Ateena, Kreikka

Halvat lentoliput Riiasta Ateenaan.

Helsingistä 136 EUR Riiasta 136 EUR Tallinnasta 152 EUR

Etsi lisää lentoja Riiasta Ateenaan

Toimi nopeasti! Alennuksia ja tarjouksia vain rajoitetun ajan!

Huhtikuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 3h 10m
Ti 14.04.2020 07:55 - 11:05
  • BT 07:55 Riga (RIX) 11:05 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 3h 10m
To 23.04.2020 11:45 - 14:55
  • BT 11:45 Athens (ATH) 14:55 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 3h 10m
To 16.04.2020 07:55 - 11:05
  • BT 07:55 Riga (RIX) 11:05 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 3h 10m
To 23.04.2020 11:45 - 14:55
  • BT 11:45 Athens (ATH) 14:55 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 8h 15m
Ke 29.04.2020 12:30 - 20:45
  • TK 12:30 Riga (RIX) 15:30 Istanbul (IST)
  • TK 19:10 Istanbul (IST) 20:45 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 9h 20m
Pe 08.05.2020 06:20 - 15:40
  • FR 06:20 Athens (ATH) 08:45 Brussels (CRL)
  • FR 12:15 Brussels (CRL) 15:40 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

 

Järjestä päivämäärän mukaan

Toukokuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 9h 15m
To 07.05.2020 13:30 - 22:45
  • W6 13:30 Riga (RIX) 14:55 Eindhoven (EIN)
  • FR 18:35 Eindhoven (EIN) 22:45 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 9h 20m
Pe 15.05.2020 06:20 - 15:40
  • FR 06:20 Athens (ATH) 08:45 Brussels (CRL)
  • FR 12:15 Brussels (CRL) 15:40 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 3h 10m
Ti 12.05.2020 07:55 - 11:05
  • BT 07:55 Riga (RIX) 11:05 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 9h 20m
Pe 22.05.2020 06:20 - 15:40
  • FR 06:20 Athens (ATH) 08:45 Brussels (CRL)
  • FR 12:15 Brussels (CRL) 15:40 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 3h 10m
To 14.05.2020 07:55 - 11:05
  • BT 07:55 Riga (RIX) 11:05 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 9h 20m
Pe 22.05.2020 06:20 - 15:40
  • FR 06:20 Athens (ATH) 08:45 Brussels (CRL)
  • FR 12:15 Brussels (CRL) 15:40 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 9h 15m
To 14.05.2020 13:30 - 22:45
  • W6 13:30 Riga (RIX) 14:55 Eindhoven (EIN)
  • FR 18:35 Eindhoven (EIN) 22:45 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 9h 20m
Pe 22.05.2020 06:20 - 15:40
  • FR 06:20 Athens (ATH) 08:45 Brussels (CRL)
  • FR 12:15 Brussels (CRL) 15:40 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 10h 20m
Pe 15.05.2020 11:35 - 21:55
  • FR 11:35 Riga (RIX) 14:10 Barcelona (BCN)
  • FR 18:05 Barcelona (BCN) 21:55 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 9h 20m
Pe 22.05.2020 06:20 - 15:40
  • FR 06:20 Athens (ATH) 08:45 Brussels (CRL)
  • FR 12:15 Brussels (CRL) 15:40 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

Näytä lisää (21)

 

Kesäkuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 9h 20m
To 11.06.2020 11:10 - 20:30
  • FR 11:10 Riga (RIX) 13:45 Malta (MLA)
  • FR 17:50 Malta (MLA) 20:30 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 6h 40m
Pe 19.06.2020 14:40 - 21:20
  • A3 14:40 Athens (ATH) 16:00 Vienna (VIE)
  • OE 18:20 Vienna (VIE) 21:20 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 9h 20m
To 11.06.2020 11:10 - 20:30
  • FR 11:10 Riga (RIX) 13:45 Malta (MLA)
  • FR 17:50 Malta (MLA) 20:30 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 3h 10m
To 18.06.2020 11:45 - 14:55
  • BT 11:45 Athens (ATH) 14:55 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

 

Heinäkuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 3h 10m
Ti 14.07.2020 07:55 - 11:05
  • BT 07:55 Riga (RIX) 11:05 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 3h 10m
Ti 21.07.2020 11:45 - 14:55
  • BT 11:45 Athens (ATH) 14:55 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

 

Järjestä päivämäärän mukaan

Elokuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 3h 10m
To 27.08.2020 07:55 - 11:05
  • BT 07:55 Riga (RIX) 11:05 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 3h 10m
To 03.09.2020 11:45 - 14:55
  • BT 11:45 Athens (ATH) 14:55 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 3h 10m
La 01.08.2020 07:55 - 11:05
  • BT 07:55 Riga (RIX) 11:05 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 3h 10m
Ti 11.08.2020 11:45 - 14:55
  • BT 11:45 Athens (ATH) 14:55 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 3h 10m
Ti 04.08.2020 07:55 - 11:05
  • BT 07:55 Riga (RIX) 11:05 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 3h 10m
Ti 11.08.2020 11:45 - 14:55
  • BT 11:45 Athens (ATH) 14:55 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 3h 10m
La 08.08.2020 07:55 - 11:05
  • BT 07:55 Riga (RIX) 11:05 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 3h 10m
Ti 18.08.2020 11:45 - 14:55
  • BT 11:45 Athens (ATH) 14:55 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 3h 10m
Ti 11.08.2020 07:55 - 11:05
  • BT 07:55 Riga (RIX) 11:05 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 3h 10m
Ti 18.08.2020 11:45 - 14:55
  • BT 11:45 Athens (ATH) 14:55 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

Näytä lisää (3)

 

Syyskuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 3h 10m
Ti 29.09.2020 07:55 - 11:05
  • BT 07:55 Riga (RIX) 11:05 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 3h 10m
Ti 06.10.2020 11:45 - 14:55
  • BT 11:45 Athens (ATH) 14:55 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 3h 10m
Ti 22.09.2020 07:55 - 11:05
  • BT 07:55 Riga (RIX) 11:05 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 3h 10m
Ti 29.09.2020 11:45 - 14:55
  • BT 11:45 Athens (ATH) 14:55 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

 

Lokakuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 3h 10m
La 24.10.2020 07:55 - 11:05
  • BT 07:55 Riga (RIX) 11:05 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 3h 10m
Su 01.11.2020 12:20 - 15:30
  • BT 12:20 Athens (ATH) 15:30 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 3h 10m
La 24.10.2020 07:55 - 11:05
  • BT 07:55 Riga (RIX) 11:05 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 3h 10m
Ke 04.11.2020 11:20 - 14:30
  • BT 11:20 Athens (ATH) 14:30 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 3h 10m
Ti 06.10.2020 07:55 - 11:05
  • BT 07:55 Riga (RIX) 11:05 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 3h 10m
Ti 13.10.2020 11:45 - 14:55
  • BT 11:45 Athens (ATH) 14:55 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 3h 10m
To 08.10.2020 07:55 - 11:05
  • BT 07:55 Riga (RIX) 11:05 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 3h 10m
To 15.10.2020 11:45 - 14:55
  • BT 11:45 Athens (ATH) 14:55 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 3h 10m
La 03.10.2020 07:55 - 11:05
  • BT 07:55 Riga (RIX) 11:05 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 3h 10m
Ti 13.10.2020 11:45 - 14:55
  • BT 11:45 Athens (ATH) 14:55 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

 

Marraskuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 3h 10m
Ke 04.11.2020 07:30 - 10:40
  • BT 07:30 Riga (RIX) 10:40 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 3h 10m
Ke 11.11.2020 11:20 - 14:30
  • BT 11:20 Athens (ATH) 14:30 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 3h 10m
Ke 04.11.2020 07:30 - 10:40
  • BT 07:30 Riga (RIX) 10:40 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 3h 10m
Su 15.11.2020 12:20 - 15:30
  • BT 12:20 Athens (ATH) 15:30 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 3h 10m
La 07.11.2020 19:10 - 22:20
  • BT 19:10 Riga (RIX) 22:20 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 3h 10m
Su 15.11.2020 12:20 - 15:30
  • BT 12:20 Athens (ATH) 15:30 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 3h 10m
Ke 18.11.2020 07:30 - 10:40
  • BT 07:30 Riga (RIX) 10:40 Athens (ATH)

PALUU      Kesto: 3h 10m
Ke 25.11.2020 11:20 - 14:30
  • BT 11:20 Athens (ATH) 14:30 Riga (RIX)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.


Tutustu muihin erikoiskohteisiin!

Wien, Itävalta 14 EUR Pariisi, Ranska 28 EUR Lontoo, Iso-Britannia 33 EUR Berliini, Saksa 35 EUR Milano, Italia 59 EUR Palma, Mallorca 76 EUR Valleta, Malta 82 EUR Malaga, Espanja 83 EUR Barcelona, Espanja 84 EUR Madrid, Espanja 84 EUR Tel Aviv, Israel 96 EUR Lissabon, Portugali 103 EUR Valencia, Espanja 108 EUR Rooma, Italia 116 EUR Split, Kroatia 119 EUR Ibiza, Espanja 124 EUR Faro, Portugali 126 EUR Nizza, Ranska 134 EUR Alicante, Espanja 139 EUR Girona, Espanja 142 EUR Amsterdam, Alankomaat 150 EUR Teneriffa, Kanariansaaret 153 EUR Porto, Portugali 157 EUR Hania, Kreeta 160 EUR Heraklion, Kreeta 167 EUR Larnaca, Kypros 171 EUR Korfu, Kreikka 171 EUR Fuerteventura, Kanariansaaret 176 EUR Rodos, Kreikka 178 EUR Dubai, Yhdistyneet arabiemiirikunnat 188 EUR Menorca, Espanja 199 EUR Las Palmas, Kanariansaaret 218 EUR Santorini, Kreikka 224 EUR Lanzarote, Kanariansaaret 234 EUR Los Angeles, Yhdysvallat 320 EUR Miami, Yhdysvallat 325 EUR New York, Yhdysvallat 344 EUR Abu Dhabi, Yhdistyneet arabiemiirikunnat 351 EUR Peking, Kiina 367 EUR Mumbai, Intia 418 EUR Hongkong, Kiina 426 EUR Bangkok, Thaimaa 444 EUR San Francisco, Yhdysvallat 488 EUR New Delhi, Intia 497 EUR Kuala Lumpur, Malesia 539 EUR Singapore, Malesia 544 EUR Malé, Malediivit 559 EUR Colombo, Sri Lanka 607 EUR Denpasar, Bali 690 EUR