Ibiza, Hispaania

Odavad edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Ibizale.

Stockholmist 133 EUR Riiast 168 EUR Tallinnast 193 EUR Helsingist 211 EUR

Otsi veel lende Stockholmist Ibizale

Kiirusta! Hinnad võivad muutuda!

Sorteeri kuupäeva järgi

Mai, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 45m
T 12.05.2020 16:10 - 22:55
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:55 Barcelona (BCN) 22:55 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 5m
K 20.05.2020 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 45m
T 12.05.2020 16:10 - 22:55
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:55 Barcelona (BCN) 22:55 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 5m
T 19.05.2020 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 45m
T 12.05.2020 16:10 - 22:55
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:55 Barcelona (BCN) 22:55 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 50m
K 20.05.2020 08:40 - 15:30
  • VY 08:40 Ibiza (IBZ) 09:40 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 45m
T 05.05.2020 16:10 - 22:55
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:55 Barcelona (BCN) 22:55 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 5m
K 13.05.2020 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 45m
K 06.05.2020 16:10 - 22:55
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:55 Barcelona (BCN) 22:55 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 5m
N 14.05.2020 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

Näita veel (58)

 

Sorteeri kuupäeva järgi

Juuni, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 45m
N 04.06.2020 06:45 - 15:30
  • FR 06:45 Stockholm (NYO) 10:35 Alicante (ALC)
  • VY 14:40 Alicante (ALC) 15:30 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 45m
N 11.06.2020 13:00 - 20:45
  • FR 13:00 Ibiza (IBZ) 14:50 Milan (BGY)
  • FR 18:15 Milan (BGY) 20:45 Stockholm (NYO)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 45m
T 02.06.2020 16:10 - 22:55
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:55 Barcelona (BCN) 22:55 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 5m
K 10.06.2020 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 45m
N 04.06.2020 06:45 - 15:30
  • FR 06:45 Stockholm (NYO) 10:35 Alicante (ALC)
  • VY 14:40 Alicante (ALC) 15:30 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 8h
R 12.06.2020 13:05 - 21:05
  • LS 13:05 Ibiza (IBZ) 14:45 London (STN)
  • FR 17:55 London (STN) 21:05 Stockholm (NYO)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 45m
T 02.06.2020 16:10 - 22:55
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:55 Barcelona (BCN) 22:55 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 50m
K 10.06.2020 08:40 - 15:30
  • VY 08:40 Ibiza (IBZ) 09:40 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 9h 25m
E 08.06.2020 12:35 - 22:00
  • D8 12:35 Stockholm (ARN) 16:00 Barcelona (BCN)
  • FR 20:50 Barcelona (BCN) 22:00 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 8h 30m
T 16.06.2020 07:00 - 15:30
  • VY 07:00 Ibiza (IBZ) 08:00 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

Näita veel (36)

 

Sorteeri kuupäeva järgi

Juuli, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 8h
K 29.07.2020 06:45 - 14:45
  • FR 06:45 Stockholm (NYO) 10:35 Alicante (ALC)
  • VY 13:55 Alicante (ALC) 14:45 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 8h 15m
N 06.08.2020 12:30 - 20:45
  • FR 12:30 Ibiza (IBZ) 14:20 Milan (BGY)
  • FR 18:15 Milan (BGY) 20:45 Stockholm (NYO)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h
K 29.07.2020 06:45 - 14:45
  • FR 06:45 Stockholm (NYO) 10:35 Alicante (ALC)
  • VY 13:55 Alicante (ALC) 14:45 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 45m
N 06.08.2020 13:00 - 20:45
  • FR 13:00 Ibiza (IBZ) 14:50 Milan (BGY)
  • FR 18:15 Milan (BGY) 20:45 Stockholm (NYO)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 45m
N 30.07.2020 06:45 - 15:30
  • FR 06:45 Stockholm (NYO) 10:35 Alicante (ALC)
  • VY 14:40 Alicante (ALC) 15:30 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 8h 15m
N 06.08.2020 12:30 - 20:45
  • FR 12:30 Ibiza (IBZ) 14:20 Milan (BGY)
  • FR 18:15 Milan (BGY) 20:45 Stockholm (NYO)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 15m
K 29.07.2020 06:30 - 14:45
  • SK 06:30 Stockholm (ARN) 10:35 Alicante (ALC)
  • VY 13:55 Alicante (ALC) 14:45 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 9h 5m
N 06.08.2020 07:00 - 16:05
  • VY 07:00 Ibiza (IBZ) 08:50 Rome (FCO)
  • DY 12:55 Rome (FCO) 16:05 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 9h 20m
N 30.07.2020 06:10 - 15:30
  • SK 06:10 Stockholm (ARN) 10:15 Alicante (ALC)
  • VY 14:40 Alicante (ALC) 15:30 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 9h 5m
N 06.08.2020 07:00 - 16:05
  • VY 07:00 Ibiza (IBZ) 08:50 Rome (FCO)
  • DY 12:55 Rome (FCO) 16:05 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

Näita veel (24)

 

Sorteeri kuupäeva järgi

August, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 45m
T 18.08.2020 16:10 - 22:55
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:55 Barcelona (BCN) 22:55 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 8h 30m
T 25.08.2020 07:00 - 15:30
  • VY 07:00 Ibiza (IBZ) 08:00 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 45m
T 11.08.2020 16:10 - 22:55
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:55 Barcelona (BCN) 22:55 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 5m
K 19.08.2020 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 45m
T 18.08.2020 16:10 - 22:55
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:55 Barcelona (BCN) 22:55 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 5m
T 25.08.2020 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 45m
K 19.08.2020 16:10 - 22:55
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:55 Barcelona (BCN) 22:55 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 5m
N 27.08.2020 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 45m
E 24.08.2020 16:10 - 22:55
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:55 Barcelona (BCN) 22:55 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 5m
T 01.09.2020 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

Näita veel (96)

 

Sorteeri kuupäeva järgi

September, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 45m
T 22.09.2020 16:10 - 22:55
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:55 Barcelona (BCN) 22:55 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 5m
T 29.09.2020 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 45m
T 15.09.2020 16:10 - 22:55
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:55 Barcelona (BCN) 22:55 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 5m
T 22.09.2020 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 9h 25m
K 09.09.2020 12:35 - 22:00
  • D8 12:35 Stockholm (ARN) 16:00 Barcelona (BCN)
  • FR 20:50 Barcelona (BCN) 22:00 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 5m
N 17.09.2020 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 6h 45m
E 21.09.2020 16:10 - 22:55
  • VY 16:10 Stockholm (ARN) 19:50 Barcelona (BCN)
  • VY 21:55 Barcelona (BCN) 22:55 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 5m
T 29.09.2020 08:25 - 15:30
  • FR 08:25 Ibiza (IBZ) 09:20 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 9h 25m
K 09.09.2020 12:35 - 22:00
  • D8 12:35 Stockholm (ARN) 16:00 Barcelona (BCN)
  • FR 20:50 Barcelona (BCN) 22:00 Ibiza (IBZ)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 50m
N 17.09.2020 08:40 - 15:30
  • VY 08:40 Ibiza (IBZ) 09:40 Barcelona (BCN)
  • VY 11:45 Barcelona (BCN) 15:30 Stockholm (ARN)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

Näita veel (51)

Teiste sihtkohtade eripakkumised!

Berliin, Saksamaa 23 EUR London, Suurbritannia 35 EUR Viin, Austria 49 EUR Milano, Itaalia 50 EUR Rooma, Itaalia 75 EUR Porto, Portugal 93 EUR Amsterdam, Holland 97 EUR Pariis, Prantsusmaa 102 EUR Lissabon, Portugal 107 EUR Valleta, Malta 118 EUR Barcelona, Hispaania 118 EUR Ateena, Kreeka 125 EUR Alicante, Hispaania 131 EUR Malaga, Hispaania 131 EUR Split, Horvaatia 137 EUR Faro, Portugal 138 EUR Nizza, Prantsusmaa 142 EUR Palma, Mallorca 142 EUR Valencia, Hispaania 142 EUR Madrid, Hispaania 147 EUR Dubrovnik, Horvaatia 151 EUR Menorca, Hispaania 151 EUR Tel Aviv, Iisrael 156 EUR Larnaca, Küpros 177 EUR Korfu, Kreeka 190 EUR Fuerteventura, Kanaari saared 193 EUR Rhodos, Kreeka 195 EUR Chania, Kreeta 201 EUR Gran Canaria, Kanaari saared 203 EUR Heraklion, Kreeta 210 EUR Lanzarote, Kanaari saared 212 EUR Tenerife, Kanaari saared 220 EUR Santorini, Kreeka 228 EUR Abu Dhabi, Saudi Araabia 310 EUR New York, Ameerika 315 EUR Dubai, Saudi Araabia 328 EUR Peking, Hiina 402 EUR San Francisco, Ameerika 442 EUR Miami, Ameerika 447 EUR Hong Kong, Hiina 482 EUR Singapur, Malaisia 562 EUR Kuala Lumpur, Malaisia 575 EUR Malé, Maldiivid 585 EUR Colombo, Sri Lanka 603 EUR