Rodos, Kreikka

Halvat lentoliput Tallinnasta Rodokselle.

Tukholmasta 124 EUR Riiasta 177 EUR Helsingistä 185 EUR Tallinnasta 241 EUR

Etsi lisää lentoja Tallinnasta Rodokselle

Toimi nopeasti! Alennuksia ja tarjouksia vain rajoitetun ajan!

Lokakuu, 2019

LÄHTÖ      Kesto: 7h 45m
To 10.10.2019 06:45 - 14:30
  • BT 06:45 Tallinn (TLL) 08:05 Vienna (VIE)
  • OE 10:55 Vienna (VIE) 14:30 Rhodes (RHO)

PALUU      Kesto: 6h 10m
Pe 18.10.2019 20:40 - 02:50
  • A3 20:40 Rhodes (RHO) 21:40 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 
LÄHTÖ      Kesto: 12h 10m
To 10.10.2019 23:25 - 11:35
  • U2 23:25 Tallinn (TLL) 00:35 London (LGW)
  • U2 05:30 London (LGW) 11:35 Rhodes (RHO)

PALUU      Kesto: 6h 10m
Pe 18.10.2019 20:40 - 02:50
  • A3 20:40 Rhodes (RHO) 21:40 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

 

Huhtikuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 7h 45m
To 23.04.2020 06:45 - 14:30
  • BT 06:45 Tallinn (TLL) 08:05 Vienna (VIE)
  • OE 10:55 Vienna (VIE) 14:30 Rhodes (RHO)

PALUU      Kesto: 7h 20m
Pe 01.05.2020 11:45 - 19:05
  • BT 11:45 Rhodes (RHO) 15:25 Riga (RIX)
  • BT 18:15 Riga (RIX) 19:05 Tallinn (TLL)
 
LÄHTÖ      Kesto: 5h 5m
Pe 24.04.2020 05:45 - 10:50
  • BT 05:45 Tallinn (TLL) 06:35 Riga (RIX)
  • BT 07:15 Riga (RIX) 10:50 Rhodes (RHO)

PALUU      Kesto: 7h 20m
Pe 01.05.2020 11:45 - 19:05
  • BT 11:45 Rhodes (RHO) 15:25 Riga (RIX)
  • BT 18:15 Riga (RIX) 19:05 Tallinn (TLL)
 

 

Järjestä päivämäärän mukaan

Toukokuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 5h 40m
To 28.05.2020 03:35 - 09:15
  • A3 03:35 Tallinn (TLL) 07:00 Athens (ATH)
  • A3 08:15 Athens (ATH) 09:15 Rhodes (RHO)

PALUU      Kesto: 7h 20m
Pe 05.06.2020 11:45 - 19:05
  • BT 11:45 Rhodes (RHO) 15:25 Riga (RIX)
  • BT 18:15 Riga (RIX) 19:05 Tallinn (TLL)
 
LÄHTÖ      Kesto: 5h 5m
Pe 01.05.2020 05:45 - 10:50
  • BT 05:45 Tallinn (TLL) 06:35 Riga (RIX)
  • BT 07:15 Riga (RIX) 10:50 Rhodes (RHO)

PALUU      Kesto: 7h 20m
Pe 08.05.2020 11:45 - 19:05
  • BT 11:45 Rhodes (RHO) 15:25 Riga (RIX)
  • BT 18:15 Riga (RIX) 19:05 Tallinn (TLL)
 
LÄHTÖ      Kesto: 5h 5m
Pe 08.05.2020 05:45 - 10:50
  • BT 05:45 Tallinn (TLL) 06:35 Riga (RIX)
  • BT 07:15 Riga (RIX) 10:50 Rhodes (RHO)

PALUU      Kesto: 7h 20m
Pe 15.05.2020 11:45 - 19:05
  • BT 11:45 Rhodes (RHO) 15:25 Riga (RIX)
  • BT 18:15 Riga (RIX) 19:05 Tallinn (TLL)
 
LÄHTÖ      Kesto: 5h 5m
Pe 15.05.2020 05:45 - 10:50
  • BT 05:45 Tallinn (TLL) 06:35 Riga (RIX)
  • BT 07:15 Riga (RIX) 10:50 Rhodes (RHO)

PALUU      Kesto: 7h 20m
Pe 22.05.2020 11:45 - 19:05
  • BT 11:45 Rhodes (RHO) 15:25 Riga (RIX)
  • BT 18:15 Riga (RIX) 19:05 Tallinn (TLL)
 
LÄHTÖ      Kesto: 5h 5m
Pe 22.05.2020 05:45 - 10:50
  • BT 05:45 Tallinn (TLL) 06:35 Riga (RIX)
  • BT 07:15 Riga (RIX) 10:50 Rhodes (RHO)

PALUU      Kesto: 7h 20m
Pe 29.05.2020 11:45 - 19:05
  • BT 11:45 Rhodes (RHO) 15:25 Riga (RIX)
  • BT 18:15 Riga (RIX) 19:05 Tallinn (TLL)
 
Näytä lisää (2)

 

Järjestä päivämäärän mukaan

Kesäkuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 7h 45m
To 25.06.2020 06:45 - 14:30
  • BT 06:45 Tallinn (TLL) 08:05 Vienna (VIE)
  • OE 10:55 Vienna (VIE) 14:30 Rhodes (RHO)

PALUU      Kesto: 5h 45m
Pe 03.07.2020 21:05 - 02:50
  • A3 21:05 Rhodes (RHO) 22:05 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 
LÄHTÖ      Kesto: 5h 5m
Pe 26.06.2020 05:45 - 10:50
  • BT 05:45 Tallinn (TLL) 06:35 Riga (RIX)
  • BT 07:15 Riga (RIX) 10:50 Rhodes (RHO)

PALUU      Kesto: 5h 45m
Pe 03.07.2020 21:05 - 02:50
  • A3 21:05 Rhodes (RHO) 22:05 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 
LÄHTÖ      Kesto: 5h 5m
Pe 05.06.2020 05:45 - 10:50
  • BT 05:45 Tallinn (TLL) 06:35 Riga (RIX)
  • BT 07:15 Riga (RIX) 10:50 Rhodes (RHO)

PALUU      Kesto: 5h 45m
Pe 12.06.2020 21:05 - 02:50
  • A3 21:05 Rhodes (RHO) 22:05 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 
LÄHTÖ      Kesto: 7h 45m
To 18.06.2020 06:45 - 14:30
  • BT 06:45 Tallinn (TLL) 08:05 Vienna (VIE)
  • OE 10:55 Vienna (VIE) 14:30 Rhodes (RHO)

PALUU      Kesto: 8h 15m
Pe 26.06.2020 01:45 - 10:00
  • DY 01:45 Rhodes (RHO) 04:35 Stockholm (ARN)
  • BT 07:50 Stockholm (ARN) 10:00 Tallinn (TLL)
 
LÄHTÖ      Kesto: 5h 5m
Pe 19.06.2020 05:45 - 10:50
  • BT 05:45 Tallinn (TLL) 06:35 Riga (RIX)
  • BT 07:15 Riga (RIX) 10:50 Rhodes (RHO)

PALUU      Kesto: 8h 15m
Pe 26.06.2020 01:45 - 10:00
  • DY 01:45 Rhodes (RHO) 04:35 Stockholm (ARN)
  • BT 07:50 Stockholm (ARN) 10:00 Tallinn (TLL)
 
Näytä lisää (10)

Tutustu muihin erikoiskohteisiin!

Pariisi, Ranska 23 EUR Berliini, Saksa 23 EUR Lontoo, Iso-Britannia 25 EUR Milano, Italia 30 EUR Valleta, Malta 35 EUR Wien, Itävalta 35 EUR Barcelona, Espanja 40 EUR Malaga, Espanja 48 EUR Madrid, Espanja 63 EUR Palma, Mallorca 64 EUR Porto, Portugali 74 EUR Lissabon, Portugali 77 EUR Rooma, Italia 77 EUR Ibiza, Espanja 78 EUR Valencia, Espanja 82 EUR Amsterdam, Alankomaat 84 EUR Alicante, Espanja 91 EUR Las Palmas, Kanariansaaret 91 EUR Faro, Portugali 93 EUR Split, Kroatia 106 EUR Heraklion, Kreeta 111 EUR Ateena, Kreikka 118 EUR Girona, Espanja 122 EUR Tel Aviv, Israel 125 EUR Dubrovnik, Kroatia 130 EUR Nizza, Ranska 131 EUR Teneriffa, Kanariansaaret 134 EUR Larnaca, Kypros 137 EUR Hania, Kreeta 141 EUR Menorca, Espanja 142 EUR Lanzarote, Kanariansaaret 144 EUR Fuerteventura, Kanariansaaret 146 EUR Korfu, Kreikka 164 EUR Madeira, Portugali 177 EUR Dubai, Yhdistyneet arabiemiirikunnat 221 EUR Santorini, Kreikka 227 EUR New York, Yhdysvallat 229 EUR Los Angeles, Yhdysvallat 242 EUR Abu Dhabi, Yhdistyneet arabiemiirikunnat 252 EUR Miami, Yhdysvallat 272 EUR Hongkong, Kiina 348 EUR Bangkok, Thaimaa 349 EUR Peking, Kiina 365 EUR San Francisco, Yhdysvallat 384 EUR New Delhi, Intia 396 EUR Kuala Lumpur, Malesia 450 EUR Malé, Malediivit 472 EUR Singapore, Malesia 483 EUR Mumbai, Intia 484 EUR Colombo, Sri Lanka 526 EUR Phuket, Thaimaa 531 EUR Goa, Intia 570 EUR Denpasar, Bali 629 EUR Sydney, Australia 743 EUR