Larnaca, Küpros

Odavad edasi-tagasi lennupiletid Riiast Larnacasse.

Riiast 179 EUR Tallinnast 185 EUR Helsingist 194 EUR

Otsi veel lende Riiast Larnacasse

Kiirusta! Hinnad võivad muutuda!

Sorteeri kuupäeva järgi

Juuli, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 9h 45m
R 03.07.2020 06:25 - 16:10
  • LH 06:25 Riga (RIX) 07:40 Frankfurt (FRA)
  • LH 11:30 Frankfurt (FRA) 16:10 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 9h 35m
P 12.07.2020 03:20 - 12:55
  • LH 03:20 Larnaca (LCA) 06:20 Frankfurt (FRA)
  • LH 09:50 Frankfurt (FRA) 12:55 Riga (RIX)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 9h 45m
R 03.07.2020 06:25 - 16:10
  • LH 06:25 Riga (RIX) 07:40 Frankfurt (FRA)
  • LH 11:30 Frankfurt (FRA) 16:10 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 9h 35m
R 10.07.2020 03:20 - 12:55
  • LH 03:20 Larnaca (LCA) 06:20 Frankfurt (FRA)
  • LH 09:50 Frankfurt (FRA) 12:55 Riga (RIX)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 9h 55m
P 05.07.2020 06:15 - 16:10
  • LH 06:15 Riga (RIX) 07:30 Frankfurt (FRA)
  • LH 11:30 Frankfurt (FRA) 16:10 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 9h 35m
P 12.07.2020 03:20 - 12:55
  • LH 03:20 Larnaca (LCA) 06:20 Frankfurt (FRA)
  • LH 09:50 Frankfurt (FRA) 12:55 Riga (RIX)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 9h 5m
T 07.07.2020 06:15 - 15:20
  • LH 06:15 Riga (RIX) 07:30 Frankfurt (FRA)
  • LH 10:40 Frankfurt (FRA) 15:20 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 9h 35m
R 17.07.2020 03:20 - 12:55
  • LH 03:20 Larnaca (LCA) 06:20 Frankfurt (FRA)
  • LH 09:50 Frankfurt (FRA) 12:55 Riga (RIX)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 9h 55m
K 08.07.2020 06:15 - 16:10
  • LH 06:15 Riga (RIX) 07:30 Frankfurt (FRA)
  • LH 11:30 Frankfurt (FRA) 16:10 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 9h 35m
P 19.07.2020 03:20 - 12:55
  • LH 03:20 Larnaca (LCA) 06:20 Frankfurt (FRA)
  • LH 09:50 Frankfurt (FRA) 12:55 Riga (RIX)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

Näita veel (26)

 

Sorteeri kuupäeva järgi

August, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 25m
P 02.08.2020 18:30 - 02:55
  • LO 18:30 Riga (RIX) 18:50 Warsaw (WAW)
  • LO 22:35 Warsaw (WAW) 02:55 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 9h 35m
R 14.08.2020 03:50 - 13:25
  • LO 03:50 Larnaca (LCA) 06:25 Warsaw (WAW)
  • LO 11:05 Warsaw (WAW) 13:25 Riga (RIX)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 25m
E 03.08.2020 18:30 - 02:55
  • LO 18:30 Riga (RIX) 18:50 Warsaw (WAW)
  • LO 22:35 Warsaw (WAW) 02:55 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 9h 35m
R 14.08.2020 03:50 - 13:25
  • LO 03:50 Larnaca (LCA) 06:25 Warsaw (WAW)
  • LO 11:05 Warsaw (WAW) 13:25 Riga (RIX)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 25m
T 04.08.2020 18:30 - 02:55
  • LO 18:30 Riga (RIX) 18:50 Warsaw (WAW)
  • LO 22:35 Warsaw (WAW) 02:55 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 9h 35m
R 14.08.2020 03:50 - 13:25
  • LO 03:50 Larnaca (LCA) 06:25 Warsaw (WAW)
  • LO 11:05 Warsaw (WAW) 13:25 Riga (RIX)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 25m
N 06.08.2020 18:30 - 02:55
  • LO 18:30 Riga (RIX) 18:50 Warsaw (WAW)
  • LO 22:35 Warsaw (WAW) 02:55 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 9h 35m
R 14.08.2020 03:50 - 13:25
  • LO 03:50 Larnaca (LCA) 06:25 Warsaw (WAW)
  • LO 11:05 Warsaw (WAW) 13:25 Riga (RIX)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 25m
E 10.08.2020 18:30 - 02:55
  • LO 18:30 Riga (RIX) 18:50 Warsaw (WAW)
  • LO 22:35 Warsaw (WAW) 02:55 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 9h 35m
R 21.08.2020 03:50 - 13:25
  • LO 03:50 Larnaca (LCA) 06:25 Warsaw (WAW)
  • LO 11:05 Warsaw (WAW) 13:25 Riga (RIX)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

Näita veel (35)

 

Sorteeri kuupäeva järgi

September, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 25m
N 03.09.2020 18:30 - 02:55
  • LO 18:30 Riga (RIX) 18:50 Warsaw (WAW)
  • LO 22:35 Warsaw (WAW) 02:55 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 9h 35m
T 15.09.2020 03:50 - 13:25
  • LO 03:50 Larnaca (LCA) 06:25 Warsaw (WAW)
  • LO 11:05 Warsaw (WAW) 13:25 Riga (RIX)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 25m
N 03.09.2020 18:30 - 02:55
  • LO 18:30 Riga (RIX) 18:50 Warsaw (WAW)
  • LO 22:35 Warsaw (WAW) 02:55 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 9h 35m
L 12.09.2020 03:50 - 13:25
  • LO 03:50 Larnaca (LCA) 06:25 Warsaw (WAW)
  • LO 11:05 Warsaw (WAW) 13:25 Riga (RIX)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 25m
N 03.09.2020 18:30 - 02:55
  • LO 18:30 Riga (RIX) 18:50 Warsaw (WAW)
  • LO 22:35 Warsaw (WAW) 02:55 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 9h 35m
E 14.09.2020 03:50 - 13:25
  • LO 03:50 Larnaca (LCA) 06:25 Warsaw (WAW)
  • LO 11:05 Warsaw (WAW) 13:25 Riga (RIX)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 25m
N 03.09.2020 18:30 - 02:55
  • LO 18:30 Riga (RIX) 18:50 Warsaw (WAW)
  • LO 22:35 Warsaw (WAW) 02:55 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 9h 35m
R 11.09.2020 03:50 - 13:25
  • LO 03:50 Larnaca (LCA) 06:25 Warsaw (WAW)
  • LO 11:05 Warsaw (WAW) 13:25 Riga (RIX)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 25m
N 03.09.2020 18:30 - 02:55
  • LO 18:30 Riga (RIX) 18:50 Warsaw (WAW)
  • LO 22:35 Warsaw (WAW) 02:55 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 9h 35m
P 13.09.2020 03:50 - 13:25
  • LO 03:50 Larnaca (LCA) 06:25 Warsaw (WAW)
  • LO 11:05 Warsaw (WAW) 13:25 Riga (RIX)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

Näita veel (67)

 

Oktoober, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 25m
L 03.10.2020 18:30 - 02:55
  • LO 18:30 Riga (RIX) 18:50 Warsaw (WAW)
  • LO 22:35 Warsaw (WAW) 02:55 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 9h 35m
K 14.10.2020 03:50 - 13:25
  • LO 03:50 Larnaca (LCA) 06:25 Warsaw (WAW)
  • LO 11:05 Warsaw (WAW) 13:25 Riga (RIX)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 3h 50m
L 31.10.2020 18:20 - 22:10
  • BT 18:20 Riga (RIX) 22:10 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 55m
T 10.11.2020 17:55 - 21:50
  • BT 17:55 Larnaca (LCA) 21:50 Riga (RIX)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

 

Sorteeri kuupäeva järgi

November, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 10h 30m
E 02.11.2020 09:05 - 19:35
  • BT 09:05 Riga (RIX) 10:00 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 55m
T 10.11.2020 17:55 - 21:50
  • BT 17:55 Larnaca (LCA) 21:50 Riga (RIX)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 11h 50m
T 03.11.2020 07:45 - 19:35
  • BT 07:45 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 55m
T 10.11.2020 17:55 - 21:50
  • BT 17:55 Larnaca (LCA) 21:50 Riga (RIX)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 3h 50m
T 03.11.2020 13:25 - 17:15
  • BT 13:25 Riga (RIX) 17:15 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 55m
T 10.11.2020 17:55 - 21:50
  • BT 17:55 Larnaca (LCA) 21:50 Riga (RIX)
 

Uuendatud rohkem kui 1h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 11h 50m
K 04.11.2020 07:45 - 19:35
  • BT 07:45 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 55m
P 15.11.2020 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 10h 30m
N 05.11.2020 09:05 - 19:35
  • BT 09:05 Riga (RIX) 10:00 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 55m
P 15.11.2020 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

Näita veel (23)

 

Sorteeri kuupäeva järgi

Detsember, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 11h 50m
T 01.12.2020 07:45 - 19:35
  • BT 07:45 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 10m
R 11.12.2020 10:25 - 17:35
  • W6 10:25 Larnaca (LCA) 14:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 11h 50m
K 02.12.2020 07:45 - 19:35
  • BT 07:45 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 55m
P 13.12.2020 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 11h 50m
K 02.12.2020 07:45 - 19:35
  • BT 07:45 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 10m
R 11.12.2020 10:25 - 17:35
  • W6 10:25 Larnaca (LCA) 14:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 10h 30m
N 03.12.2020 09:05 - 19:35
  • BT 09:05 Riga (RIX) 10:00 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 10m
E 14.12.2020 10:25 - 17:35
  • W6 10:25 Larnaca (LCA) 14:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 10h 30m
N 03.12.2020 09:05 - 19:35
  • BT 09:05 Riga (RIX) 10:00 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 10m
R 11.12.2020 10:25 - 17:35
  • W6 10:25 Larnaca (LCA) 14:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

Näita veel (18)

 

Sorteeri kuupäeva järgi

Jaanuar, 2021

VÄLJALEND      Kestvus: 3h 50m
L 02.01.2021 18:20 - 22:10
  • BT 18:20 Riga (RIX) 22:10 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 10m
E 11.01.2021 10:25 - 17:35
  • W6 10:25 Larnaca (LCA) 14:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 10h 30m
E 11.01.2021 09:05 - 19:35
  • BT 09:05 Riga (RIX) 10:00 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 10m
E 18.01.2021 10:25 - 17:35
  • W6 10:25 Larnaca (LCA) 14:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 10h 30m
E 11.01.2021 09:05 - 19:35
  • BT 09:05 Riga (RIX) 10:00 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 10m
R 22.01.2021 10:25 - 17:35
  • W6 10:25 Larnaca (LCA) 14:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 11h 50m
K 13.01.2021 07:45 - 19:35
  • BT 07:45 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 10m
R 22.01.2021 10:25 - 17:35
  • W6 10:25 Larnaca (LCA) 14:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 11h 50m
L 16.01.2021 07:45 - 19:35
  • BT 07:45 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 10m
E 25.01.2021 10:25 - 17:35
  • W6 10:25 Larnaca (LCA) 14:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

Näita veel (14)

 

Sorteeri kuupäeva järgi

Veebruar, 2021

VÄLJALEND      Kestvus: 10h 30m
E 01.02.2021 09:05 - 19:35
  • BT 09:05 Riga (RIX) 10:00 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 10m
E 08.02.2021 10:25 - 17:35
  • W6 10:25 Larnaca (LCA) 14:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 10h 30m
E 01.02.2021 09:05 - 19:35
  • BT 09:05 Riga (RIX) 10:00 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 10m
R 12.02.2021 10:25 - 17:35
  • W6 10:25 Larnaca (LCA) 14:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 11h 50m
K 03.02.2021 07:45 - 19:35
  • BT 07:45 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 55m
P 14.02.2021 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 11h 50m
K 03.02.2021 07:45 - 19:35
  • BT 07:45 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 10m
R 12.02.2021 10:25 - 17:35
  • W6 10:25 Larnaca (LCA) 14:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 11h 50m
L 06.02.2021 07:45 - 19:35
  • BT 07:45 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 55m
P 14.02.2021 12:10 - 16:05
  • BT 12:10 Larnaca (LCA) 16:05 Riga (RIX)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

Näita veel (21)

 

Märts, 2021

VÄLJALEND      Kestvus: 11h 50m
K 03.03.2021 07:45 - 19:35
  • BT 07:45 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 10m
R 12.03.2021 10:25 - 17:35
  • W6 10:25 Larnaca (LCA) 14:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 10h 30m
N 04.03.2021 09:05 - 19:35
  • BT 09:05 Riga (RIX) 10:00 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 10m
E 15.03.2021 10:25 - 17:35
  • W6 10:25 Larnaca (LCA) 14:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.

VÄLJALEND      Kestvus: 10h 30m
N 04.03.2021 09:05 - 19:35
  • BT 09:05 Riga (RIX) 10:00 London (LGW)
  • U2 12:55 London (LGW) 19:35 Larnaca (LCA)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 10m
R 12.03.2021 10:25 - 17:35
  • W6 10:25 Larnaca (LCA) 14:10 Vilnius (VNO)
  • BT 16:45 Vilnius (VNO) 17:35 Riga (RIX)
 

Uuendatud vähem kui 2h tagasi.


Teiste sihtkohtade eripakkumised!

Viin, Austria 29 EUR London, Suurbritannia 64 EUR Milano, Itaalia 75 EUR Barcelona, Hispaania 76 EUR Berliin, Saksamaa 78 EUR Lissabon, Portugal 98 EUR Malaga, Hispaania 100 EUR Palma, Mallorca 100 EUR Valleta, Malta 109 EUR Pariis, Prantsusmaa 113 EUR Amsterdam, Holland 121 EUR Rooma, Itaalia 127 EUR Madrid, Hispaania 129 EUR Faro, Portugal 129 EUR Alicante, Hispaania 131 EUR Ibiza, Hispaania 137 EUR Tel Aviv, Iisrael 144 EUR Heraklion, Kreeta 148 EUR Valencia, Hispaania 148 EUR Dubrovnik, Horvaatia 149 EUR Nizza, Prantsusmaa 149 EUR Split, Horvaatia 155 EUR Porto, Portugal 158 EUR Ateena, Kreeka 159 EUR Tenerife, Kanaari saared 161 EUR Korfu, Kreeka 176 EUR Rhodos, Kreeka 177 EUR Chania, Kreeta 185 EUR Santorini, Kreeka 188 EUR Gran Canaria, Kanaari saared 202 EUR Girona, Hispaania 210 EUR Lanzarote, Kanaari saared 228 EUR Menorca, Hispaania 232 EUR Fuerteventura, Kanaari saared 264 EUR Dubai, Saudi Araabia 287 EUR New York, Ameerika 317 EUR Los Angeles, Ameerika 339 EUR Miami, Ameerika 384 EUR New Delhi, India 412 EUR Peking, Hiina 436 EUR Hong Kong, Hiina 468 EUR Mumbai, India 500 EUR Malé, Maldiivid 700 EUR