Hanija, Krēta

Lēti turp un atpakaļ no Helsinkiem līdz Hanijai.

no Helsinkiem 135 EUR no Stokholmas 192 EUR

Meklēt vairāk lidojumu no Helsinkiem līdz Hanijai

Pasteidzies! Pārdošana un piedāvājumi ierobežotā laikā!

Kārtot pēc datuma

Maijs, 2021

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 55m
Trešd 19.05.2021 07:05 - 11:00
  • D8 07:05 Helsinki (HEL) 11:00 Chania (CHQ)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 50m
Trešd 26.05.2021 11:45 - 15:35
  • D8 11:45 Chania (CHQ) 15:35 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts 50 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 55m
Trešd 12.05.2021 07:05 - 11:00
  • D8 07:05 Helsinki (HEL) 11:00 Chania (CHQ)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 50m
Svētd 23.05.2021 10:45 - 14:35
  • D8 10:45 Chania (CHQ) 14:35 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts 50 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 55m
Trešd 12.05.2021 07:05 - 11:00
  • D8 07:05 Helsinki (HEL) 11:00 Chania (CHQ)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 50m
Trešd 19.05.2021 11:45 - 15:35
  • D8 11:45 Chania (CHQ) 15:35 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts 50 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 55m
Svētd 16.05.2021 06:05 - 10:00
  • D8 06:05 Helsinki (HEL) 10:00 Chania (CHQ)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 50m
Trešd 26.05.2021 11:45 - 15:35
  • D8 11:45 Chania (CHQ) 15:35 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts 50 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 55m
Trešd 19.05.2021 07:05 - 11:00
  • D8 07:05 Helsinki (HEL) 11:00 Chania (CHQ)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 50m
Svētd 30.05.2021 10:45 - 14:35
  • D8 10:45 Chania (CHQ) 14:35 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts 50 pirms minūtēm.

Rādīt vairāk (90)

 

Kārtot pēc datuma

Jūnijs, 2021

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 55m
Trešd 02.06.2021 07:05 - 11:00
  • D8 07:05 Helsinki (HEL) 11:00 Chania (CHQ)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 30m
Piektd 11.06.2021 06:20 - 12:50
  • A3 06:20 Chania (CHQ) 07:10 Athens (ATH)
  • A3 09:05 Athens (ATH) 12:50 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts 50 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 55m
Trešd 02.06.2021 07:05 - 11:00
  • D8 07:05 Helsinki (HEL) 11:00 Chania (CHQ)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 50m
Trešd 09.06.2021 11:45 - 15:35
  • D8 11:45 Chania (CHQ) 15:35 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts 50 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 55m
Trešd 02.06.2021 07:05 - 11:00
  • D8 07:05 Helsinki (HEL) 11:00 Chania (CHQ)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 8h 55m
Trešd 09.06.2021 14:45 - 23:40
  • U2 14:45 Chania (CHQ) 16:50 London (LGW)
  • D8 18:50 London (LGW) 23:40 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts 49 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 55m
Trešd 02.06.2021 07:05 - 11:00
  • D8 07:05 Helsinki (HEL) 11:00 Chania (CHQ)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 8h 55m
Piektd 11.06.2021 14:45 - 23:40
  • U2 14:45 Chania (CHQ) 16:50 London (LGW)
  • D8 18:50 London (LGW) 23:40 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts 49 pirms minūtēm.

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 50m
Otrd 01.06.2021 15:55 - 23:45
  • D8 15:55 Helsinki (HEL) 19:35 Athens (ATH)
  • FR 22:45 Athens (ATH) 23:45 Chania (CHQ)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 50m
Trešd 09.06.2021 11:45 - 15:35
  • D8 11:45 Chania (CHQ) 15:35 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts 49 pirms minūtēm.

Rādīt vairāk (1)

Apskatiet citus īpašos galamērķus!

Vīne, Austrija 20 EUR Milāna Itālija 21 EUR Londona, Lielbritānija 25 EUR Malaga, Spānija 46 EUR Berlīne, Vācija 56 EUR Parīze, Francija 76 EUR Atēna, Grieķija 99 EUR Barselona, Spānija 102 EUR Madride, Spānija 110 EUR Lisabona, Portugāle 117 EUR Valleta, Malta 117 EUR Palma, Maljorka 120 EUR Amsterdama, Nīderlande 123 EUR Roda, Grieķija 137 EUR Laspalmasa, Kanāriju salas 139 EUR Roma, Itālija 139 EUR Splita, Horvātija 140 EUR Larnaka, Kipra 167 EUR Telaviva, Izraēla 180 EUR Dubrovniki, Horvātija 180 EUR Tenerife, Kanāriju salas 270 EUR Ņujorka, ASV 402 EUR