Santorini, Kreikka

Halvat lentoliput Riiasta Santoriniin.

Helsingistä 227 EUR Tallinnasta 256 EUR Riiasta 271 EUR

Etsi lisää lentoja Riiasta Santoriniin

Toimi nopeasti! Alennuksia ja tarjouksia vain rajoitetun ajan!

Lokakuu, 2019

LÄHTÖ      Kesto: 9h
Ke 30.10.2019 09:05 - 18:05
  • BT 09:05 Riga (RIX) 10:00 London (LGW)
  • U2 12:10 London (LGW) 18:05 Santorini (JTR)

PALUU      Kesto: 6h 5m
Ke 06.11.2019 08:25 - 14:30
  • OA 08:25 Santorini (JTR) 09:10 Athens (ATH)
  • BT 11:20 Athens (ATH) 14:30 Riga (RIX)
 

 

Kesäkuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 9h 55m
To 25.06.2020 18:15 - 04:10
  • BT 18:15 Riga (RIX) 18:50 Copenhagen (CPH)
  • D8 23:50 Copenhagen (CPH) 04:10 Santorini (JTR)

PALUU      Kesto: 7h 45m
La 04.07.2020 04:00 - 11:45
  • DY 04:00 Santorini (JTR) 06:55 Oslo (OSL)
  • BT 09:15 Oslo (OSL) 11:45 Riga (RIX)
 
LÄHTÖ      Kesto: 9h 55m
To 25.06.2020 18:15 - 04:10
  • BT 18:15 Riga (RIX) 18:50 Copenhagen (CPH)
  • D8 23:50 Copenhagen (CPH) 04:10 Santorini (JTR)

PALUU      Kesto: 6h 45m
Pe 03.07.2020 04:55 - 11:40
  • D8 04:55 Santorini (JTR) 07:15 Copenhagen (CPH)
  • BT 09:05 Copenhagen (CPH) 11:40 Riga (RIX)
 
LÄHTÖ      Kesto: 7h 50m
Ke 24.06.2020 20:25 - 04:15
  • DY 20:25 Riga (RIX) 20:35 Stockholm (ARN)
  • DY 23:30 Stockholm (ARN) 04:15 Santorini (JTR)

PALUU      Kesto: 7h 45m
To 02.07.2020 04:00 - 11:45
  • DY 04:00 Santorini (JTR) 06:55 Oslo (OSL)
  • BT 09:15 Oslo (OSL) 11:45 Riga (RIX)
 

 

Heinäkuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 9h 55m
To 09.07.2020 18:15 - 04:10
  • BT 18:15 Riga (RIX) 18:50 Copenhagen (CPH)
  • D8 23:50 Copenhagen (CPH) 04:10 Santorini (JTR)

PALUU      Kesto: 6h 45m
Pe 17.07.2020 04:55 - 11:40
  • D8 04:55 Santorini (JTR) 07:15 Copenhagen (CPH)
  • BT 09:05 Copenhagen (CPH) 11:40 Riga (RIX)
 

Tutustu muihin erikoiskohteisiin!

Pariisi, Ranska 23 EUR Lontoo, Iso-Britannia 25 EUR Berliini, Saksa 30 EUR Barcelona, Espanja 35 EUR Valleta, Malta 35 EUR Wien, Itävalta 35 EUR Malaga, Espanja 52 EUR Milano, Italia 55 EUR Palma, Mallorca 59 EUR Madrid, Espanja 60 EUR Lissabon, Portugali 70 EUR Ibiza, Espanja 78 EUR Amsterdam, Alankomaat 84 EUR Las Palmas, Kanariansaaret 89 EUR Faro, Portugali 93 EUR Split, Kroatia 106 EUR Valencia, Espanja 108 EUR Heraklion, Kreeta 111 EUR Tel Aviv, Israel 114 EUR Rooma, Italia 115 EUR Ateena, Kreikka 119 EUR Alicante, Espanja 120 EUR Dubrovnik, Kroatia 128 EUR Nizza, Ranska 130 EUR Rodos, Kreikka 132 EUR Teneriffa, Kanariansaaret 133 EUR Girona, Espanja 140 EUR Hania, Kreeta 140 EUR Fuerteventura, Kanariansaaret 146 EUR Porto, Portugali 149 EUR Menorca, Espanja 154 EUR Korfu, Kreikka 162 EUR Madeira, Portugali 198 EUR Larnaca, Kypros 198 EUR Lanzarote, Kanariansaaret 210 EUR Dubai, Yhdistyneet arabiemiirikunnat 221 EUR New York, Yhdysvallat 222 EUR Los Angeles, Yhdysvallat 244 EUR Miami, Yhdysvallat 261 EUR Abu Dhabi, Yhdistyneet arabiemiirikunnat 317 EUR Hongkong, Kiina 350 EUR Bangkok, Thaimaa 350 EUR Peking, Kiina 365 EUR San Francisco, Yhdysvallat 370 EUR New Delhi, Intia 407 EUR Mumbai, Intia 435 EUR Kuala Lumpur, Malesia 458 EUR Singapore, Malesia 461 EUR Malé, Malediivit 471 EUR Phuket, Thaimaa 534 EUR Goa, Intia 580 EUR Colombo, Sri Lanka 620 EUR Denpasar, Bali 629 EUR Sydney, Australia 767 EUR