • SK 18:05 Riga (RIX) 18:45 Oslo (OSL)
  • DY 22:10 Oslo (OSL) 03:10 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 8h 25m
Otrd 11.08.2020 02:45 - 11:10
  • DY 02:45 Santorini (JTR) 05:25 Stockholm (ARN)
  • BT 09:00 Stockholm (ARN) 11:10 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

Rādīt vairāk (4)

 

Oktobris, 2020

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 40m
Otrd 13.10.2020 07:35 - 15:15
  • BT 07:35 Riga (RIX) 08:40 Vienna (VIE)
  • OE 12:00 Vienna (VIE) 15:15 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 5h 40m
Otrd 20.10.2020 16:00 - 21:40
  • OE 16:00 Santorini (JTR) 17:15 Vienna (VIE)
  • BT 18:45 Vienna (VIE) 21:40 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 11h 40m
Otrd 06.10.2020 07:50 - 19:30
  • BT 07:50 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 13:40 London (LGW) 19:30 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 35m
Thu 15.10.2020 08:20 - 14:55
  • FR 08:20 Santorini (JTR) 09:10 Athens (ATH)
  • BT 11:45 Athens (ATH) 14:55 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 11h 40m
Otrd 06.10.2020 07:50 - 19:30
  • BT 07:50 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 13:40 London (LGW) 19:30 Santorini (JTR)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 35m
Otrd 13.10.2020 08:20 - 14:55
  • FR 08:20 Santorini (JTR) 09:10 Athens (ATH)
  • BT 11:45 Athens (ATH) 14:55 Riga (RIX)
 

Atjaunināts mazāk nekā pirms 2 st..


Apskatiet citus īpašos galamērķus!

Vīne, Austrija 23 EUR Londona, Lielbritānija 71 EUR Madride, Spānija 74 EUR Barselona, Spānija 76 EUR Berlīne, Vācija 78 EUR Milāna Itālija 79 EUR Telaviva, Izraēla 87 EUR Tenerife, Kanāriju salas 90 EUR Palma, Maljorka 96 EUR Malaga, Spānija 97 EUR Faro, Portugāle 101 EUR Valleta, Malta 101 EUR Lisabona, Portugāle 103 EUR Roda, Grieķija 112 EUR Alikante, Spānija 112 EUR Parīze, Francija 116 EUR Herakliona, Krēta 118 EUR Nica, Francija 118 EUR Atēna, Grieķija 128 EUR Hanija, Krēta 132 EUR Roma, Itālija 132 EUR Splita, Horvātija 135 EUR Ibiza, Spānija 138 EUR Žirona, Spānija 140 EUR Valensija, Spānija 145 EUR Amsterdama, Nīderlande 146 EUR Korfu, Grieķija 150 EUR Larnaka, Kipra 177 EUR Menorka, Spānija 181 EUR Dubrovniki, Horvātija 190 EUR Laspalmasa, Kanāriju salas 193 EUR Fuerteventura, Kanāriju salas 204 EUR Maiami, Amerikas Savienotās Valstis 274 EUR Losandželosa, ASV 276 EUR Dubaija, Saūda Arābija 280 EUR Ņujorka, ASV 291 EUR Pekina, Ķīna 357 EUR Abū Dabī, Saūda Arābija 370 EUR Hongkonga, Ķīna 419 EUR Ņūdeli, Indija 421 EUR Sanfrancisko, ASV 457 EUR Bangkoka, Taizeme 471 EUR Mumbaja, Indija 526 EUR Singapūra, Malaizija 544 EUR Kualalumpura, Malaizija 550 EUR Kolombo (Šrilanka) 600 EUR Malē, Maldīvija 609 EUR