Atēna, Grieķija

Lēti turp un atpakaļ no Helsinkiem līdz Atēnai.

no Tallinas 110 EUR no Helsinkiem 162 EUR no Rīgas 181 EUR

Meklēt vairāk lidojumu no Helsinkiem līdz Atēnai

Pasteidzies! Pārdošana un piedāvājumi ierobežotā laikā!

Marts, 2021

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 20m
Pirmd 29.03.2021 11:20 - 19:40
  • SK 11:20 Helsinki (HEL) 11:20 Stockholm (ARN)
  • SK 15:00 Stockholm (ARN) 19:40 Athens (ATH)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 45m
Piektd 09.04.2021 09:05 - 12:50
  • A3 09:05 Athens (ATH) 12:50 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

 

Kārtot pēc datuma

Aprīlis, 2021

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 15m
Sestd 17.04.2021 10:45 - 20:00
  • U2 10:45 Helsinki (HEL) 11:50 Berlin (BER)
  • FR 16:10 Berlin (BER) 20:00 Athens (ATH)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 45m
Pirmd 26.04.2021 09:05 - 12:50
  • A3 09:05 Athens (ATH) 12:50 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 35m
Trešd 07.04.2021 13:40 - 17:15
  • A3 13:40 Helsinki (HEL) 17:15 Athens (ATH)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 45m
Piektd 16.04.2021 09:05 - 12:50
  • A3 09:05 Athens (ATH) 12:50 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 30m
Sestd 17.04.2021 10:45 - 19:15
  • U2 10:45 Helsinki (HEL) 11:50 Berlin (BER)
  • U2 15:20 Berlin (BER) 19:15 Athens (ATH)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 45m
Pirmd 26.04.2021 09:05 - 12:50
  • A3 09:05 Athens (ATH) 12:50 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 15m
Sestd 03.04.2021 10:45 - 20:00
  • U2 10:45 Helsinki (HEL) 11:50 Berlin (BER)
  • FR 16:10 Berlin (BER) 20:00 Athens (ATH)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 45m
Pirmd 12.04.2021 09:05 - 12:50
  • A3 09:05 Athens (ATH) 12:50 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 8h 30m
Sestd 03.04.2021 10:45 - 19:15
  • U2 10:45 Helsinki (HEL) 11:50 Berlin (BER)
  • U2 15:20 Berlin (BER) 19:15 Athens (ATH)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 45m
Pirmd 12.04.2021 09:05 - 12:50
  • A3 09:05 Athens (ATH) 12:50 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

Rādīt vairāk (16)

 

Kārtot pēc datuma

Maijs, 2021

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 35m
Pirmd 10.05.2021 13:40 - 17:15
  • A3 13:40 Helsinki (HEL) 17:15 Athens (ATH)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 45m
Thu 20.05.2021 12:45 - 19:30
  • SK 12:45 Athens (ATH) 15:20 Stockholm (ARN)
  • SK 17:35 Stockholm (ARN) 19:30 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 35m
Piektd 14.05.2021 13:40 - 17:15
  • A3 13:40 Helsinki (HEL) 17:15 Athens (ATH)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 8h 50m
Svētd 23.05.2021 11:30 - 20:20
  • U2 11:30 Athens (ATH) 13:45 Berlin (BER)
  • U2 17:20 Berlin (BER) 20:20 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 15m
Sestd 15.05.2021 10:45 - 20:00
  • U2 10:45 Helsinki (HEL) 11:50 Berlin (BER)
  • FR 16:10 Berlin (BER) 20:00 Athens (ATH)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 45m
Pirmd 24.05.2021 09:05 - 12:50
  • A3 09:05 Athens (ATH) 12:50 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 9h 15m
Sestd 22.05.2021 10:45 - 20:00
  • U2 10:45 Helsinki (HEL) 11:50 Berlin (BER)
  • FR 16:10 Berlin (BER) 20:00 Athens (ATH)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 45m
Pirmd 31.05.2021 09:05 - 12:50
  • A3 09:05 Athens (ATH) 12:50 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 7h 30m
Piektd 28.05.2021 10:45 - 18:15
  • U2 10:45 Helsinki (HEL) 11:50 Berlin (BER)
  • FR 14:25 Berlin (BER) 18:15 Athens (ATH)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 45m
Piektd 04.06.2021 09:05 - 12:50
  • A3 09:05 Athens (ATH) 12:50 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

Rādīt vairāk (3)

 

Jūnijs, 2021

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 35m
Pirmd 28.06.2021 13:40 - 17:15
  • A3 13:40 Helsinki (HEL) 17:15 Athens (ATH)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 45m
Pirmd 05.07.2021 09:05 - 12:50
  • A3 09:05 Athens (ATH) 12:50 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 35m
Pirmd 28.06.2021 13:40 - 17:15
  • A3 13:40 Helsinki (HEL) 17:15 Athens (ATH)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 45m
Piektd 09.07.2021 09:05 - 12:50
  • A3 09:05 Athens (ATH) 12:50 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 35m
Pirmd 07.06.2021 13:40 - 17:15
  • A3 13:40 Helsinki (HEL) 17:15 Athens (ATH)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 45m
Thu 17.06.2021 12:45 - 19:30
  • SK 12:45 Athens (ATH) 15:20 Stockholm (ARN)
  • SK 17:35 Stockholm (ARN) 19:30 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

 

Jūlijs, 2021

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 35m
Piektd 23.07.2021 13:40 - 17:15
  • A3 13:40 Helsinki (HEL) 17:15 Athens (ATH)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 45m
Piektd 30.07.2021 09:05 - 12:50
  • A3 09:05 Athens (ATH) 12:50 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 35m
Piektd 30.07.2021 13:40 - 17:15
  • A3 13:40 Helsinki (HEL) 17:15 Athens (ATH)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 3h 45m
Piektd 06.08.2021 09:05 - 12:50
  • A3 09:05 Athens (ATH) 12:50 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 35m
Piektd 23.07.2021 13:40 - 17:15
  • A3 13:40 Helsinki (HEL) 17:15 Athens (ATH)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 7h 55m
Otrd 03.08.2021 11:45 - 19:40
  • BT 11:45 Athens (ATH) 14:55 Riga (RIX)
  • BT 18:40 Riga (RIX) 19:40 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

 

Augusts, 2021

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 35m
Piektd 13.08.2021 13:40 - 17:15
  • A3 13:40 Helsinki (HEL) 17:15 Athens (ATH)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 5m
Otrd 24.08.2021 13:25 - 19:30
  • SK 13:25 Athens (ATH) 16:00 Stockholm (ARN)
  • SK 17:35 Stockholm (ARN) 19:30 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 35m
Pirmd 16.08.2021 13:40 - 17:15
  • A3 13:40 Helsinki (HEL) 17:15 Athens (ATH)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 5m
Otrd 24.08.2021 13:25 - 19:30
  • SK 13:25 Athens (ATH) 16:00 Stockholm (ARN)
  • SK 17:35 Stockholm (ARN) 19:30 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..

ĀRPUSĒ      Ilgums: 3h 35m
Pirmd 16.08.2021 13:40 - 17:15
  • A3 13:40 Helsinki (HEL) 17:15 Athens (ATH)

ATGRIEŠANĀS      Ilgums: 6h 45m
Thu 26.08.2021 12:45 - 19:30
  • SK 12:45 Athens (ATH) 15:20 Stockholm (ARN)
  • SK 17:35 Stockholm (ARN) 19:30 Helsinki (HEL)
 

Atjaunināts pirms vairāk nekā 1 st..


Apskatiet citus īpašos galamērķus!

Vīne, Austrija 21 EUR Milāna Itālija 21 EUR Londona, Lielbritānija 40 EUR Berlīne, Vācija 56 EUR Madride, Spānija 92 EUR Barselona, Spānija 103 EUR Parīze, Francija 109 EUR Malaga, Spānija 116 EUR Valleta, Malta 123 EUR Palma, Maljorka 126 EUR Faro, Portugāle 135 EUR Lisabona, Portugāle 140 EUR Amsterdama, Nīderlande 145 EUR Splita, Horvātija 150 EUR Laspalmasa, Kanāriju salas 159 EUR Telaviva, Izraēla 190 EUR Larnaka, Kipra 192 EUR Dubrovniki, Horvātija 202 EUR Hanija, Krēta 204 EUR Roda, Grieķija 240 EUR Fuerteventura, Kanāriju salas 274 EUR Ņujorka, ASV 434 EUR