Ateena, Kreeka

Odavad edasi-tagasi lennupiletid Riiast Ateenasse.

Riiast 118 EUR Helsingist 137 EUR Tallinnast 138 EUR

Otsi veel lende Riiast Ateenasse

Kiirusta! Hinnad võivad muutuda!

Oktoober, 2019

VÄLJALEND      Kestvus: 3h 10m
K 30.10.2019 07:30 - 10:40
  • BT 07:30 Riga (RIX) 10:40 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 10m
K 06.11.2019 11:20 - 14:30
  • BT 11:20 Athens (ATH) 14:30 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 3h 10m
E 21.10.2019 23:30 - 02:40
  • BT 23:30 Riga (RIX) 02:40 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 10m
K 30.10.2019 11:20 - 14:30
  • BT 11:20 Athens (ATH) 14:30 Riga (RIX)
 

 

Sorteeri kuupäeva järgi

November, 2019

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 30m
E 25.11.2019 06:15 - 14:45
  • W6 06:15 Riga (RIX) 07:10 London (LTN)
  • FR 09:00 London (LTN) 14:45 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 15m
T 03.12.2019 09:30 - 16:45
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 13:05 Milan (BGY) 16:45 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 3h 10m
K 13.11.2019 07:30 - 10:40
  • BT 07:30 Riga (RIX) 10:40 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 10m
K 20.11.2019 11:20 - 14:30
  • BT 11:20 Athens (ATH) 14:30 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 3h 10m
K 20.11.2019 07:30 - 10:40
  • BT 07:30 Riga (RIX) 10:40 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 10m
K 27.11.2019 11:20 - 14:30
  • BT 11:20 Athens (ATH) 14:30 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 3h 10m
L 23.11.2019 19:10 - 22:20
  • BT 19:10 Riga (RIX) 22:20 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 10m
P 01.12.2019 12:20 - 15:30
  • BT 12:20 Athens (ATH) 15:30 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 3h 10m
L 16.11.2019 19:10 - 22:20
  • BT 19:10 Riga (RIX) 22:20 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 10h 10m
L 23.11.2019 09:30 - 19:40
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 16:00 Milan (BGY) 19:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 3h 10m
L 09.11.2019 19:10 - 22:20
  • BT 19:10 Riga (RIX) 22:20 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 10m
P 17.11.2019 12:20 - 15:30
  • BT 12:20 Athens (ATH) 15:30 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h
R 15.11.2019 07:55 - 14:55
  • BT 07:55 Riga (RIX) 08:20 Warsaw (WAW)
  • A3 11:25 Warsaw (WAW) 14:55 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 10h 10m
L 23.11.2019 09:30 - 19:40
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 16:00 Milan (BGY) 19:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h
L 16.11.2019 07:55 - 14:55
  • BT 07:55 Riga (RIX) 08:20 Warsaw (WAW)
  • A3 11:25 Warsaw (WAW) 14:55 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 10h 10m
L 23.11.2019 09:30 - 19:40
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 16:00 Milan (BGY) 19:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 3h 10m
L 30.11.2019 19:10 - 22:20
  • BT 19:10 Riga (RIX) 22:20 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 10h 10m
L 07.12.2019 09:30 - 19:40
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 16:00 Milan (BGY) 19:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 8h 40m
E 25.11.2019 12:30 - 21:10
  • FR 12:30 Riga (RIX) 15:10 Barcelona (BCN)
  • FR 17:20 Barcelona (BCN) 21:10 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 15m
T 03.12.2019 09:30 - 16:45
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 13:05 Milan (BGY) 16:45 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 3h 10m
K 06.11.2019 07:30 - 10:40
  • BT 07:30 Riga (RIX) 10:40 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 10m
K 13.11.2019 11:20 - 14:30
  • BT 11:20 Athens (ATH) 14:30 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 30m
R 15.11.2019 06:00 - 13:30
  • PS 06:00 Riga (RIX) 07:35 Kyiv (KBP)
  • PS 10:50 Kyiv (KBP) 13:30 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 10h 10m
L 23.11.2019 09:30 - 19:40
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 16:00 Milan (BGY) 19:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 8h 30m
K 13.11.2019 06:15 - 14:45
  • W6 06:15 Riga (RIX) 07:10 London (LTN)
  • FR 09:00 London (LTN) 14:45 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 10m
K 20.11.2019 11:20 - 14:30
  • BT 11:20 Athens (ATH) 14:30 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 3h 10m
L 16.11.2019 19:10 - 22:20
  • BT 19:10 Riga (RIX) 22:20 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 10m
P 24.11.2019 12:20 - 15:30
  • BT 12:20 Athens (ATH) 15:30 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 3h 10m
L 09.11.2019 19:10 - 22:20
  • BT 19:10 Riga (RIX) 22:20 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 10h 10m
L 16.11.2019 09:30 - 19:40
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 16:00 Milan (BGY) 19:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 3h 10m
L 23.11.2019 19:10 - 22:20
  • BT 19:10 Riga (RIX) 22:20 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 10h 10m
L 30.11.2019 09:30 - 19:40
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 16:00 Milan (BGY) 19:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h
L 30.11.2019 07:55 - 14:55
  • BT 07:55 Riga (RIX) 08:20 Warsaw (WAW)
  • A3 11:25 Warsaw (WAW) 14:55 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 10h 10m
L 07.12.2019 09:30 - 19:40
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 16:00 Milan (BGY) 19:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 30m
E 25.11.2019 06:00 - 13:30
  • PS 06:00 Riga (RIX) 07:35 Kyiv (KBP)
  • PS 10:50 Kyiv (KBP) 13:30 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 15m
T 03.12.2019 09:30 - 16:45
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 13:05 Milan (BGY) 16:45 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 8h 30m
R 15.11.2019 07:40 - 16:10
  • BT 07:40 Riga (RIX) 08:20 Copenhagen (CPH)
  • A3 12:00 Copenhagen (CPH) 16:10 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 10h 10m
L 23.11.2019 09:30 - 19:40
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 16:00 Milan (BGY) 19:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 8h 30m
K 20.11.2019 06:15 - 14:45
  • W6 06:15 Riga (RIX) 07:10 London (LTN)
  • FR 09:00 London (LTN) 14:45 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 10m
K 27.11.2019 11:20 - 14:30
  • BT 11:20 Athens (ATH) 14:30 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 6h 20m
R 15.11.2019 09:50 - 16:10
  • D8 09:50 Riga (RIX) 10:10 Copenhagen (CPH)
  • A3 12:00 Copenhagen (CPH) 16:10 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 10h 10m
L 23.11.2019 09:30 - 19:40
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 16:00 Milan (BGY) 19:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 30m
R 29.11.2019 06:00 - 13:30
  • PS 06:00 Riga (RIX) 07:35 Kyiv (KBP)
  • PS 10:50 Kyiv (KBP) 13:30 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 10h 10m
L 07.12.2019 09:30 - 19:40
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 16:00 Milan (BGY) 19:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 3h 10m
L 02.11.2019 19:10 - 22:20
  • BT 19:10 Riga (RIX) 22:20 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 10m
P 10.11.2019 12:20 - 15:30
  • BT 12:20 Athens (ATH) 15:30 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 25m
E 25.11.2019 13:35 - 21:00
  • BT 13:35 Riga (RIX) 14:15 Copenhagen (CPH)
  • A3 16:55 Copenhagen (CPH) 21:00 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 15m
T 03.12.2019 09:30 - 16:45
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 13:05 Milan (BGY) 16:45 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 3h 10m
K 27.11.2019 07:30 - 10:40
  • BT 07:30 Riga (RIX) 10:40 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 8h
N 05.12.2019 09:40 - 17:40
  • W6 09:40 Athens (ATH) 10:45 Budapest (BUD)
  • BT 14:40 Budapest (BUD) 17:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 55m
E 25.11.2019 12:15 - 20:10
  • TK 12:15 Riga (RIX) 16:20 Istanbul (IST)
  • TK 19:35 Istanbul (IST) 20:10 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 15m
T 03.12.2019 09:30 - 16:45
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 13:05 Milan (BGY) 16:45 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 10h 30m
R 29.11.2019 07:30 - 18:00
  • BT 07:30 Riga (RIX) 08:35 Dublin (DUB)
  • A3 12:10 Dublin (DUB) 18:00 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 10h 10m
L 07.12.2019 09:30 - 19:40
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 16:00 Milan (BGY) 19:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 9h
P 24.11.2019 08:00 - 17:00
  • BT 08:00 Riga (RIX) 08:15 Stockholm (ARN)
  • A3 12:30 Stockholm (ARN) 17:00 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 10h 55m
P 01.12.2019 12:45 - 23:40
  • W9 12:45 Athens (ATH) 14:50 London (LTN)
  • W6 19:00 London (LTN) 23:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 15m
T 26.11.2019 13:55 - 21:10
  • LO 13:55 Riga (RIX) 14:15 Warsaw (WAW)
  • A3 17:40 Warsaw (WAW) 21:10 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 15m
T 03.12.2019 09:30 - 16:45
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 13:05 Milan (BGY) 16:45 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h
R 22.11.2019 07:55 - 14:55
  • BT 07:55 Riga (RIX) 08:20 Warsaw (WAW)
  • A3 11:25 Warsaw (WAW) 14:55 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 10h 10m
L 30.11.2019 09:30 - 19:40
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 16:00 Milan (BGY) 19:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 10h 10m
E 25.11.2019 09:05 - 19:15
  • BT 09:05 Riga (RIX) 10:00 London (LGW)
  • U2 13:35 London (LGW) 19:15 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 15m
T 03.12.2019 09:30 - 16:45
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 13:05 Milan (BGY) 16:45 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 8h 30m
K 13.11.2019 06:15 - 14:45
  • W6 06:15 Riga (RIX) 07:10 London (LTN)
  • FR 09:00 London (LTN) 14:45 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 8h 35m
K 20.11.2019 13:45 - 22:20
  • A3 13:45 Athens (ATH) 16:10 Copenhagen (CPH)
  • BT 19:45 Copenhagen (CPH) 22:20 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 8h 30m
K 20.11.2019 06:15 - 14:45
  • W6 06:15 Riga (RIX) 07:10 London (LTN)
  • FR 09:00 London (LTN) 14:45 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 8h
N 28.11.2019 09:40 - 17:40
  • W6 09:40 Athens (ATH) 10:45 Budapest (BUD)
  • BT 14:40 Budapest (BUD) 17:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 30m
P 17.11.2019 06:00 - 13:30
  • PS 06:00 Riga (RIX) 07:35 Kyiv (KBP)
  • PS 10:50 Kyiv (KBP) 13:30 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 10m
P 24.11.2019 12:20 - 15:30
  • BT 12:20 Athens (ATH) 15:30 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 30m
P 24.11.2019 06:00 - 13:30
  • PS 06:00 Riga (RIX) 07:35 Kyiv (KBP)
  • PS 10:50 Kyiv (KBP) 13:30 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 10m
P 01.12.2019 12:20 - 15:30
  • BT 12:20 Athens (ATH) 15:30 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 50m
T 26.11.2019 07:35 - 15:25
  • BT 07:35 Riga (RIX) 08:15 Berlin (TXL)
  • A3 11:40 Berlin (TXL) 15:25 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 15m
T 03.12.2019 09:30 - 16:45
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 13:05 Milan (BGY) 16:45 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 30m
P 10.11.2019 06:00 - 13:30
  • PS 06:00 Riga (RIX) 07:35 Kyiv (KBP)
  • PS 10:50 Kyiv (KBP) 13:30 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 10m
P 17.11.2019 12:20 - 15:30
  • BT 12:20 Athens (ATH) 15:30 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 10h 30m
E 25.11.2019 07:30 - 18:00
  • BT 07:30 Riga (RIX) 08:35 Dublin (DUB)
  • A3 12:10 Dublin (DUB) 18:00 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 15m
T 03.12.2019 09:30 - 16:45
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 13:05 Milan (BGY) 16:45 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 15m
K 27.11.2019 06:25 - 13:40
  • LH 06:25 Riga (RIX) 07:50 Frankfurt (FRA)
  • LH 09:55 Frankfurt (FRA) 13:40 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 6h 55m
K 04.12.2019 07:05 - 14:00
  • LH 07:05 Athens (ATH) 09:10 Frankfurt (FRA)
  • LH 10:55 Frankfurt (FRA) 14:00 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 6h 20m
R 22.11.2019 09:50 - 16:10
  • D8 09:50 Riga (RIX) 10:10 Copenhagen (CPH)
  • A3 12:00 Copenhagen (CPH) 16:10 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 10h 10m
L 30.11.2019 09:30 - 19:40
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 16:00 Milan (BGY) 19:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 50m
E 25.11.2019 07:35 - 15:25
  • BT 07:35 Riga (RIX) 08:15 Berlin (TXL)
  • A3 11:40 Berlin (TXL) 15:25 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 15m
T 03.12.2019 09:30 - 16:45
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 13:05 Milan (BGY) 16:45 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 8h 30m
K 06.11.2019 06:15 - 14:45
  • W6 06:15 Riga (RIX) 07:10 London (LTN)
  • FR 09:00 London (LTN) 14:45 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 10m
K 13.11.2019 11:20 - 14:30
  • BT 11:20 Athens (ATH) 14:30 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 8h 30m
K 13.11.2019 06:15 - 14:45
  • W6 06:15 Riga (RIX) 07:10 London (LTN)
  • FR 09:00 London (LTN) 14:45 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 8h
N 21.11.2019 09:40 - 17:40
  • W6 09:40 Athens (ATH) 10:45 Budapest (BUD)
  • BT 14:40 Budapest (BUD) 17:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 9h
T 19.11.2019 08:00 - 17:00
  • BT 08:00 Riga (RIX) 08:15 Stockholm (ARN)
  • A3 12:30 Stockholm (ARN) 17:00 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 10m
K 27.11.2019 11:20 - 14:30
  • BT 11:20 Athens (ATH) 14:30 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 3h 10m
K 20.11.2019 07:30 - 10:40
  • BT 07:30 Riga (RIX) 10:40 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 8h
N 28.11.2019 09:40 - 17:40
  • W6 09:40 Athens (ATH) 10:45 Budapest (BUD)
  • BT 14:40 Budapest (BUD) 17:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 30m
R 22.11.2019 06:00 - 13:30
  • PS 06:00 Riga (RIX) 07:35 Kyiv (KBP)
  • PS 10:50 Kyiv (KBP) 13:30 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 10h 10m
L 30.11.2019 09:30 - 19:40
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 16:00 Milan (BGY) 19:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h
L 23.11.2019 07:55 - 14:55
  • BT 07:55 Riga (RIX) 08:20 Warsaw (WAW)
  • A3 11:25 Warsaw (WAW) 14:55 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 10h 10m
L 30.11.2019 09:30 - 19:40
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 16:00 Milan (BGY) 19:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 9h
P 24.11.2019 08:00 - 17:00
  • BT 08:00 Riga (RIX) 08:15 Stockholm (ARN)
  • A3 12:30 Stockholm (ARN) 17:00 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 10m
P 01.12.2019 12:20 - 15:30
  • BT 12:20 Athens (ATH) 15:30 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 15m
E 25.11.2019 13:55 - 21:10
  • LO 13:55 Riga (RIX) 14:15 Warsaw (WAW)
  • A3 17:40 Warsaw (WAW) 21:10 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 15m
T 03.12.2019 09:30 - 16:45
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 13:05 Milan (BGY) 16:45 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h
K 27.11.2019 07:55 - 14:55
  • BT 07:55 Riga (RIX) 08:20 Warsaw (WAW)
  • A3 11:25 Warsaw (WAW) 14:55 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 8h
N 05.12.2019 09:40 - 17:40
  • W6 09:40 Athens (ATH) 10:45 Budapest (BUD)
  • BT 14:40 Budapest (BUD) 17:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 11h 30m
T 12.11.2019 07:45 - 19:15
  • BT 07:45 Riga (RIX) 08:40 London (LGW)
  • U2 13:35 London (LGW) 19:15 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 10m
K 20.11.2019 11:20 - 14:30
  • BT 11:20 Athens (ATH) 14:30 Riga (RIX)
 

 

Sorteeri kuupäeva järgi

Detsember, 2019

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 30m
E 09.12.2019 06:15 - 14:45
  • W6 06:15 Riga (RIX) 07:10 London (LTN)
  • FR 09:00 London (LTN) 14:45 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 15m
T 17.12.2019 09:30 - 16:45
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 13:05 Milan (BGY) 16:45 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 25m
T 10.12.2019 15:50 - 23:15
  • PS 15:50 Riga (RIX) 17:25 Kyiv (KBP)
  • FR 20:45 Kyiv (KBP) 23:15 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 15m
T 17.12.2019 09:30 - 16:45
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 13:05 Milan (BGY) 16:45 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 8h 30m
K 04.12.2019 06:15 - 14:45
  • W6 06:15 Riga (RIX) 07:10 London (LTN)
  • FR 09:00 London (LTN) 14:45 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 11h 10m
N 12.12.2019 12:30 - 23:40
  • W9 12:30 Athens (ATH) 14:40 London (LTN)
  • W6 19:00 London (LTN) 23:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 9h
T 10.12.2019 08:00 - 17:00
  • BT 08:00 Riga (RIX) 08:15 Stockholm (ARN)
  • A3 12:30 Stockholm (ARN) 17:00 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 15m
T 17.12.2019 09:30 - 16:45
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 13:05 Milan (BGY) 16:45 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 8h 30m
E 02.12.2019 06:15 - 14:45
  • W6 06:15 Riga (RIX) 07:10 London (LTN)
  • FR 09:00 London (LTN) 14:45 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 15m
T 10.12.2019 09:30 - 16:45
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 13:05 Milan (BGY) 16:45 Riga (RIX)
 
Näita veel (54)

 

Sorteeri kuupäeva järgi

Jaanuar, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 40m
E 27.01.2020 12:30 - 21:10
  • FR 12:30 Riga (RIX) 15:10 Barcelona (BCN)
  • FR 17:20 Barcelona (BCN) 21:10 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 15m
T 04.02.2020 09:30 - 16:45
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 13:05 Milan (BGY) 16:45 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 8h 45m
R 10.01.2020 06:15 - 15:00
  • W6 06:15 Riga (RIX) 07:10 London (LTN)
  • FR 09:15 London (LTN) 15:00 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 10h 10m
L 18.01.2020 09:30 - 19:40
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 16:00 Milan (BGY) 19:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 30m
N 02.01.2020 15:50 - 23:20
  • PS 15:50 Riga (RIX) 17:25 Kyiv (KBP)
  • FR 20:50 Kyiv (KBP) 23:20 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 10h 55m
R 10.01.2020 12:45 - 23:40
  • W9 12:45 Athens (ATH) 14:50 London (LTN)
  • W6 19:00 London (LTN) 23:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 40m
T 07.01.2020 15:50 - 23:30
  • PS 15:50 Riga (RIX) 17:25 Kyiv (KBP)
  • FR 21:00 Kyiv (KBP) 23:30 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 8h 30m
K 15.01.2020 15:10 - 23:40
  • FR 15:10 Athens (ATH) 17:10 London (LTN)
  • W6 19:00 London (LTN) 23:40 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 9h
T 28.01.2020 08:00 - 17:00
  • BT 08:00 Riga (RIX) 08:15 Stockholm (ARN)
  • A3 12:30 Stockholm (ARN) 17:00 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 15m
T 04.02.2020 09:30 - 16:45
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 13:05 Milan (BGY) 16:45 Riga (RIX)
 
Näita veel (85)

 

Sorteeri kuupäeva järgi

Veebruar, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 8h 40m
E 24.02.2020 12:30 - 21:10
  • FR 12:30 Riga (RIX) 15:10 Barcelona (BCN)
  • FR 17:20 Barcelona (BCN) 21:10 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 15m
T 03.03.2020 09:30 - 16:45
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 13:05 Milan (BGY) 16:45 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 8h 40m
E 10.02.2020 12:30 - 21:10
  • FR 12:30 Riga (RIX) 15:10 Barcelona (BCN)
  • FR 17:20 Barcelona (BCN) 21:10 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 15m
T 18.02.2020 09:30 - 16:45
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 13:05 Milan (BGY) 16:45 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 25m
E 24.02.2020 13:35 - 21:00
  • BT 13:35 Riga (RIX) 14:15 Copenhagen (CPH)
  • A3 16:55 Copenhagen (CPH) 21:00 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 15m
T 03.03.2020 09:30 - 16:45
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 13:05 Milan (BGY) 16:45 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 25m
T 25.02.2020 15:50 - 23:15
  • PS 15:50 Riga (RIX) 17:25 Kyiv (KBP)
  • FR 20:45 Kyiv (KBP) 23:15 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 15m
T 03.03.2020 09:30 - 16:45
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 13:05 Milan (BGY) 16:45 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 10h 10m
E 03.02.2020 09:05 - 19:15
  • BT 09:05 Riga (RIX) 10:00 London (LGW)
  • U2 13:35 London (LGW) 19:15 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 15m
T 11.02.2020 09:30 - 16:45
  • FR 09:30 Athens (ATH) 11:05 Milan (BGY)
  • FR 13:05 Milan (BGY) 16:45 Riga (RIX)
 
Näita veel (88)

 

Sorteeri kuupäeva järgi

Märts, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 3h 10m
L 07.03.2020 19:10 - 22:20
  • BT 19:10 Riga (RIX) 22:20 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 10m
P 15.03.2020 12:20 - 15:30
  • BT 12:20 Athens (ATH) 15:30 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 3h 10m
K 04.03.2020 07:30 - 10:40
  • BT 07:30 Riga (RIX) 10:40 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 10m
K 11.03.2020 11:20 - 14:30
  • BT 11:20 Athens (ATH) 14:30 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 30m
P 01.03.2020 06:00 - 13:30
  • PS 06:00 Riga (RIX) 07:35 Kyiv (KBP)
  • PS 10:50 Kyiv (KBP) 13:30 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
E 09.03.2020 15:00 - 22:20
  • PS 15:00 Athens (ATH) 17:40 Kyiv (KBP)
  • PS 20:45 Kyiv (KBP) 22:20 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 30m
P 01.03.2020 06:00 - 13:30
  • PS 06:00 Riga (RIX) 07:35 Kyiv (KBP)
  • PS 10:50 Kyiv (KBP) 13:30 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
P 08.03.2020 15:00 - 22:20
  • PS 15:00 Athens (ATH) 17:40 Kyiv (KBP)
  • PS 20:45 Kyiv (KBP) 22:20 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 7h 30m
E 02.03.2020 06:00 - 13:30
  • PS 06:00 Riga (RIX) 07:35 Kyiv (KBP)
  • PS 10:50 Kyiv (KBP) 13:30 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 20m
E 09.03.2020 15:00 - 22:20
  • PS 15:00 Athens (ATH) 17:40 Kyiv (KBP)
  • PS 20:45 Kyiv (KBP) 22:20 Riga (RIX)
 
Näita veel (61)

 

Aprill, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 7h 25m
R 10.04.2020 06:00 - 13:25
  • PS 06:00 Riga (RIX) 07:35 Kyiv (KBP)
  • PS 10:50 Kyiv (KBP) 13:25 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 7h 35m
L 18.04.2020 14:15 - 21:50
  • PS 14:15 Athens (ATH) 16:45 Kyiv (KBP)
  • PS 20:15 Kyiv (KBP) 21:50 Riga (RIX)
 
VÄLJALEND      Kestvus: 3h 10m
R 10.04.2020 23:30 - 02:40
  • BT 23:30 Riga (RIX) 02:40 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 10m
L 18.04.2020 03:20 - 06:30
  • BT 03:20 Athens (ATH) 06:30 Riga (RIX)
 

 

Juuni, 2020

VÄLJALEND      Kestvus: 3h 10m
E 01.06.2020 23:30 - 02:40
  • BT 23:30 Riga (RIX) 02:40 Athens (ATH)

TAGASILEND      Kestvus: 3h 10m
T 09.06.2020 03:20 - 06:30
  • BT 03:20 Athens (ATH) 06:30 Riga (RIX)
 

Teiste sihtkohtade eripakkumised!

Pariis, Prantsusmaa 23 EUR London, Suurbritannia 25 EUR Berliin, Saksamaa 30 EUR Valleta, Malta 35 EUR Viin, Austria 35 EUR Barcelona, Hispaania 41 EUR Milano, Itaalia 41 EUR Malaga, Hispaania 48 EUR Madrid, Hispaania 56 EUR Palma, Mallorca 59 EUR Lissabon, Portugal 75 EUR Ibiza, Hispaania 78 EUR Amsterdam, Holland 84 EUR Gran Canaria, Kanaari saared 89 EUR Faro, Portugal 92 EUR Rooma, Itaalia 104 EUR Valencia, Hispaania 105 EUR Heraklion, Kreeta 110 EUR Alicante, Hispaania 115 EUR Split, Horvaatia 115 EUR Tenerife, Kanaari saared 116 EUR Tel Aviv, Iisrael 123 EUR Dubrovnik, Horvaatia 128 EUR Rhodos, Kreeka 130 EUR Nizza, Prantsusmaa 130 EUR Porto, Portugal 132 EUR Girona, Hispaania 133 EUR Fuerteventura, Kanaari saared 145 EUR Chania, Kreeta 150 EUR Menorca, Hispaania 154 EUR Korfu, Kreeka 164 EUR Madeira, Portugal 189 EUR Larnaca, Küpros 198 EUR Lanzarote, Kanaari saared 203 EUR Dubai, Saudi Araabia 220 EUR Santorini, Kreeka 221 EUR New York, Ameerika 226 EUR Los Angeles, Ameerika 242 EUR Abu Dhabi, Saudi Araabia 266 EUR Miami, Ameerika 272 EUR Bangkok, Tai 346 EUR Hong Kong, Hiina 347 EUR Peking, Hiina 364 EUR San Francisco, Ameerika 388 EUR New Delhi, India 403 EUR Kuala Lumpur, Malaisia 446 EUR Malé, Maldiivid 470 EUR Mumbai, India 476 EUR Singapur, Malaisia 483 EUR Goa, India 570 EUR Phuket, Tai 575 EUR Colombo, Sri Lanka 624 EUR Denpasar, Bali 629 EUR Sydney, Austraalia 758 EUR