Tel Aviv, Israel

Halvat lentoliput Helsingistä Tel Aviviin.

Tukholmasta 144 EUR Tallinnasta 149 EUR Helsingistä 196 EUR Riiasta 207 EUR

Etsi lisää lentoja Helsingistä Tel Aviviin

Toimi nopeasti! Alennuksia ja tarjouksia vain rajoitetun ajan!

Järjestä päivämäärän mukaan

Heinäkuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 8h 25m
Ke 22.07.2020 18:10 - 02:35
  • KL 18:10 Helsinki (HEL) 19:45 Amsterdam (AMS)
  • KL 21:05 Amsterdam (AMS) 02:35 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 35m
La 01.08.2020 04:45 - 13:20
  • KL 04:45 Tel Aviv (TLV) 08:45 Amsterdam (AMS)
  • KL 10:00 Amsterdam (AMS) 13:20 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 8h 25m
Ke 22.07.2020 18:10 - 02:35
  • KL 18:10 Helsinki (HEL) 19:45 Amsterdam (AMS)
  • KL 21:05 Amsterdam (AMS) 02:35 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 10h 30m
La 01.08.2020 01:00 - 11:30
  • AF 01:00 Tel Aviv (TLV) 05:05 Paris (CDG)
  • AF 07:40 Paris (CDG) 11:30 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 8h 25m
Ke 22.07.2020 18:10 - 02:35
  • KL 18:10 Helsinki (HEL) 19:45 Amsterdam (AMS)
  • KL 21:05 Amsterdam (AMS) 02:35 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 11h 10m
La 01.08.2020 07:50 - 19:00
  • AF 07:50 Tel Aviv (TLV) 12:00 Paris (CDG)
  • AF 15:10 Paris (CDG) 19:00 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 8h 25m
La 25.07.2020 18:10 - 02:35
  • KL 18:10 Helsinki (HEL) 19:45 Amsterdam (AMS)
  • KL 21:05 Amsterdam (AMS) 02:35 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 10h 30m
Ti 04.08.2020 01:00 - 11:30
  • AF 01:00 Tel Aviv (TLV) 05:05 Paris (CDG)
  • AF 07:40 Paris (CDG) 11:30 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 11h 15m
Ma 06.07.2020 12:15 - 23:30
  • AF 12:15 Helsinki (HEL) 14:20 Paris (CDG)
  • AF 18:00 Paris (CDG) 23:30 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 35m
Ma 13.07.2020 04:45 - 13:20
  • KL 04:45 Tel Aviv (TLV) 08:45 Amsterdam (AMS)
  • KL 10:00 Amsterdam (AMS) 13:20 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

Näytä lisää (7)

 

Järjestä päivämäärän mukaan

Elokuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 7h 10m
La 01.08.2020 09:45 - 16:55
  • BT 09:45 Helsinki (HEL) 10:45 Riga (RIX)
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 6h 30m
La 08.08.2020 17:55 - 00:25
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
  • BT 23:25 Riga (RIX) 00:25 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 7h 10m
La 01.08.2020 09:45 - 16:55
  • BT 09:45 Helsinki (HEL) 10:45 Riga (RIX)
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 6h 30m
Ti 11.08.2020 17:55 - 00:25
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
  • BT 23:25 Riga (RIX) 00:25 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 7h 10m
Ti 04.08.2020 09:45 - 16:55
  • BT 09:45 Helsinki (HEL) 10:45 Riga (RIX)
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 6h 30m
Ti 11.08.2020 17:55 - 00:25
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
  • BT 23:25 Riga (RIX) 00:25 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 7h 10m
Ti 04.08.2020 09:45 - 16:55
  • BT 09:45 Helsinki (HEL) 10:45 Riga (RIX)
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 6h 30m
La 15.08.2020 17:55 - 00:25
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
  • BT 23:25 Riga (RIX) 00:25 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 7h 10m
La 08.08.2020 09:45 - 16:55
  • BT 09:45 Helsinki (HEL) 10:45 Riga (RIX)
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 6h 30m
La 15.08.2020 17:55 - 00:25
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
  • BT 23:25 Riga (RIX) 00:25 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

Näytä lisää (7)

 

Järjestä päivämäärän mukaan

Syyskuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 7h 10m
La 05.09.2020 09:45 - 16:55
  • BT 09:45 Helsinki (HEL) 10:45 Riga (RIX)
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 6h 30m
Ti 15.09.2020 17:55 - 00:25
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
  • BT 23:25 Riga (RIX) 00:25 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 7h 10m
La 05.09.2020 09:45 - 16:55
  • BT 09:45 Helsinki (HEL) 10:45 Riga (RIX)
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 6h 30m
La 12.09.2020 17:55 - 00:25
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
  • BT 23:25 Riga (RIX) 00:25 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 7h 10m
Ti 08.09.2020 09:45 - 16:55
  • BT 09:45 Helsinki (HEL) 10:45 Riga (RIX)
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 6h 30m
La 19.09.2020 17:55 - 00:25
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
  • BT 23:25 Riga (RIX) 00:25 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 7h 10m
Ti 08.09.2020 09:45 - 16:55
  • BT 09:45 Helsinki (HEL) 10:45 Riga (RIX)
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 6h 30m
Ti 15.09.2020 17:55 - 00:25
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
  • BT 23:25 Riga (RIX) 00:25 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 7h 10m
La 12.09.2020 09:45 - 16:55
  • BT 09:45 Helsinki (HEL) 10:45 Riga (RIX)
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 6h 30m
La 19.09.2020 17:55 - 00:25
  • BT 17:55 Tel Aviv (TLV) 22:20 Riga (RIX)
  • BT 23:25 Riga (RIX) 00:25 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

Näytä lisää (3)

 

Lokakuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 6h 50m
To 29.10.2020 21:00 - 03:50
  • BT 21:00 Helsinki (HEL) 22:05 Riga (RIX)
  • BT 23:40 Riga (RIX) 03:50 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
La 07.11.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 9h 40m
Ti 27.10.2020 14:30 - 00:10
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 23:05 Istanbul (SAW) 00:10 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
La 07.11.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 9h 40m
To 29.10.2020 14:30 - 00:10
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 23:05 Istanbul (SAW) 00:10 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
La 07.11.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 7h 10m
Ti 20.10.2020 09:45 - 16:55
  • BT 09:45 Helsinki (HEL) 10:45 Riga (RIX)
  • BT 12:45 Riga (RIX) 16:55 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
To 29.10.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

 

Järjestä päivämäärän mukaan

Marraskuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 6h 50m
To 05.11.2020 21:00 - 03:50
  • BT 21:00 Helsinki (HEL) 22:05 Riga (RIX)
  • BT 23:40 Riga (RIX) 03:50 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
Ti 17.11.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 8h 55m
La 07.11.2020 10:15 - 19:10
  • BT 10:15 Helsinki (HEL) 11:20 Riga (RIX)
  • BT 15:00 Riga (RIX) 19:10 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
Ti 17.11.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 6h 50m
Ti 10.11.2020 21:00 - 03:50
  • BT 21:00 Helsinki (HEL) 22:05 Riga (RIX)
  • BT 23:40 Riga (RIX) 03:50 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
Su 22.11.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 6h 50m
Ti 10.11.2020 21:00 - 03:50
  • BT 21:00 Helsinki (HEL) 22:05 Riga (RIX)
  • BT 23:40 Riga (RIX) 03:50 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
La 21.11.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 6h 50m
Ti 10.11.2020 21:00 - 03:50
  • BT 21:00 Helsinki (HEL) 22:05 Riga (RIX)
  • BT 23:40 Riga (RIX) 03:50 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
To 19.11.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

Näytä lisää (38)

 

Järjestä päivämäärän mukaan

Joulukuu, 2020

LÄHTÖ      Kesto: 8h 55m
La 05.12.2020 10:15 - 19:10
  • BT 10:15 Helsinki (HEL) 11:20 Riga (RIX)
  • BT 15:00 Riga (RIX) 19:10 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
Su 13.12.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 8h 55m
La 05.12.2020 10:15 - 19:10
  • BT 10:15 Helsinki (HEL) 11:20 Riga (RIX)
  • BT 15:00 Riga (RIX) 19:10 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
La 12.12.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 8h 55m
La 05.12.2020 10:15 - 19:10
  • BT 10:15 Helsinki (HEL) 11:20 Riga (RIX)
  • BT 15:00 Riga (RIX) 19:10 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
Ti 15.12.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 6h 50m
Ti 01.12.2020 21:00 - 03:50
  • BT 21:00 Helsinki (HEL) 22:05 Riga (RIX)
  • BT 23:40 Riga (RIX) 03:50 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
La 12.12.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 6h 50m
Ti 01.12.2020 21:00 - 03:50
  • BT 21:00 Helsinki (HEL) 22:05 Riga (RIX)
  • BT 23:40 Riga (RIX) 03:50 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
Su 13.12.2020 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

Näytä lisää (6)

 

Järjestä päivämäärän mukaan

Tammikuu, 2021

LÄHTÖ      Kesto: 9h 40m
Ti 26.01.2021 14:30 - 00:10
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 23:05 Istanbul (SAW) 00:10 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
Su 07.02.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 9h 40m
Ti 26.01.2021 14:30 - 00:10
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 23:05 Istanbul (SAW) 00:10 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
La 06.02.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 9h 40m
Ti 26.01.2021 14:30 - 00:10
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 23:05 Istanbul (SAW) 00:10 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
To 04.02.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 9h 40m
To 14.01.2021 14:30 - 00:10
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 23:05 Istanbul (SAW) 00:10 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
Ti 26.01.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 9h 40m
To 14.01.2021 14:30 - 00:10
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 23:05 Istanbul (SAW) 00:10 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
La 23.01.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

Näytä lisää (15)

 

Järjestä päivämäärän mukaan

Helmikuu, 2021

LÄHTÖ      Kesto: 8h 10m
Ma 01.02.2021 18:10 - 02:20
  • KL 18:10 Helsinki (HEL) 19:50 Amsterdam (AMS)
  • KL 20:55 Amsterdam (AMS) 02:20 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 12h 10m
Ti 09.02.2021 05:15 - 17:25
  • KL 05:15 Tel Aviv (TLV) 09:20 Amsterdam (AMS)
  • KL 14:00 Amsterdam (AMS) 17:25 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 8h 10m
Ma 01.02.2021 18:10 - 02:20
  • KL 18:10 Helsinki (HEL) 19:50 Amsterdam (AMS)
  • KL 20:55 Amsterdam (AMS) 02:20 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 10h 30m
Ti 09.02.2021 01:00 - 11:30
  • AF 01:00 Tel Aviv (TLV) 05:10 Paris (CDG)
  • AF 07:35 Paris (CDG) 11:30 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 9h 40m
Ti 02.02.2021 14:30 - 00:10
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 23:05 Istanbul (SAW) 00:10 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
Su 14.02.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 9h 40m
Ti 02.02.2021 14:30 - 00:10
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 23:05 Istanbul (SAW) 00:10 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
La 13.02.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 9h 40m
To 04.02.2021 14:30 - 00:10
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 23:05 Istanbul (SAW) 00:10 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
La 13.02.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

Näytä lisää (13)

 

Järjestä päivämäärän mukaan

Maaliskuu, 2021

LÄHTÖ      Kesto: 6h 50m
To 04.03.2021 21:00 - 03:50
  • BT 21:00 Helsinki (HEL) 22:05 Riga (RIX)
  • BT 23:40 Riga (RIX) 03:50 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
La 13.03.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 6h 50m
Ti 02.03.2021 21:00 - 03:50
  • BT 21:00 Helsinki (HEL) 22:05 Riga (RIX)
  • BT 23:40 Riga (RIX) 03:50 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
La 13.03.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 8h 55m
La 06.03.2021 10:15 - 19:10
  • BT 10:15 Helsinki (HEL) 11:20 Riga (RIX)
  • BT 15:00 Riga (RIX) 19:10 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
La 13.03.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 6h 55m
Ti 02.03.2021 14:30 - 21:25
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 20:20 Istanbul (SAW) 21:25 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
La 13.03.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

LÄHTÖ      Kesto: 6h 55m
Ti 02.03.2021 14:30 - 21:25
  • PC 14:30 Helsinki (HEL) 19:05 Istanbul (SAW)
  • PC 20:20 Istanbul (SAW) 21:25 Tel Aviv (TLV)

PALUU      Kesto: 8h 20m
Ti 09.03.2021 05:30 - 13:50
  • PC 05:30 Tel Aviv (TLV) 08:55 Istanbul (SAW)
  • PC 11:25 Istanbul (SAW) 13:50 Helsinki (HEL)
 

Päivitetty yli 1 tunti sitten.

Näytä lisää (8)

Tutustu muihin erikoiskohteisiin!

Wien, Itävalta 38 EUR Lontoo, Iso-Britannia 65 EUR Milano, Italia 69 EUR Barcelona, Espanja 76 EUR Valleta, Malta 83 EUR Lissabon, Portugali 99 EUR Malaga, Espanja 100 EUR Palma, Mallorca 104 EUR Amsterdam, Alankomaat 104 EUR Berliini, Saksa 108 EUR Madrid, Espanja 121 EUR Rooma, Italia 127 EUR Ibiza, Espanja 131 EUR Alicante, Espanja 132 EUR Faro, Portugali 133 EUR Pariisi, Ranska 138 EUR Porto, Portugali 138 EUR Valencia, Espanja 139 EUR Rodos, Kreikka 144 EUR Nizza, Ranska 149 EUR Ateena, Kreikka 159 EUR Dubrovnik, Kroatia 160 EUR Split, Kroatia 163 EUR Heraklion, Kreeta 169 EUR Fuerteventura, Kanariansaaret 170 EUR Larnaca, Kypros 180 EUR Hania, Kreeta 185 EUR Korfu, Kreikka 193 EUR Menorca, Espanja 199 EUR Teneriffa, Kanariansaaret 199 EUR Las Palmas, Kanariansaaret 202 EUR Girona, Espanja 215 EUR Lanzarote, Kanariansaaret 235 EUR Santorini, Kreikka 254 EUR Dubai, Yhdistyneet arabiemiirikunnat 290 EUR Abu Dhabi, Yhdistyneet arabiemiirikunnat 330 EUR Los Angeles, Yhdysvallat 333 EUR New York, Yhdysvallat 336 EUR Miami, Yhdysvallat 404 EUR New Delhi, Intia 412 EUR Peking, Kiina 441 EUR Hongkong, Kiina 470 EUR San Francisco, Yhdysvallat 483 EUR Mumbai, Intia 514 EUR Colombo, Sri Lanka 667 EUR Malé, Malediivit 685 EUR