Rhodos, Kreeka

Odavad edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Rhodosele.

Stockholmist 130 EUR Riiast 176 EUR Helsingist 184 EUR Tallinnast 241 EUR

Otsi veel lende Tallinnast Rhodosele

Kiirusta! Hinnad võivad muutuda!

Oktoober, 2019

VÄLJALEND      Kestvus: 7h 45m
N 10.10.2019 06:45 - 14:30
  • BT 06:45 Tallinn (TLL) 08:05 Vienna (VIE)
  • OE 10:55 Vienna (VIE) 14:30 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 10m
R 18.10.2019 20:40 - 02:50
  • A3 20:40 Rhodes (RHO) 21:40 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 12h 10m
N 10.10.2019 23:25 - 11:35
  • U2 23:25 Tallinn (TLL) 00:35 London (LGW)
  • U2 05:30 London (LGW) 11:35 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 10m
R 18.10.2019 20:40 - 02:50
  • A3 20:40 Rhodes (RHO) 21:40 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 

 

Aprill, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 7h 45m
N 23.04.2020 06:45 - 14:30
  • BT 06:45 Tallinn (TLL) 08:05 Vienna (VIE)
  • OE 10:55 Vienna (VIE) 14:30 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
R 01.05.2020 11:45 - 19:05
  • BT 11:45 Rhodes (RHO) 15:25 Riga (RIX)
  • BT 18:15 Riga (RIX) 19:05 Tallinn (TLL)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 5h 5m
R 24.04.2020 05:45 - 10:50
  • BT 05:45 Tallinn (TLL) 06:35 Riga (RIX)
  • BT 07:15 Riga (RIX) 10:50 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
R 01.05.2020 11:45 - 19:05
  • BT 11:45 Rhodes (RHO) 15:25 Riga (RIX)
  • BT 18:15 Riga (RIX) 19:05 Tallinn (TLL)
 

 

Sorteeri kuupäeva järgi

Mai, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 5h 40m
N 28.05.2020 03:35 - 09:15
  • A3 03:35 Tallinn (TLL) 07:00 Athens (ATH)
  • A3 08:15 Athens (ATH) 09:15 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
R 05.06.2020 11:45 - 19:05
  • BT 11:45 Rhodes (RHO) 15:25 Riga (RIX)
  • BT 18:15 Riga (RIX) 19:05 Tallinn (TLL)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 5h 5m
R 01.05.2020 05:45 - 10:50
  • BT 05:45 Tallinn (TLL) 06:35 Riga (RIX)
  • BT 07:15 Riga (RIX) 10:50 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
R 08.05.2020 11:45 - 19:05
  • BT 11:45 Rhodes (RHO) 15:25 Riga (RIX)
  • BT 18:15 Riga (RIX) 19:05 Tallinn (TLL)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 5h 5m
R 08.05.2020 05:45 - 10:50
  • BT 05:45 Tallinn (TLL) 06:35 Riga (RIX)
  • BT 07:15 Riga (RIX) 10:50 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
R 15.05.2020 11:45 - 19:05
  • BT 11:45 Rhodes (RHO) 15:25 Riga (RIX)
  • BT 18:15 Riga (RIX) 19:05 Tallinn (TLL)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 5h 5m
R 15.05.2020 05:45 - 10:50
  • BT 05:45 Tallinn (TLL) 06:35 Riga (RIX)
  • BT 07:15 Riga (RIX) 10:50 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
R 22.05.2020 11:45 - 19:05
  • BT 11:45 Rhodes (RHO) 15:25 Riga (RIX)
  • BT 18:15 Riga (RIX) 19:05 Tallinn (TLL)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 5h 5m
R 22.05.2020 05:45 - 10:50
  • BT 05:45 Tallinn (TLL) 06:35 Riga (RIX)
  • BT 07:15 Riga (RIX) 10:50 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
R 29.05.2020 11:45 - 19:05
  • BT 11:45 Rhodes (RHO) 15:25 Riga (RIX)
  • BT 18:15 Riga (RIX) 19:05 Tallinn (TLL)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 5h 5m
R 29.05.2020 05:45 - 10:50
  • BT 05:45 Tallinn (TLL) 06:35 Riga (RIX)
  • BT 07:15 Riga (RIX) 10:50 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
R 05.06.2020 11:45 - 19:05
  • BT 11:45 Rhodes (RHO) 15:25 Riga (RIX)
  • BT 18:15 Riga (RIX) 19:05 Tallinn (TLL)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 45m
N 14.05.2020 06:45 - 14:30
  • BT 06:45 Tallinn (TLL) 08:05 Vienna (VIE)
  • OE 10:55 Vienna (VIE) 14:30 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
R 22.05.2020 11:45 - 19:05
  • BT 11:45 Rhodes (RHO) 15:25 Riga (RIX)
  • BT 18:15 Riga (RIX) 19:05 Tallinn (TLL)
 

 

Sorteeri kuupäeva järgi

Juuni, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 7h 45m
N 25.06.2020 06:45 - 14:30
  • BT 06:45 Tallinn (TLL) 08:05 Vienna (VIE)
  • OE 10:55 Vienna (VIE) 14:30 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 5h 45m
R 03.07.2020 21:05 - 02:50
  • A3 21:05 Rhodes (RHO) 22:05 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 5h 40m
N 04.06.2020 03:35 - 09:15
  • A3 03:35 Tallinn (TLL) 07:00 Athens (ATH)
  • A3 08:15 Athens (ATH) 09:15 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 5h 45m
R 12.06.2020 21:05 - 02:50
  • A3 21:05 Rhodes (RHO) 22:05 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 5h 5m
R 05.06.2020 05:45 - 10:50
  • BT 05:45 Tallinn (TLL) 06:35 Riga (RIX)
  • BT 07:15 Riga (RIX) 10:50 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 5h 45m
R 12.06.2020 21:05 - 02:50
  • A3 21:05 Rhodes (RHO) 22:05 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 45m
N 18.06.2020 06:45 - 14:30
  • BT 06:45 Tallinn (TLL) 08:05 Vienna (VIE)
  • OE 10:55 Vienna (VIE) 14:30 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 8h 15m
R 26.06.2020 01:45 - 10:00
  • DY 01:45 Rhodes (RHO) 04:35 Stockholm (ARN)
  • BT 07:50 Stockholm (ARN) 10:00 Tallinn (TLL)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 5h 5m
R 26.06.2020 05:45 - 10:50
  • BT 05:45 Tallinn (TLL) 06:35 Riga (RIX)
  • BT 07:15 Riga (RIX) 10:50 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 5h 45m
R 03.07.2020 21:05 - 02:50
  • A3 21:05 Rhodes (RHO) 22:05 Athens (ATH)
  • A3 23:20 Athens (ATH) 02:50 Tallinn (TLL)
 
Näita veel (11)

 

Juuli, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 5h 5m
R 10.07.2020 05:45 - 10:50
  • BT 05:45 Tallinn (TLL) 06:35 Riga (RIX)
  • BT 07:15 Riga (RIX) 10:50 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
R 17.07.2020 11:45 - 19:05
  • BT 11:45 Rhodes (RHO) 15:25 Riga (RIX)
  • BT 18:15 Riga (RIX) 19:05 Tallinn (TLL)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 5h 5m
R 03.07.2020 05:45 - 10:50
  • BT 05:45 Tallinn (TLL) 06:35 Riga (RIX)
  • BT 07:15 Riga (RIX) 10:50 Rhodes (RHO)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
R 10.07.2020 11:45 - 19:05
  • BT 11:45 Rhodes (RHO) 15:25 Riga (RIX)
  • BT 18:15 Riga (RIX) 19:05 Tallinn (TLL)
 

Teiste sihtkohtade eripakkumised!

Pariis, Prantsusmaa 23 EUR Berliin, Saksamaa 23 EUR London, Suurbritannia 25 EUR Milano, Itaalia 35 EUR Valleta, Malta 35 EUR Viin, Austria 35 EUR Barcelona, Hispaania 41 EUR Malaga, Hispaania 49 EUR Rooma, Itaalia 57 EUR Madrid, Hispaania 60 EUR Palma, Mallorca 64 EUR Lissabon, Portugal 67 EUR Ibiza, Hispaania 78 EUR Porto, Portugal 79 EUR Alicante, Hispaania 83 EUR Amsterdam, Holland 84 EUR Gran Canaria, Kanaari saared 89 EUR Faro, Portugal 92 EUR Valencia, Hispaania 96 EUR Split, Horvaatia 107 EUR Heraklion, Kreeta 111 EUR Girona, Hispaania 117 EUR Ateena, Kreeka 118 EUR Tel Aviv, Iisrael 123 EUR Dubrovnik, Horvaatia 129 EUR Nizza, Prantsusmaa 130 EUR Tenerife, Kanaari saared 132 EUR Larnaca, Küpros 136 EUR Lanzarote, Kanaari saared 140 EUR Chania, Kreeta 141 EUR Menorca, Hispaania 142 EUR Fuerteventura, Kanaari saared 146 EUR Korfu, Kreeka 164 EUR Madeira, Portugal 177 EUR Dubai, Saudi Araabia 221 EUR Santorini, Kreeka 227 EUR New York, Ameerika 229 EUR Los Angeles, Ameerika 242 EUR Abu Dhabi, Saudi Araabia 252 EUR Miami, Ameerika 272 EUR Hong Kong, Hiina 348 EUR Bangkok, Tai 350 EUR San Francisco, Ameerika 354 EUR Peking, Hiina 364 EUR New Delhi, India 396 EUR Kuala Lumpur, Malaisia 446 EUR Malé, Maldiivid 475 EUR Singapur, Malaisia 484 EUR Mumbai, India 484 EUR Colombo, Sri Lanka 526 EUR Phuket, Tai 531 EUR Goa, India 570 EUR Denpasar, Bali 623 EUR Sydney, Austraalia 758 EUR